Üye Paneli

Özel Ümit Tıp Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Ümit Tıp Merkezi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (222) 221-1919 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ümit Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Asarcıklı Cad. Kurtuluş Mh. NO:94/A Odunpazarı Odunpazarı, Eskişehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,1
38 yorum
 • Ozge Meric
  Ozge Meric
  2 hafta önce

  Ümit tıp merkezinden aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kayıt bölümündeki ve kat sekreterliğindeki personel çok güleryüzlü ve yardımcı oluyorlar. Ayrıca göğüs hastalıkları uzmanı Şafak bey muhteşem bir hekim. Hem işindeki uzmanlığı, teşhis-tedavisi ve hasta takibiyle, hemde ilgi ve güleryüzü ile bize çok yardımcı oldu. Ne kadar teşekkür etsek az.

 • Fatma Akşehirlioğlu

  Hastane içi temiz ve lababo tuvaletleri temizdi . Muayine ücretleri ekonomiye.gore normal .sekreter.guler yüzlü ve güzel.karsiladi. doktorum Ali ceran bey çok iyi memnun kaldim tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim ümit hastanesi .

 • Elif Tokat
  Elif Tokat
  5 ay önce

  Umit tip merkezi fizik tedavi bolumunde Dr Semiha hanım ve bana fizik tedavide yardımcı olan Bahar hanıma çok teşekkür ederim . Bahar Hanım gerçekten ilgisi güler yüzü ve ellerinin sağlıklı dokunusuyla her tedavimde bana gerçekten iyileşecegimi hissettirerek motive ederek yardımcı oluyor. Çok teşekkür ederim

 • Belen Uslu
  Belen Uslu
  7 ay önce

  Merhabalar , Ümit tıp merkezi lazer bölümünde hizmet veren Esin hanımdan çok memnun kaldım işinde verdiği özen , titizlik ve güler yüzü bu zamana kadar gittiğim diğer lazer merkezlerinden bu hastaneyi ayırmış oldu .Eskişehirde ikamet etmiyorum ve Eskişehire gelmemdeki sebep Esin hanımın titizliği ve özverili çalışması oldu .Bu kurumda böylesine bir personel çalıştırdığınız için çok teşekkür ederim . Herkese de şiddetle tavsiye ediyorum .Bir kere geldiklerinde sonucu fark edeceklerine eminim . İşleriniz de başarılar ve kolaylıklar diliyorum .

 • Talha
  Talha
  bir yıl önce

  Eşimin gebelik başlangıcı ve doğum sürecine kadar Ümit Hastanesini ve Sn. MURAT ŞENOL hocamızı tercih ettik. Gerek hastane düzeni Gerek Doktorumuzun ilgisi ile 9 ay sürecimiz mutlulukla sonlandırarak çocuğumuzu kucağımıza aldık. Doğum- yenidoğan bakımı ve 1 gecelik hastane konaklamamızda Doktorumuz-Ebelerimiz-yenidoğan hemşireleri ve temizlik personellerin güleryüz ve ilgileri için bir teşekkürü borç biliriz. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile doğum yapacaklar hastane çıkışta 1500tl bir fatura çıkarıyor. Bu konunun kanunda yeri nedir bilmem. Taburcu anında böyle güzel bir günümüzde bu olaya çok kafa yoramadım. Bilgi..

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.