Üye Paneli

Eskişehir Şehir Hastanesi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Eskişehir Şehir Hastanesi 1235 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Merkez binamız acil servis, polikliniklerimiz, yataklı servislerimiz, görüntüleme ve laboratuvar hizmetlerinin tamamının verildiği ana binadır. A, B, C, D olarak adlandırılmış dört bloktan oluşmaktadır. Eskişehir Şehir Hastanesi toplamda 264 poliklinik, 37 ameliyathane, 152 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi, 24 yataklı diyaliz ünitesi, 13 yatak kapasiteli kemoterapi ünitesi, nükleer tıp merkezi ve anjio ünitesi ile hizmet vermektedir. 335 bin 890 metrekarelik kapalı alana sahip olan Eğitim Araştırma Hastanesi ünvanlı kurum 437 adet tek kişilik ve 191 adet çift kişilik odaya sahiptir.

Eskişehir Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Eskişehir Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: 71 Evler Mah. Çavdarlar Sok. Odunpazarı, Eskişehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
819 yorum
 • Av.G
  Av.G
  geçen hafta içinde

  Çocuk Kardiyolojisine haftalar sonra randevu bulabildik bebeğimizin reflusu var muayene için içeri aldıklarında ağlayıp kusmasin diye bir şey vermedik randevumuza bir saat önceden geldik randevu saatimizin üzerinden tam tamına 5 saat geçti hala da önümüzde 1 kişi var ve içerideki de dışarı cikmadi hastanedeki ışıklar kapandı bütün çalışanlar gitti biz hala burada siramizin gelmesini bekliyoruz REZİLLLİK! bu doktor neden randevulu hastaları yetiştiremiyor her randevu günü böyle mi? Allah aşkına çocuğum saat 12'den beri aç ve suyla gecistirdik bütün günümüz burada geçiyor bizi bu hale dusurenler utansın bu doktor neden diğer kalp doktorları gibi değil mahvolduk vebaldir bu!

 • FOTOMURCUK İnstagram

  Beyin ve Sinir Cerrrahı ^^ᴏᴘ.ᴅʀ.ᴍᴇʜᴍᴇᴛ ʙᴇꜱɪʀ ꜱᴜʀᴍᴇ ^^ sadece benim degil bu serviste yatan konuştuğum tüm hastalarin arkasindan hayir dualari ettiği, Mütevazı genç yaşına rağmen tecrubeli çok bilgili bir hekim. ☆☆kendisine ve Beyin Cerrahi Servisinde görevli tüm çalışanlara insancıl yaklaşımları verdikleri guler yüzlü emek için gönülden teşekkürlerimi sunuyorum☆☆ ▪︎▪︎Hastane mimari olarak abartılı bir yapıya sahip bu kadar büyük koridorlar ortak alanlar vs olacağına keske daha çok oda ,klinik vs olsaydi verimlilik farklı olurdu ! ▪︎▪︎Saglik Destek hizmetler hasta takibii saatinde işliyor pansuman,ilaç, kontrol vs. ▪︎▪︎C blok poliklinikler 6.kat ve hasta odaları tertemiz günde 2 kere odalardan çöpler alınıyor günlük temizlik usulüne göre yapılıyor yediğim en güzel hastane yemekleri burda :) Eskisehir şehir hastanesi konum olarak merkeze biraz uzak otogardan taksiyle 10 dk,tramvayla da ulasim mümkün emekçilerimize kolaylıklar, hastalarımıza da hayırlı şifar diliyorum♡

 • Ali Çam
  Ali Çam
  2 ay önce

  Torunumun havale geçirmesi sebebiyle Seyitgazi Kırka Fethiye köyünden ambulansla gittiğimiz Eskişehir Şehir hastanesini görmeyi nasip ettiği için Allah'a şükürler olsun. 112 yi aradıktan 5-10 dakika içinde ambulans köye gelip torunuma müdahale etti. Müdahale sonrası 30 dakika içinde hastaneye yetiştirdiler. Acil serviste çocuk doktoru müdahalesi, ilgi, alaka ve bakım bir numaraydi. Sonrasında yönlendirme ve tavsiyeler faydalı. Bu hizmetleri görünce teşekkür boynumun borcuydu ve 112 ye geri dönüp minnettarligimi bildirdim. Allah dusunenden, yapandan, çalışandan hepsinden binbir kere razı olsun. İnsanın başına gelmeden yapılan hizmetleri algilayamiyormus. Özele gitmeye gerek yok. Şehir hastaneleri her şeyiyle muhtesem. Halkın tercih ettiği hastane olması muayene olmaya gittiğinizde de kendini gösteriyor. Herşeyiyle düzenli. Teşekkürler.

 • Şahsina Münhasir
  Şahsina Münhasir
  bir hafta önce

  Ramazan ayında teyzem bahriye duğan a Op.dr. Bekir karagöz tarafindan ayağındaki kırıktan dolayı ameliyat yapildi. Ameliyat ve sonrasında pansumanina kadar herşeyiyle ilgilenen sayın OP. DR BEKİR KARAGÖZ hocama teyzem ve hasta yakınları olarak tesekkurlerimizi iletiyoruz💐

 • şeyda özbakan
  şeyda özbakan
  bir ay önce

  Sırf yorumum öne çıksın diye 5 yıldız verdin böyle rezalettik yok Eskişehir Şehir Hastanesi acil servis rezilliği Gülşah uçan adlı doktor acil servisinde hastalara umursamaz tavırla davranması ayakta duracak halim yok sıra bekliyorum ve geçtiğini asla görmedim çünkü yarı kendimde değildim pes dedirten hareketleri göz devirmeleri ve ayakta zor duran birine çık dışarı diyerek kovması ve meslek erbabı olarak biraz önemsemesi gerekirken saçmalaması ve daha bir çok şey demem gerekirkenler varken Şu an onun seviyesine inmek istemememden kaynaklı söyleyeceklerimin bu kadar olmasına!

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın