Üye Paneli

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz, Nisan 2005’te inşaatına başlanmış, 2 yıl içinde tamamlanmıştır. Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi 3 blok halinde yapılmıştır. Hastanemiz, sağlık alanında birçok dalda hizmet vermektedir. Verilen bu hizmetlerin kusursuz bir şekilde yürütülmesi için teknik altyapı ve destek hizmetleri büyük önem taşımaktadır. Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi; hasta katları, yoğun bakımlar, ameliyathaneler, sterilizasyon, acil servis, tıbbi görüntüleme, laboratuvarlar, poliklinikler, bilgi işlem merkezi, yemekhane ve idari bölümlerden oluşmaktadır.

İnsana değer veren ve hasta memnuniyeti odaklı çalışanları, tam donanımlı hasta odaları klinikler, ameliyathane, yenidoğan yoğun bakım, yetişkin yoğun bakım, laboratuarlar, (Biyokimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Patoloji Laboratuvarı) diyaliz ünitesi, endoskopi ünitesi, radyoloji ünitesi (MR, BT, Direkt Grafi, USG), poliklinikler, taş kırma ünitesi, (ESWL) sistoskopi-üroflowmetri ve odyometri ile hizmet vermektedir.

Esenyurt Devlet Hastanesi tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Fatih Mah. 19 Mayıs Bulvarı No:59 Esenyurt, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,0
633 yorum
 • Hakan Demiröz
  Hakan Demiröz
  bir ay önce

  Acilden ultrasona inip saat 22:00 beklemek tuhaf 80 yasında dedemle geldim kronik kalp problemleri var yapicak bişey yok saat 10 bekleyeceğiz (Türkiye Cumhuriyeti Sağlık bakanlığı)

 • Nursena Blt
  Nursena Blt
  bir ay önce

  1 yildizi bile hak etmeyen bir hastane ne havalandirmasi var ne oturacak sira bekleyecek yeri acil yesil 1 poliklinik tam anlamiyla fiyasko yetisemiyor madem doktorlar yesil 2 yi açın işinizi biz mi öğretelim size mantığınız yok mu sizin tamamıyla rezil bir hastane 3 saat sırada bekledim resmen sıra gelmeyince sinirlenip çıktım hastaneden resmen fiyasko bir hastane olmaz olsun sizin gibi hastane olmaz olsun sizin gibi yavaş çalışan doktorlar sıra numarası veriliyor ama sırası gelmeyen hastalar içeri giriyor ve bu doktorlarda onlara bakıyor ama ben girmeye çalışınca lütfen sıranızı bekleyin denliyor ölüyorum diyorum ölünce bakarız diyor doktorlar ne biçim bir üslup bu ne biçim adalet ben söylemediğim sürece hiç birsey yapmıyor acildeki doktorlar iğneyle toplanabiliyorum ilaçlar fayda etmiyor diyorum anlatamıyorum kıt anlayışlı doktorlara acemilerle çalışıyor bu hastaneler gerçekten rezil bir hastanesiniz tam fiyasko doktorlarla çalışıyorsunuz yazıklar olsun sizin doktorluğunuza ...

 • Karya
  Karya
  bir ay önce

  Yıllardır giderim çok nadir sorun yaşadım, personelleri ve doktorlarının iletişimi gayet iyi, her telefonla aradığımda mutlaka ulaştım. Tahlil sonuçlarım zamanında çıktı, radyoloji işlemleri dahi hızlı bir şekilde sonuçlandı. Bence toplumumuzda bir dil iletişim sorunu var bunu aşarsak her şeyin daha güzel olduğunu olabildiğini göreceğiz.

 • Gözde K.
  Gözde K.
  3 ay önce

  Cehennemin dünyadaki karşılığı… Allah kimseyi düşürmesin Bahçeşehir’den hastamızı ambulans alıp buraya getirdi doktora bile teslim etmeden hastaneye bırakıp gitmişler biz yetişene kadar 80 yaşındaki ananem sedyede inliyordu ve kimse yanında yoktu bi başınaydı. Ondan sonraki olaylar film gibiydi. 80 yaşındaki acılar içinde inleyen ananemi 3 buçuk saat pac-man misali o odadan odaya tahlil için gezdirdik. Final olarak artık en son evimize getirdik. Arap’tan Suriyeliden sıra gelmiyor.ülkenin övülen sağlık sektörü bu ise bitmişiz demektir. Hasta olarak geleni daha da hasta eder bu hastane ama malum partiye oy verdikleri için hiç acımıyorum. Herkes hakettiğini yaşar.

 • Gülistan Bük
  Gülistan Bük
  3 ay önce

  Dün saat 16.00 da acil çocuk bölümüne gittik bize verilen sıra numarasi 492 ekrandaki numara ise 338 idi, yaklaşık 4 saatin sonunda sıra bana geldi ve bu durumda hastası ağır hafif veyahut bulaşıcı olabilcek ne varsa, hastası ağır olmayanlara bulaşacak. nüfusu bu kadar yoğun bir ilçede böyle bir rezaletle yaşıyoruz malesef yaşanılan en ufak bir hastalık hastaların iç içe sıra beklemeleri durumunda çok fazla daha hastalıklara ve kısır döngüye sebebiyet verecektir. Biran önce bu duruma el atılmalı. En acilinden.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.