Üye Paneli

Beykoz Devlet Hastanesi, İstanbul ili Beykoz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 1955 yılında SSK dispanseri olarak hizmete başlamıştır. 1962 yılının Temmuz ayında 241 ruhsatlı yatak kapasitesiyle SSK Paşabahçe Hastanesi olarak hizmete devam etmiştir. 1970 yılı başlarında kurumun Okmeydanı ve Göztepe Hastaneleri açılana dek Eğitim Hastanesi düzeyinde hizmet vermiştir. 1971 yılında Okmeydanı ve Göztepe Eğitim Hastanelerinin açılması ile SSK Paşabahçe Hastanesi olarak hizmete devam etmiştir.

01 Ağustos 2009 tarihinden itibaren, Beykoz Devlet Hastanesi ile Paşabahçe Devlet Hastanesi tek başhekimlik altında birleştirilerek hizmetlerin Paşabahçe Devlet Hastanesi adı altında yürütülmesine karar verilmiştir.

Hastanemiz Sağlık Bakanlığı 26-04-2011 tarih 18851 sayılı onayı ile Beykoz Devlet Hastanesi adını almıştır.

Beykoz Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Beykoz Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1 Beykoz, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
325 yorum
 • EMRE KARAHAN
  EMRE KARAHAN
  3 hafta önce

  Standart bir Devlet hastanesi. Acil bölümünü yenilemişler ama hastanenin iç dizaynının yenilenme vakti gelmiş. Aydınlatması zayıf geldi ve hastanenin iç tasarımı biraz daha yenilenmesi gerekiyor...Diğer hastanelere göre daha sakin ve randevu bulunuyor. Ulaşımı kolay. Doktor ve çalışanlar ilgili..

 • Kubilay Selvi
  Kubilay Selvi
  2 ay önce

  22 subat da ayak bileğim cıktı ve kırık oldu ambulans ıle beykoz devlete geldım,ayagım yerıne oturtuldu ve ertesi gun amelıyat oldum bağ dokumdan eklem yapısına ımplantına kadar cok guzel amelıyat gecırdım 11 gun hastanede kaldım,ortepedi doktoru göker utku hocama ve ortepedı servısı hemsırelerıne cok teşekkür ederım ozel hastaneyı aratmadılar her seyımle ılgılendıler,su an aktıf hala tedavım ıcın utku hocama gıdıyorum Allah hepsınden razı olsun.

 • Ali Rıza Karahasanoğlu

  Standart bir Devlet hastanesi. Acil bölümünü yenilemişler ama hastanenin iç dizaynının yenilenme vakti gelmiş. Aydınlatması zayıf geldi ve hastanenin iç tasarımı biraz daha yenilenmesi gerekiyor.

 • Taner ykslll
  Taner ykslll
  3 ay önce

  Hava 3 derece ve içerde soğuk klima çalışıyor sebep ne havalandırma değil bu bildiğin eziyet yani çok soğuk zaten hava ve klima 19 derece soğuk üflüyor bir yandan ufo yanıyor

 • Türkân İrgin
  Türkân İrgin
  2 ay önce

  31.03.2024 tarih 21.30 da yeşil alanda görevli bayan doktor tarafından ekranda çağrıldım ancak kapıda bulunan hasta içeri girdi kapı kapandı bende beklemek zorunda kaldım ancak hasta dışarı çıktığında doktor hanıma beni çağırdınız dedim ekranı değiştirmiş sonuç bakıyorum dedi tamam bekledim zaten 1 saat bekledim tabiki bekleyeceğim ancak sıram yanıp 15 dk daha bekleyip hala içeri alınmamak nedir benim sıram 567 sonuç bakıyorum dediği hasta numaraları 580 tekrar söyledim sonuç bakıyorum dedi sonuç bakılan numara 580 olmaz benden önceki bir numara olur birde insanı cahil yerine koyuyor hiç beni çağırmamış olan yeşil alan 1 erkek doktordan rica ettim beni muayene ettin ancak sekreter trajı kayıt güvenlik dahil bayan doktorun ismini anlamadım inşallahhhhh bir yetkili okur da kim olduğu bilinir ve uyarılır kimse oraya keyfi gitmiyor tarih ve saat belli

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.