Üye Paneli

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, halk arasında bilinen eski adıyla Taksim İlk Yardım Hastanesi, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan T.C. Sağlık Bakanlığına bağlı bir eğitim ve araştırma hastanesidir. 2015 yılında yıkılarak yeniden yapımına başlanılan Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2018 yılında açılan yeni ve modern binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

46 bin 423 metrekare alana sahip olan hastanede 50 Poliklinik, MR ve BT ile, diğer radyolojik hizmetler, laboratuvarlar, kan merkezi, 250 yatak kapasiteli yataklı servisler, 20 yataklı 3. Düzey yoğun bakım, ikinci ve birinci düzey yoğun bakımlar, üçüncü düzey acil ünitesi 7 ameliyat salonu ve 3 katlı kapalı otopark bulunuyor.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mah. Sıraselviler Cad. No:48 Beyoğlu, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
476 yorum
 • S D
  S D
  2 ay önce

  O kadar pis bir hastaneki anlatamam hijyen sıfır sözde temiz odayı verdiler bize ama temizlikle alakası yok wc berbat halde. Hasta odasından yemek tablolarını toplarken toplayan kişi yere su döktü ıslak yeri dahi silmediler. Hasta önlemi bile yok. Hasta carşafları bile yok yatağa ameliyathane yeşil bez sermişlerdi neden çarşaf yok dediğimizde elimizde olmadığı için serilmemiştir dediler böyle bir saçmalık yok rezalet ötesi bir hastane buraya denetim hiçmi yapılmıyor bu nasıl bir sorumsuzluk resimleride paylasıyorum herkes görsün temiz verilen odanın halini koltukların ve wc nin halini nerde bu denetim? insan sağlığı?

 • Adem Aydın
  Adem Aydın
  3 ay önce

  Eski Rezil Hastane Gitmiş Yerine Temiz Sıfır Bakımlı Bir Hastane Gelmiş . 22 Yıllık Ameliyat Raporunu dahi 4 Gün içinde Eskipriz Telefon açarak İlgilenip Verebilen Taksim ve Cihangir için bulunmaz Nimet olan Büyük devletimin Güzel hastanesi İlgi güzel Servisler Güzel

 • Elif Tunç
  Elif Tunç
  bir ay önce

  Bugün annem gözünden ameliyat olacak. Görünen köy klavuz istemez. Yalnız odanın tuvalet banyosu gayet temizdi onu da es geçemicem. Ama insan bu sandalyeye nasıl oturacak?

 • Cigdem Ugurlu
  Cigdem Ugurlu
  bir ay önce

  17.Nisan 2024'te eşim Ilgın Ruhi Su'nun çift taraflı kasık fıtığı ameliyatını gerçekleştiren Doç. Dr. Okan Demiray'a; Burada adını geçiremediğimiz tüm ameliyat ekibi doktorlarına ve Dr. Ahsen Şule Ömür'e; Gülümseyen yüzü, hastayı rahatlatan tavrı, tıp bilgisi ve sorduğumuz sorulara bıkmadan usanmadan verdiği cevaplar için Dr. Mustafa Uğur Özen'e; Genel Cerrahi Bölümü'nde kaldığımız dört gün boyunca sabrı, hasta ruhunu kavrayabilme yeteneği ve işini en iyi biçimiyle yapabilmek için kan ter içinde (pek çoğunun aksine) hiç şikayet etmeden koşturan Hemşire Metehan Kazancı'ya; Bize yardımcı olmak için elinden geleni yapan Hemşire Tuğçe Doğaner'e Çok teşekkür ederiz. Hemşire Ezgi İpek ve Buse Nur Bayındır için ise iyisiyle kötüsüyle bir teşekkür. İşini sevmek, sabır, merhamet özellikle sağlık sektöründe çalışanlar için önemlidir ve "hastalık yoktur hasta vardır" sözünü hatırlatmadan geçemeyeceğim, kendilerine başarılar dilerim. Hastane içinse pek iyi şeyler söylenemez; Güzel bir binadasınız ve yetersiz personel nedeniyle içi boş! Yemekler kötüydü, boya paleti gibi bir tepside ancak bir çocuğun yiyebileceği çalakalem yapılmış yemekler (hastanede lezzetten söz edilmez ve öyle bir beklentiden bahsetmiyorum), refakatçilerin sabahlayacağı koltukların akılalmaz pisliği, kafenin açılış kapanış saatleri ve lüks lokanta fiyatları ise ayrı bir sorundu. Selamlar, kolaylıklar. Çiğdem Su Uğurlu

 • Arife Duman
  Arife Duman
  bir ay önce

  Ameliyat için gittim yatışımı yapan Burçin hemşire çok alakalı idi ve kaldığım sürece çok Güler yüzlüydü diğer asistanlardan hemşirelerden çok memnun kaldım çok temiz bir hastane

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.