Üye Paneli

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yılda ortalama 500.000 hastaya hizmet veren Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, Sağlık Merkezi olarak 1972 yılında hizmete açılmıştır. 16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40’a yakın hekim görev yapmaktadır.

24 Haziran 2010 tarih ve 25931 sayılı Sağlık Bakanlığı Makam onayı ile “Sait Çiftçi Kamu Sağlığı Merkezi” nin müstakil statüsü ve adı değiştirilmiş, 50 yataklı “Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi” adı altında hizmet vermesi kararlaştırılmıştır. 02.11.2012 tarihi itibarıyla Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul İli Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı olarak çalışmaktadır.

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Dikilitaş Mah. Barbaros Bulvarı No:109 Yıldız Beşiktaş, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,5
439 yorum
 • Can H.
  Can H.
  2 hafta önce

  Evlilik sağlık raporu için hastanenize geldim. Hastane tertemiz ve güler yüzlü hizmet veriliyor. Özel hastane nezaketinde hizmet gördüm. Yönetimden tutun tüm çalışanları çok yardımcı oldu. Sait çiftçi ailesi teşekkürler. İyi çalışmalar.

 • Eda Kaba
  Eda Kaba
  2 hafta önce

  Bu hastanedeki baş hekime çok teşekkür ediyorum fakat müdahale odasındaki hemşirelerin bize bağırmasından rahatsız olduk tepki göstermelerinden, bağırmalarından vb. Hemşire diye bağırmaya hakkı yok ayrıca,röntgen odasındaki görevlilerinde sert davranmasından rahatsızız.

 • derya bursa
  derya bursa
  2 hafta önce

  Oğlum için Cuma günü kurul raporu almaya gittim. Hastane tertemizdi. Hasta ve çalışanların güvenliği çalışma koşulları açısından özel sektörün de üzerindeydi. Yedi hekim ile görüştük. Tüm doktorlar çok kibar, güleryüzlü ve yakından ilgilendiler oğlumla. Bize her konuda samimiyetle yardımcı olan ve bizleri değerli hissettiren tüm hekimlere ve çalışanlara çok çok teşekkür ederim. Ülkemizin siz değerli sağlıkçılarına minnettarız. 💐 🧿 ✨

 • Nihal Karabacak
  Nihal Karabacak
  2 hafta önce

  Diş hekimi Azime uzun o kadar ilgili ki tamamiyle iş bitirici bir doktor . 2 çocuğumu da aynı anda götürdüm hemen dolgularini yaptı diğer diş hastaneleri gibi başından atmadı. Diğer kızıma Azime hanıma randevu bulamadığım için aynı hastanede Gizem hanıma aldım 2 dir bahanelerle geri yolluyor bir sonraki haftaya randevu veriyor. tedavi yapmaya gönlü yok. Herkes sevdiği işi yapsın kimseyi uğraştırmasın

 • tuba arıgün
  tuba arıgün
  2 hafta önce

  Yeni iş için heyet raporu almaya geldim ve diğer hastanelerde 2 günde tamamlanacak işlemleri aynı gün içinde halledebilmem için destek oldular. Oldukça temiz bir hastane, herkesin emeğine sağlık

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.