Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yılda ortalama 500.000 hastaya hizmet veren Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, Sağlık Merkezi olarak 1972 yılında hizmete açılmıştır. 16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40’a yakın hekim görev yapmaktadır.
24 Haziran 2010 tarih ve 25931 sayılı Sağlık Bakanlığı Makam onayı ile “Sait Çiftçi Kamu Sağlığı Merkezi” nin müstakil statüsü ve adı değiştirilmiş, 50 yataklı “Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi” adı altında hizmet vermesi kararlaştırılmıştır. 02.11.2012 tarihi itibarıyla Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul İli Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı olarak çalışmaktadır.
Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Dikilitaş Mah. Barbaros Bulvarı No:109 Yıldız Beşiktaş, İstanbul
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Can H.
2 ay önceEvlilik sağlık raporu için hastanenize geldim. Hastane tertemiz ve güler yüzlü hizmet veriliyor. Özel hastane nezaketinde hizmet gördüm. Yönetimden tutun tüm çalışanları çok yardımcı oldu. Sait çiftçi ailesi teşekkürler. İyi çalışmalar.
FUNDA Ö. (GEZİYORUM)
geçen hafta içindeDahiliye bölümüne gelecekler özellikle gelmeyin hele Ayşe kulalı hanımefendiye geliyorsanız azar yemeye ve beş karış surata hazır olun. Çünkü kendisi devlet dairesinde zorla çalıştırılıyor gibi zorunda olmasam zaten size gelmem raporlu ilaç yazdırmak için geldim bi kovmadığı kaldı kan değerlerim düşük o ilaca ihtiyacım var ne yapmam gerekiyor ? Hamile bir insana yardımcı olmak yerine bu tavırlarınız nedir yani zorla çalışıyorsanız istifa edin sizin yerinize geçmek için onca sıra bekleyen adaylar var.
derya bursa
2 ay önceOğlum için Cuma günü kurul raporu almaya gittim. Hastane tertemizdi. Hasta ve çalışanların güvenliği çalışma koşulları açısından özel sektörün de üzerindeydi. Yedi hekim ile görüştük. Tüm doktorlar çok kibar, güleryüzlü ve yakından ilgilendiler oğlumla. Bize her konuda samimiyetle yardımcı olan ve bizleri değerli hissettiren tüm hekimlere ve çalışanlara çok çok teşekkür ederim. Ülkemizin siz değerli sağlıkçılarına minnettarız. 💐 🧿 ✨
Süleyman Gündüz
bir ay önceOrhan hocamı ziyarete geldim şikayetlerimden bahsettim hemen beni kardiyoloji doktoru yakut hanıma yönlendirdi. Yakut hanım beni çok güzel bir şekilde muayene etti acil anju olmam gerektiğini söyledi. Hatta ambulans çağıralım ambulansla git dedi kendi aracım olduğunu söyledim yakut hanıma müteşekkirim. ❤️❤️🧿
Eda Kaba
2 ay önceBu hastanedeki baş hekime çok teşekkür ediyorum fakat müdahale odasındaki hemşirelerin bize bağırmasından rahatsız olduk tepki göstermelerinden, bağırmalarından vb. Hemşire diye bağırmaya hakkı yok ayrıca,röntgen odasındaki görevlilerinde sert davranmasından rahatsızız.