Üye Paneli

Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesinde inşa edilen Gaziosmanpaşa yerleşkesindeki yeni bina, 300 yatak sayısı, 100 poliklinik odası, 36 yoğun bakım yatağı ve 6 ameliyathanesi ile hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa’da bulunan yüksek donanımlı sağlık kompleksi; gelişmiş cihaz, teknolojik altyapısı ve tecrübeli sağlık personeli kadrosuyla Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul’a sağlık katıyor. Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Taksim yerleşkesi, bulunduğu konum itibariyle Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 3 km, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ise 4 km mesafededir.

Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Karayolları Mah. Osmanbey Cad. 621 Sok. No:120 Gaziosmanpaşa, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,8
680 yorum
 • Büşra Karaaslan
  Büşra Karaaslan
  3 hafta önce

  Bu hastaneye 3 kere gittim üçüde berbattı. İlki kadın doğuma gittim kan tahlili verdim sonlar 3 güne çıkar dediler üçüncü günü gittiğimde randevu almanız gerekiyor dediler sonuçlar içinde. Bakmadılar. Bu şekilde mağdur oldum ve bunu oradaki personelin hiçbiri de söylemedi. İkincisi de kulak burun boğaza gittim randevum 16.30 daydı. 15 dk önce oraya vardığın halde ne hekim vardı ne asistan. Odaları bombostu personel temizlik yapıyordu. Madem yerinde olmayacaklar niye bu saate randevu açıyorlar. Böyle rezil bir hastane görmedim.

 • Emel Biroğlu
  Emel Biroğlu
  3 hafta önce

  Doktorlarla alakalı bir şey asla diyemem ama veznede yönlendirme yapamayan asla bilgisi olmayan 2 hanımefendi yüzünden hastaneler arasında döndük dolaştık. Konuşmaktan aciz ve bilgi sahibi değiller. Giriş yaptıktan sonra koridorun sonundaki soldaki 2 hanımefendiden birisi. Kadın doğum olan hastanede yok diyip bizi karayollarına yolladılar kanaması vardı birde!!!

 • Nurgül Cebeci
  Nurgül Cebeci
  bir ay önce

  Hastane çalışanları az ,cihazlar çalışmıyor,ayağında şişlik olan çocuğu götürdük 3 saat ayakta röntgen sırası bekle röntgeni çektir, röntgen sonucunu öğrenmek için aynı siranin sonuna tekrar gir 3 saat daha bekle,alçı için de tekrar sıraya giriliyor herhalde bı 3 saat te onun sirasi...biz beklemeyemedik özel hastaneye gittik 15 dk da çıktık evimize geldik ,saglik parasi olana var sadece .sigorta hastanelerinin koridorlari dar hasta insanlar balık istifi gibi oluyor doktor asistan hemşire az bu kadar kalabalık bir şehre yetmiyor.vatandas olarak saglik hizmetleri için her ay binlerce lira sigorta primi ödüyoruz, biz bize düşen görevi yapıyoruz siz de yapın. sağlık bakanı koltuğunuzdan kalkın da bı hastaneleri hastaları görün ama makam otonuzla korumalarinizla değil vatandaş olarak gelin görün bakalım ülkenin sağlık sistemi ne halde.

 • المستشار MUHAMMED HÜNKAR

  Refakatçilere verdikleri yatak çok kirli Çarşaf istedik yok Yastık istedik yok 🤦🏻‍♂️ Hastanenin içinde Ki özellikle Koridorlarda bazı insanların sigara içtiklerini gördüm ve bunu engel edecek kimse yok ❌

 • Ali Demirci
  Ali Demirci
  3 ay önce

  Nöroloji polikliniğinde çalışan tüm hocalarımdan kattaki tüm hemşire kardeşlerimdem Allah bin kere razı olsun. Bu klinikte parkinson rahatsızlığım sebebi ile ilaç doz ayarlama yapılabilmesi için 10gün yattım. İlgi alaka o kadar güzel ki 48 yaşımdayım rahatsızlığım sebebi ile bir çok hastane ortamında bulunmuş bir vatandaşım. Ve bir çok kötü hastane anım var ama burası bambaşka. Odalar koridorlar yataklar pırıl pırıl, ilgi alaka çok iyi, yemekler son derece güzel lezzetli ve sıcak.En özel hastanede bile böyle hizmet yoktur. Allah işini layığıyla yapan hekim, hemşire ,sağlık görevlisi neyse hepsinden razı olsun. Özel hastaneye gidip paramızla rezil olmuşluğumuzda var,nankör olmanın gereği yok. Aldığım hizmet şöyle, 10gün refakatçili tam teşekküllü hastane yatışı, 3 defa prof dr. Muayenesi, 2 defa beyin mr çekimi, Serum tedavisi, Tam kan sayım ve çeşitli tahlilleri, İdrar tahlili, Kalp ekg çekimi ve kalp rahatsızlığı takibi yapıldı, 11. Gün öğlen Ali bey şu evrağı imzalarmısınız deyip taburcu oldum. Daha ne olsun...... Allah devletimize zeval vermesin.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.