Üye Paneli

Bahçelievler Devlet Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemizin temeli 2009 yılında atıldı. 7 Mart 2014 tarihinde Sağlık Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Müezzinoğlu tarafından açıldı. 205 tescilli yatağımızla hizmet vermekteyiz. 314 yatak kapasiteli, toplamda 66 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilmiş olan hastanemizde birbirine bağlı olarak toplam 6 blok bulunmaktadır.

Hastanemiz içerisinde; poliklinik hizmetleri, yatan hasta servisleri, ameliyathane, doğumhane, acil servis, çocuk acil servis, erişkin yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, palyatif bakım merkezi, görüntüleme merkezi, MR ünitesi ve idari hizmet birimleri bulunmaktadır.

Polikliniklerimiz; dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, kulak burun boğaz hastalıkları, göz hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, çocuk cerrahisi, deri ve zührevi hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, kardiyoloji, kulak burun boğaz hastalıkları, üroloji, ortopedi ve travmatoloji, plastik ve rekonstrüktif cerrahi, beyin cerrahisi, anestezi-algoloji ve reanimasyon, radyoloji, kalp damar ve göğüs cerrahisi, psikiyatri, nöroloji ve acil bölümlerinde faaliyette bulunmaktadır.

Bahçelievler Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bahçelievler Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kocasinan Merkez Mah. Karadeniz Cad. No:48 Bahçelievler, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
923 yorum
 • Orhan Gündoğdu
  Orhan Gündoğdu
  3 ay önce

  Dr. Ahmet Dinç'e muayene oldum. Kendisi gayet nazik ve ilgili. Hastene ise gayet temiz. Röntgen ve muayene odaları birbirine çok yakın ve sıra bekleme konusu ise anonslar ile çok güzel bir düzene oturtulmuş. Negatif yorumlara çok takılmayın, bilin ki negatif yorumlar da sorun kendileridir. Eğer yorumları önemseyen biri iseniz, sadece pozitif yorumlara odaklanın. Geçmiş olsun.

 • Ceyda Gökgöz
  Ceyda Gökgöz
  2 ay önce

  Bugün sabah doktoruma randevum vardı bundan bir önceki hafta kadın doğum uzmanı Celal yola isminde doktora kan ve idrar verdim doktorumdan sonuçlar hakkında bilgi almak için gittim bugün Celal yola bey yoktu yerine kapalı gözlüklü ve çok asabi bir bayan vardı içeri girdiğimizde eşimle alamıcagını hasta yakını kabul etmediğini söyledi ilk hamileliğim ve ilk heyecanlar eşim yanımda olmalıydı neyse eşim çıktı ki geçen hafta Celal bey eşime de bana da çok kibar şekilde her şeyi izah etti bu bayan tekrar kan testi istediğimi söyledi peki beni geçen hafta verdiğim testlerle ilgili bilgilendirmicek misiniz dediğimde gerçekten veremiceğini testlere baktım sadece diyerek cevap verdi neden bu kadar bilgisiz iki lafı bir araya getiremeyen insanlar kadın doğumda ?? Ben sinirlendiğim de ise güvenliği çağırmaya başladı ortada güvenlikle alakalı bir durum yoktu AYŞE NURSOY olarak söyledi ismini cimere kadar şikayet edeceğim bu kadını çok kaba ve mutsuz ben doktor olduğuna da inanmıyorum

 • Yavuz Maden
  Yavuz Maden
  2 hafta önce

  Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin Allah düşürmesinde eksikliğini göstermesin de. her yerde olduğu gibi burada da sorunlar olabiliyor servis imkanları hamdolsun iyidir.

 • fatma kıran
  fatma kıran
  3 ay önce

  Bahçelievlere yakışmıyor Koskoca binaların içinde bir mescite ve şadırvana yer yokmuydu acaba delme çatma biryere mescit yapılmış ve wc de abdest alınılıyor sonra mescite uzunca yürüyorsunuz. Acile kızımızı getirdik ve vakit namazını kılalım dedik ama hüsran

 • MuStafa MuRat 34-55-44

  Koş koca hastaneye ufacık mescit yapmışlar Abdes almaya yer yok. Abdes hane yapmamislar

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.