Üye Paneli

Silivri Devlet Hastanesi, İstanbul ili Silivri ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Özel İdare Dispanseri olarak 1940 yılında temeli atılan bina, 1960 yılında hastane koğuşu ilave edilmiş, 1974 yılında bir kat ilavesi ile tamamlanmıştır. 1982 yılında 10 yataklı sağlık merkezinden 50 yataklı Silivri Devlet Hastanesine geçiş tamamlanmış, 1989 yılında Bakanlığın ve halkın yardımları ile iki katlı ek bina hizmete girmiştir.

İl Özel İdaresi tarafından 06.07.2007 tarihinde inşaatına başlanan yeni hastane binasında 13.03.2009 tarihinde hizmete başlanmıştır. 3 bloktan oluşan arsa alanı 13500 m² kapalı alanı 16008 m² olan hastanemizin açık otopark alanı 5400 m² 153 araçlıktır.

01.08.2010 tarihinde Selim paşa Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi ile bakanlık kararı ile birleşmiştir. Selim paşa ek hizmet binası 25.000 m2 açık ve 7500m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur.

Silivri Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Silivri Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Mah. Nedim Beyazgül Sok. No:4 Silivri, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
362 yorum
 • Haydan Gelir Huya Giderim (TÜRK)

  Yokluğunu aratmasın lakin 12.00 da öğlen arası molasının başlayıp 13.30 da bitmesi çok ilginç geldi. Türkiye de yer yerde 1 saat en fazla yapılan öğlen molası en acil olan bir kurtuluşta neden 1 saat 30 dakika. Ayrıca hastane temizliğinde sıkıntılar var.

 • Fatih B
  Fatih B
  2 hafta önce

  Acilden girdik eşimin kolunu delik deşik ettiler bir haftadır mosmor.Damar yolu açmadaki kızı yoldan geçerken alıp koymuşlar sanki.Bunun okulunu nasıl okuyorsunuz arkadaş hiç mi alıştırma yapmadınız.Keşke kendim açaydım.Yapamayacaksan ne diye zorluyosun ne diye sokup çıkarıyorsun iğneyi.Oldumu diye soruyorum cevap vermiyor hala daha başka yerden açmaya çalışıyor kan akıyor diyorum avel avel bakıyor.Yerimde başkası olsa güzel bi şiddet gösterirdi dua etsin. Karşınızdaki insan,kobay değil yapamıyorsan senden tecrübeliyi çağır.

 • Melissa Beyza Serin
  Melissa Beyza Serin
  bir ay önce

  Solunum sıkıntısı nedeniyle 112 ile 16 nisan akşamı babamı acil servise getirdik. O gün çalışmakta olan tüm ekibe minnettarım. Entübasyonunu planlayan ve tam zamanında yapan doktor hanıma çok teşekkür ederim. Başka bir hastanede Yoğun bakım sürecini başarıyla atlattıktan sonra şuan eve taburcu olduk, babam sağlığına kavuştu. Sürecin bu şekilde olumlu geçmesindeki başarılardan biri acil servis ekibinindir.. İyi ki varsınız

 • Adem Muslu
  Adem Muslu
  bir ay önce

  Merhabalar bende memnuniyetini belirtmek isterim 3 gün kaldım hastanede doktorumuz genel cerrahi cevale hanım idi gerçekten samimiyeti ve iyi niyeti ile çok hanım efendi bir doktor kendisine buradan çok teşekkür etmek istiyorum ilgi ve alakasında dolayı böyle güzel doktorlar iyi ki varlar yattığım sürece bizim ile ilgilenen hemşire hanımlar o kadar samimi ve sıcak kanlılar ki hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum

 • Yalan Dünya
  Yalan Dünya
  bir ay önce

  İçerisi insan seli sağlam girsen hasta çıkarsın,otopark yok gibi bişey zaten,doktorlar yoğunluğa rağmen ilgililer ancak artan nüfus,sığınmacılar,mahkumlar derken vatandaşa sıra gelmesi uzun sürüyor, Silivri gibi bir ilçeye hiç yakışmayan ancak bir kaç bölümün polikliniği olabilecek kapasitede bir hastane,yetkililer ayakta uyuyor...

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.