Üye Paneli

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Pendik ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2010 tarihinde TC Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi adıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemizde Yılda ortalama 200000 hastaya hizmet verilmekte ve ortalama 6000 ameliyat yapılmaktadır. Tüm klinik branşlarda, kendi alanlarında ülkenin önde gelen hekimlerinin görev yaptığı hastanemizde, Yoğun bakım hizmeti gerektiren hastalara verilen Yoğun Bakım Üniteleri, Acil Servis, Kan Bankası, Tam Donanımlı Radyoloji Bölümü ve Merkez (Biyokimya, Mikrobiyoloji, Farmakoloji) Laboratuarı yanında, Hematoloji ve Patoloji Laboratuarı, Diyaliz Üniteleri, Onkoloji hastaları için Radyoterapi/Gamma Knife ve Günlük Kemoterapi Tedavi Merkezleri, Doğum Ünitesi ve Nükleer Tıp merkezi ile hizmet verilmektedir. Hastanemiz gerek hasta gerekse çalışan güvenliği açısınıdan 24 saat güvenlik kameraları ve güvenlik personeli ile denetlenmektedir.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:10 Pendik, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,5
1.608 yorum
 • Taner GÜNEL
  Taner GÜNEL
  3 hafta önce

  . Bu hastanenin rahmetli anne ve babamdan dolayı refakatçi kalmam sebebiyle ve kendi stentlerimin burada takılmasından dolayı avucumun içinden daha iyi bilirim tüm polikliniklerini... Zor Bela MHRS'den randevu aldım randevuma 1 saat kala hastaneye ulaştım Öğlen paydosu olduğu için poliklinikler kapalıydı fakat veznenin önündeki kuyruk rahat 50 metre vardı bu ne kuyruğu dedim dediler ki kayıt yaptırmadan içeri giremiyorsun. Dedim ki ben bu hastanede ilk defa muayene olmayacağım daha evvelden kaydım var MHRS'den randevu alsak da bu kuyruğa girecek miyiz? Evet kayıt açtırmadan içeriye giremiyorsunuz. Bu kuyruk sıra bana gelinceye kadar benim randevu saatim gelir dememe rağmen, Kardeşim burada bekleyenlerin hepsi bypasslı ameliyatlı insanlar onlar nasıl bekliyorsa Sen de bekleyeceksin dediler. Kaydımızı yaptırdık polikliniklerin içerisine girdiğimiz zaman hasta olmayan insan dahi burada hasta olur kanser olur Verem olur Covit olur. Alt tarafı eczanenin vermediği bir ilaç için Üstelik Raporum olduğu halde SS kanunu ile bekledik. Sağlık sorununu hallettik sağlık mükemmel Eskiden hastanelerde kuyruk vardı diyenlere ithaf olunur.

 • isam Tamma
  isam Tamma
  2 hafta önce

  İşini yapmak istemeyen kat sekreterlerinden şikayetçiyim. Çocuk göğüs hastalıklarında randevumuz vardı. Elimizde özelde çektirdiğimiz 2 tane Tomografi CD sisteme yükletmek için gitmediğim kat, oda, personel kalmadı. Herkes topu başkasına atıyor. Özetle hiçkimse işini yapmak istemiyor. En son sorumlu olmayıp ama bize yardımcı olan (hematoloji arşiv personeli)ne çok teşekkür ediyorum hâlime acıdı ve halletti. Müd. Yrd. Ümran hanıma sesleniyorum!! Sekreterlere yeni sistemin eğitimi verilmesine rağmen kimse yapmak istemedi. Lütfen acil bir şekilde ilgililere iletilsin.

 • Mert Yıldız
  Mert Yıldız
  geçen hafta içinde

  Hastane değil mezbaha. Kanser olan babamı çıkarmamak için elinden geleni yaptılar yok mikrop yok değerleri düşük diye. Çıkardıktan 2 gün sonra pendik ana binaya gel dediler. Geldik de bu ne rezalettir, doktorlarda bir şey yapamıyor sagolsun bize özel kaşeli kagit verdi de hem rahat 250 kişilik muayene kayıt sirasini hemde 100 civari kan alma sirasini beklemedik. Ona rağmen rezil olduk. Başka hastane mi yok? Otopark rezalet, insanlar zaten ayrı sorun, kan alma da numaralı girme var ama herkes kapının dibine dolmuş koyun sürüsü gibi. Gitmeyin zorunda değilseniz.

 • neslin
  neslin
  4 ay önce

  Merhabalar bu hastaneye metro ile ulaşım var. Ben bilmiyordum taksi parası ödedim siz ödemeyin. Fevzi Çakmak Metro hastane çıkışında ineceksiniz, 10 dk mesafe yürüyorsunuz sonra. Metro fotoğlarını ekliyorum.

 • Sinan Cömert (kalisteras)

  Daha çok eski Esenler otogarını andırıyor. Hastane demeye ise bin şahit ister. Ne zaman gitsem ülkeye dair aidiyet duygumu sorgulatan, sözde sağlık hizmeti veren kaotik yapı. Başta doktorlar olmak üzere tüm çalışanlar ücretsiz bir hizmet verdiklerini sanıyorlar. Bize dilenci yahut muhtaç muamelesi yapmaları bundan olsa gerek. Maaşlarının peşin peşin biz çalışan milyonlardan kesilerek ödendiğinin de farkında değiller. Her ay devlet denen bir yazılımın ücretlerini yatırdığını sanıyorlar herhalde.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın