Üye Paneli

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi iletişim ve adres bilgileri aşağıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı Kadıköy, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,3
1.700 yorum
 • Bahar ÖZDEMİR
  Bahar ÖZDEMİR
  4 hafta önce

  19 Mart gecesi acil bölümünde muayene oldum doktor 1 günlük rapor verdi ancak başhekimlerinin hastanede olmadığı bu sebeple gün içinde arayıp mail adresimi bildirmemi raporumu oraya gönderceklerini söylediler 5 kere arama rağmen hem raporumu göndermediler hemde 10 dakika sonra gönderiyoruz diyerek sürekli beni kandırdılar. Hastanenin sitesine girdiğimde gece benimle ilgilenen doktoru kadroda göremedim belkide kbb doktoru bile değildi ondan bile emin değilim onların yüzünden iş yerime raporluyum diye yalan söylemiş oldum. Mesai saatlerindeki performanslarını bilemiyorum ama kesinlikle acil olarak gidilmemesi gereken ilgisiz ve ciddiyetsiz bir hastane. Ayrıca telefondaki sektere mail adresimi söylerken adreste rakam ile 7 var dediğimde kendisi benimle 7 sayı hanfendi diyerek dalga geçti kendisine rakam ve sayı arasındaki fark söylenirse kendi adına iyi olur. Düzeltme : Raporum biraz önce mail adresime geldi fakat bu benim hasta halim ve kısık sesimle tüm gün bir rapor için uğraştığım gerçeğini değiştirmiyor. Düzeltme 2: Bugün hastaneden arayarak durum ile ilgili açıklama yaptılar ve bundan sonrası için daha dikkatli olacaklarını söylediler.

 • ONUR KARACAOĞLU
  ONUR KARACAOĞLU
  bir hafta önce

  Kapıda duran hostes kız tavırları çok kötü. Paran varsa yaptır yoksa defol git tarzı bir yaklaşım. Kapıdaki bayan yüzünden 1 yıldız bile hakketmeyen hastane. Küçük dağları ben yarattım tavırları çok çirkin. Sizin yüzünüzü temsil eden kişileri doğru seçmeniz gerekiyor. Evet paramla hizmet alıyorum ve alıyorsamda düzgün davranacaksın. Egosu olan birisi olmayan birisi bile olarak bunları yazdıysam geçmiş olsun. Sağlıklı günler dilerim herkese.

 • Sevgi Türk
  Sevgi Türk
  2 ay önce

  Ben kader guzel cocukluktan bu yana olmadigim ameliyat gitmedigim doktor kalmadi en sonunda fatih hoca derdime derman oldu Dün kulak ameliyatimi prof fatih bora hocam yaptı doktoruma çok tsk ederim hemsirelerine merve hanıma özellikle burak sarcoglu beyefendiye hizmet kalitesi hasta ile ilgi alakaları temizliği hersey çok güzeldi çok tsk ederim

 • Ömer AKKAYA
  Ömer AKKAYA
  5 ay önce

  Hizmet aldığım doktordan çok memnunum, ailecek bu hastaneyi tercih ediyoruz. Hastanın durumunu bir çok açıdan değerlendirip yardımcı oluyorlar.

 • Okyay Sencer
  Okyay Sencer
  bir ay önce

  Evimizin hemen yakınında bulunan bu hastaneye kulaklarımı yıkatmak için bir hafta öncesinden Doktor Erdem Oğuzdan randevü almak suretiyle gittim,fakat ne yazıkki randevü saatinde gitmeme rağmen önimde 3 kişi oldupunu söyleyip beklemem gerektiğini söylediler,takribi 1 saat bekledikten sonra,muayeneye girdiğimde doktor beye şikayetlerimi dile getirdim,kulaklarıma kamerayla 5er saniye baktıktan sonra tıkalı kulağımda dahil olmak üzere kulağımın temiz olduğunu söyleyip beni bir teste göndermek istedi,sanırım hastaların yoğun olması ve randevü saatlerinin sarkması nedeniyle anlamadığım bir şekilde ilgisizlik ve baştan atma şeklinde muayene adı altında kulaklarıma bakılıp telkin edildim.Yani 1 hafta öncesinden randevü alıp 1 saat bekletilip 1.100 TL para alınıp sadece 90(doksan) saniyelik bir macera yaşadım.Bir hafta sonrasında açılmayan kulağımın kontrolü var,umarım rica minnet bu sefer kulağımı yıkatabilirim

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın