Üye Paneli

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi iletişim ve adres bilgileri aşağıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı Kadıköy, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,2
1.730 yorum
 • Gökhan TUNÇ
  Gökhan TUNÇ
  geçen hafta içinde

  Hayatımda gerçek manada kazıklandığım tek özel hastane randevusu budur...!! Anlatayım ve dinleyin: Uzmanlık alanı sadece KBB olduğu için daha donanımlı bir hastane olduğunu düşünerek, sağ kulağımda akut gelişen duyu kaybı ve çınlama için gittim. Orta kulak iltihabı olduğu belliydi. Daha önce devlet Hastanesi'ne acilden gittiğimde de bir takım ilaç ve antibiyotik ile ağrı ve acı giderilmiş, sadece hafiften bir çınlama kalmıştı. Haftasonu olduğu için uzman doktor yoktu, yeni mezun pratisyen olduğunu düşündüğüm yeni yetme bir tip vardı o gün. Direkt odyometriye yönlendirdi. Sonrasında yaşa bağlı duyu kaybı olduğunu ve ilaç tedavisiyle geçeceğini belirterek bir reçete ile geçmiş olsun dilekleriyle uğurladılar. Aradan iki ay geçti ve hala çınlama geçmiş değil. Belki çok azaldı ama tam anlamıyla kaybolmadı. Yazdığı ilaca baktım ki o da ne? KATARİN.. !!! Abi sokaktaki adam bile orta kulak iltihabı için katarin önermez böyle bir hastaya.. Bir de akut gelişen iltihaplanmaya bağlı azalan duyu kaybı için "yaşla ilgili" diye bir açıklama yapamaz. Cinlerimi tepeme çıkardı. Doktorluğundan bile şüphe duydum bu şahsın. 1900 TL de ücret aldılar. Sonuç sıfır. Katarin ile ne olabilirdi ki? Eczacıya gitsem durumu anlatsam en azından kulak damladı verir ve daha isabetli bir tedavi olabilirdi. Doktora da gerek yoktu. Yaz ortası neyi tedavi edebilirsin katarin ile? Hangi kulak problemi giderilir? Kaç defa böyle kulak iltihabı olan hasta tedavi etti acaba?? Aklım almıyor...

 • Atakan Pamukçu
  Atakan Pamukçu
  bir hafta önce

  1 ayda kulaklarımın tıkanıklığı sebebiyle 3 kere muayene ücreti ödeyerek, kontroller dahil 6 muayeneye gittim. Her seferinde aynı işlem yapılıp gönderildim ve sonuç olarak şuan yine kulaklarımda aynı sıkıntı var. 1 ay ve 6 muayene sonra başladığım yerdeyim, ödediğim ücretleri saymıyorum bile. Kesinlikle kimseye asla tavsiye etmiyorum. Yukarıdaki yorumumdan sonra hastane beni arayarak başhekimle görüşmemi önerdi, kabul ederek 7. ve 8. muayenelerime gittim. Ortaya çıkan başka bir teşhis ve yazılan farklı ilaçların ardından iyileşmiş durumdayım. İyileşmek için 3 kere muayene ücreti ödeyip 8 kere muayeneye gidebilecek herkese tavsiye ederim. Yorumumu görüp benimle ilgilenen ve olumsuz bir deneyimin ardından da olsa sorunumu çözen hastane ve doktor bey için puanımı da 2/5 olarak güncelliyorum.

 • İbrahim Balic
  İbrahim Balic
  bir hafta önce

  Ameliyatımı gerçekleştiren Erdem bey başta tüm sağlık personeline teşekkürlerimi iletiyorum. Merve hanımın ilgi ve alakası evimizi aratmadı. Hijyen konusunda takıntılarım olduğu için yastıklarını çarşaflarını vs özellikle tek tek kontrol ettim hepsi mis gibi pırıl pırıldı tebrik ve teşekkür ediyorum.

 • melisa portakal
  melisa portakal
  bir hafta önce

  Geçmek bilmeyen kulak akıntısı ve işitme kaybı yaşıyordum. Çevrede gözükmediğim doktor kalmamıştı. Araştırmalarım sonucu profesör doktor Fatih boraya muayene oldum ve kendisi ameliyat önerdi öneri ile gittiğim için hem muayeneden hem ameliyattan çok memnun kaldım. Hem hekime hem asistanına ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

 • Ebru Söylemez
  Ebru Söylemez
  bir hafta önce

  REZALET. Sakın gitmeyin. 1 tane bile iyi yorum yapılmayan bu hastaneye ben de bir yenisini ekleyeceğim. Bugün Nöbetçi doktor Seval Eralp isimli kişi tarafından muayene esnasında resmen zorbalığa uğradım. Muayene esnasında canımın çok yandığını ve durması gerektiğini söylememe rağmen asla bir doktora yakışmayacak seviyesiz üslubu ve söylemleriyle zorbalık yapmaya devam etti. "bırak beni" diye çığlık atarak kurtulduğumu hatırlıyorum. Bunun üzerine bir de seviyesiz üslubuyla konuşmaya devam etti. Şikayet için bir muhattap bulamadım ama sağlık bakanlığına şikayette bulundum. Bu işin peşini bırakmayacağım

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.