Üye Paneli

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi; 18.10.2002 tarihinde Devlet Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. 2005-2015 yılları arasında Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak sağlık hizmeti vermiştir. 2016 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, Üniversite Hastanesi kapsamında hizmet vermeye başlamıştır. 2015 yılında hastane bahçesine yeni açılan kadın doğum ve çocuk hastalıkları hastanesi binasıyla birlikte 144.953 m2 kapalı alanda sağlık hizmeti sunulmaktadır. Hastanemize bağlı 460 m2 kapalı alan ile Kezban-Esat ÜNSAL semt polikliniği, 1900 m2 kapalı alan ile Mustafa Kemal Semt Polikliniği ile hastalarımıza poliklinik hizmeti sunmaktadır. Hastane bahçesinde başlatılan Onkoloji binası inşaatı tamamlanmış olup hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz şuan kadın doğum ve çocuk hastalıkları hastanesi ile birlikte 836 yatak ile hizmet vermektedir. Hastanemizde 23 adet genel, lokal ameliyatların gerçekleştirildiği ameliyathanemiz bulunmaktadır. Hastanemizde 63 yataklı Yeni doğan yoğun bakımı, 46 yataklı erişkin yoğun bakımı, 15 yataklı çocuk yoğun bakımı hizmet vermektedir.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde günde ortalama 6500 hasta muayenesi yapılmaktadır. Ayda ortalama 4000 operasyon yapılmaktadır. Hastanede ayrıca robotik cerrahi ameliyatları da uygulanmaktadır. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden hizmet alan bütün bireylerin sağlıklarıyla ilgili gereksinimlerini karşılamak, hizmet kalitesini sürekli arttırarak hasta hakları ve tıbbi etik kurallar çerçevesinde sağlık hizmeti sunmak misyonumuzdur.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Elmalıkent Mah. Adem Yavuz Cad. No:1 Ümraniye, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
1.307 yorum
 • EMRE KARAHAN
  EMRE KARAHAN
  3 hafta önce

  Ümraniye egitim araştırma hastanesinde 'gebe okulu' olarak hamiş annelere eğitim veriliyor. Hem bu uygulama çok güzel hemde bizimle güzel bir şekilde ilgilenen 'Ebe Gülşen Hanım'a hersey için çok çok teşekkür ederim. İlgi alakası okadar güzeldi ki eğitimi defalarca alabilirsiniz.. iletişimin önemli olduğu Bi zaman diliminde gerçekten işinin hakkını yapan bir kişi ile tanışmak çok güzel oldu.

 • özge kaya
  özge kaya
  3 hafta önce

  Burada çok ciddi liyakatsizlik var, kadın hastalıkları ameliyat durumunuz varsa gitmeyin çünkü o katta doktor döversiniz asistan, hemşire döversiniz başınıza bela alırsınız. Başka hastane tercih edin zaten doktorunuz da ilgili olmaz verilen ameliyat tarihi kesin ertelenir saçma sapan insanların sacmasapan kaprislerini çekersiniz hasta haklariniz falan havada kalır bebeginiz karninizda ölür kimse üzülmez, diyelim ki ameliyat oldunuz battaniye vermezler donarsin, refakatçiye sandalye verir sondayi boşalt doldukca kac ml bosalttigini bize bildir, serum bitince de bize hbr ver der "oldu abla bi de paspas atalim" Ameliyat icin kâğıttan bi önlük elbise verip herseyini cikart der sen saatlerce çıplak kalirsin... umarım en kısa sürede kapanır içindekileri de Van Şırnak Hakkari gibi nadide illerimize gönderirler ve orada İstanbul hastalarinin kiymetini anlar adam olurlar çünkü gerçekten adam değiller. Bu hastanede kadin doğum kliniğinde şiddet vakası olursa bilinki haketmislerdir.

 • Lale Tekce Durmuş
  Lale Tekce Durmuş
  bir hafta önce

  Polikliniklerde olduğu gibi görüntüleme birimleri(ultrason) tecrübesiz yeni mezun personellere bırakılmış. Biri birsey yok derken öbürü aa nasıl yok görünüyor işte diyor.Hoca yok.Deneyimli göz yok. Maalesef yaptırdığım us yarım yamalak yapıldı. Tümbatin istendiği halde Alt batına bakmadılar. Hiç güven vermedi...

 • Gülcan Polat
  Gülcan Polat
  bir ay önce

  Anneme emg çekerken akımi fazla vermişler dizinin arkasında ödem oluştu o günden beri yürüyemez hale geldi acile götürdüm doktor yok doğru dürüst çoluk çocuk ağrı kesici serum takip gönderdiler 2 ayrı fizik doktoruna götürdüm onlarda film bile istemeden biri fiziğe gönderdi biri yaşı ilerlemiş fizik olmaz dedi. Ne yapacağımı şaşırdım zaten doktorların yerinde hep asistan kim kime dum duma işimiz Allah a kaldı

 • Ezel Yaşam
  Ezel Yaşam
  2 ay önce

  Ameliyat için yatisim verildi temizlik cok kötü enfeksiyon kapmaya musait her yeri

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.