Üye Paneli

Beylikdüzü Devlet Hastanesi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Beylikdüzü Devlet Hastanesi; 39, 318 m²’lik alanı, 360 adet yatak kapasitesi ile 3 Ekim 2016 tarihinde sağlık hizmetine açılmıştır. 2 ana bina şeklinde olan hastanemiz; yapı itibariyle doğalgaz ve yenilebilir enerji sistemleriyle kendi enerjisini üretebilme teknolojisine sahip, akıllı bina niteliğindedir.

Hastanemiz 28 Nisan 2017’de SBÜ Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlanmış olup, 30 Haziran 2018 tarihine kadar SBÜ Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beylikdüzü Ek Hizmet Binası adı altında hizmet vermeyi sürdürmüştür. 1 Temmuz 2018 tarihi itibariyle SBÜ Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden ayrılmış, B sınıfı hastane rolü ile Beylikdüzü Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemiz Sağlık Bakanlığı mevzuatları ile belirlenmiş sağlıkta kalite standartları kapsamında, hasta/çalışan güvenliği ve memnuniyetine odaklı bir yönetim anlayışıyla, modern ve ileri teknolojiyle donatılmış; hasta katları, ameliyathane, sterilizasyon, doğumhane, yenidoğan yoğun bakım, erişkin yoğun bakım, acil servis. poliklinikler, evde sağlık hizmetleri, tıbbi görüntüleme, laboratuarlar ve idari birimler ile sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Beylikdüzü Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Pınartepe Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. 253 Sok. No:8 Büyükçekmece, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
1.059 yorum
 • DENİZ GEDİK
  DENİZ GEDİK
  4 ay önce

  Diğer devlet hastanelerine göre daha iyi diyebilirim,iyi hekimler de var. Kendim de orada ayrıca yattım. Hemşire,personel ve hekimlerin ilgisi gayet güzel ve profesyonel. Acil servise gidecek iseniz özellikle akşam saatleri epey kalabalık olacaktır. Lokasyon bakımından da gayet güzel hastanenin yeri. Beylikdüzü Perlavista Avm'nin yanında. Özellikle iç hastalıkları servisinde Kemaliye Hanım var şiddetle tavsiye ederim,harika bir insan ve iyi bir doktor.🥰 Hepinize sağlıklı günler.

 • Muhammed Karaman
  Muhammed Karaman
  3 ay önce

  08.30 da randevumuz var saat 09.00 olmuş doktor ortada yok. Yatan hastalara bakıyormuş güya.madem polikliniğe geç gelecek neden bu saate randevu veriyorsunuz.Hastane içerisi leş gibi hijyen 0 . Uzak durun bu hastane den

 • İsmail Oğultürk

  Bölümler planlı yapılmış bu sebeple olmalıki çoğu hastanede olduğu gibi toplu yığılma ve aşırı yoğunluk yaşanmıyor. Bekleme yerleri iyi hasta yönlendirme masaları hastaları yönlendirmeleri çok faydalı. Hastane havadar ve temiz.

 • Onur Kuzu
  Onur Kuzu
  3 ay önce

  eskiden ablalar falan vardı veya cemaat evleri, bu ne saçmalık derdik, ona benzemiş içersi, yani sağlık personeli alınırken türbanlı değilsen kadroya işe almıyorlarmış gibi bi hava var içerde. Girdim etiket aldım, yeşil sırayı bekledik, 2 saat sonra geldi nihayet, tomografi dendi, sıra aldım 1,5 saat onu bekledim, çalışana sordum hemen çıkar dedi, gittim doktora söyledim daha çıkmamış 2 saate anca çıkar dedi, 2 saat 10 dakika sonra gittim garanti olsun diye, aa niye çıkmamış hala radyoloji bölümüyle git bi konus istersen rapor çıkmamış dedi. Sonra tomografiye gittim tekrar ama mavi baş örtülü bir kadın var, ya dersiniz ki anamıza avradımıza sövüyor el kol hareketleri davranışı tamamen kibarca davranılmasına rağmen insanlara kötü muamele yapıyor gözlerini deviriyor ters bişey söylememek için kendimi zor tuttum ki hastalıktan ölüyorum o esnada insan gibi soru soruyoruz ya cevap vermiyor ya da bir tavırlar arkadaşım ne yaşıyosun tamam tüm gün barzolar da geliyor insanla uğraşmak zorda bize ne garezin var insan gibi en kibar halimizle soruyoruz cevabını verırsın guzelce veya yoğunluk var arkadaşım uzun sürer sonucun cıkması dersın doktoruna git ona gelecek diye başından savacağına yani işini düzgün yap sonra kaşını gozunu elini kolunu oynat yanı. Neyse 2,5 saat sonra tomografimiz çıktı, sonuçla yazdılar bişeyler, bu arada doktor bahsettiğim hastalığımla ilgili hiç bir kontrol yapmadı tomografi de temiz çıktı, sadece anlattıklarıma göre güçlü bir antibiyotik yazdı bir de aşı odasında aşı olacaksın dedi. Abi gittim aşı odasına koltuklar masanın etrafına toplanmış, bu ekibin yanına çantacı (altın kaplama, çelik kadın takıları satan) bir abla bütün takıları koltuklara masaya dizmiş satış yapıyor bunlar da pazardan seçer gibi açıp koluna bi yerlerine takıyor inanılır gibi değil ya içerisi takı toptancı dükkanına dönmüş kimse de bu hal nedir napıyorsunuz diye sorgulamıyor. Orası bir hastane, o takılar yerlerde sürünüyor oraya gelene kadar, hijyenik olması gereken bir ortamda tüccarın işi ne arkadaş hastane içinde çantacı ya. Kafayı yemelik oldu ülke iyice, seviye de yerlerde maalesef. Kibar işini düzgün yapmaya çalışan kardeşlerimiz de var ama genel anlamda bi salmışlar yani. Yıllardır değişimine bakılırsa ilerde pakistan hindistan ayarında bir yer olacak ülke demek ki.

 • Halee K
  Halee K
  2 ay önce

  Annem kulak ağrısıyla gitti. 3 saat muayenene sırası beklediler. Doktorun yanına girince cihaz yok diye göndermiş doktor, muayene etmemiş. Bu cihazın olmadığını muayene edilemeyeceğini hasta kayıt yapanlar bilmiyor muydu? Bilmesi gerekmiyor muydu? Kim bunun sorumlusu?

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.