Üye Paneli

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin temelleri, Sultan II. Mahmud’un eşi ve Sultan Abdülmecid’in annesi Bezmiâlem Valide Sultan tarafından 1845 yılında atılmıştır. Döneminin en modern, donanımlı, batıyla eş düzeyde sağlık ve eğitim hizmeti sunan hastanesi olma özelliğine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde sağlık alanındaki hizmetini sürdüren Bezmiâlem, 2010 yılında Üniversiteye dönüşerek sağlık alanındaki bilgi ve tecrübesini akademik alana taşımıştır.

Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Bezmialem, Vatan Caddesi’nde yer alan merkez hastanesi başta olmak üzere, Fatih Ek Hizmet Binası, Eyüp Sultan Yerleşkesi ve Dragos Hastanesi’nde tüm branşlarda hizmet sunmaktadır. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi’nin hasta yoğunluğu en fazla olan Vatan Caddesi’ndeki merkez hastanesinde, günlük ortalama 8.000 poliklinik muayenesi ve 100’den fazla ameliyat gerçekleşmektedir.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, donanımlı ve etik değerlere bağlı bilim insanları yetiştirmekte, ulusal ve uluslararası sağlık kuruluşları ile uzun soluklu ve kapsamlı iş birlikleri gerçekleştirmekte, sağlık biliminin gelişimine katkıda bulunan öncü bir kuruluş olarak yeni teşhis ve tedavi yöntemleri geliştirmeye devam etmektedir. Tüm bu gelişmelerle birlikte tarihi misyonuna uygun şekilde, ihtiyaç sahibi hastalara ücretsiz sağlık hizmeti sunmayı da sürdürmektedir.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İskender Paşa Mh. Adnan Menderes Blv. Fatih, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,7
952 yorum
 • HaLiL o
  HaLiL o
  3 ay önce

  Oldukça büyük olan hastanede sadece bir bölüm için yorum yapmak doğru olmaz. Genel anlamda memnun kaldığımız hastanede tabiki eksiklikler var. Tek bir tavsiyem olur oda personel hepsi birbirinden farklı. Bütün personelin eğitimsel olarak bir takım olması gerektiğini düşünüyorum.

 • Yusuf Şahin
  Yusuf Şahin
  2 hafta önce

  Elim yandığı için randevu alırken rica ediyorum arada hoca bakar mı diye doktorlara danışmadan maalesef deyip kestirip atıyorlar bende çakallık biliyorum acilden giriş yapıp bir şekilde muayene ettiririm ama yapmıyorum en azından doktora sorabilirsin kendi tanıdıkları olsa hemen ayarlayacaklar. İnsani olarak bir sorun danışın diyorum maalesef diye geri dönüyor bana elim yanmış yanlış krem kullanıyorum galiba git gide koyulaştı elim dememe rağmen umurlarında olmuyor. İnsan sağlığına verilen önem ve değer bu..

 • Hasret Yavuz
  Hasret Yavuz
  bir ay önce

  Hastanenin international clinic kısmında ameliyat oldum ve iki hafta kaldım. Çok kıymetli doktorum Ertan Bülbüloğlu dışında her şey vasat. Doktorum mükemmelliği,işinde olan uzmanlığı, hastasına olan yaklaşımı mükemmeldi. Eskiden tandıgım bir doktordu kendisi o hastane dışında bir yerde ameliyat yapmadıgından burayı seçtim. Hastanenin international clinic dediği yer dökülüyor. Dolaplar dokununca sallanıyor başımıza düşecek halde. Tuvaletler inanılmaz derecede kokuyor. Enfeksiyon sorunum vardı. Hastane enfeksiyon yuvası sanki. Anlaşmalı kurumlar bankosuna ulaşmak inanılmaz lüks bi olsy. Asla telefona cevap vermiyorlar. Ameliyat öncesi başvuru onayını beklerken pnayın geldiğini sigorta şirketimden öğrendim. Hastaneye mail atıyorum onayım gelmiş ameliyat tarihi alacagım diye ama cevap yok. Ameliyatım sırasında farklı bir ameliyat dahs yapılması gerekmiş. Sonrasında sigorta şirketimden onay alması gereken personeller dosyama bakmamış bile. Hastanede iki hafta yattım çıkış işlemim yapılırken " ay ben tesadüfen gördüm bu işlem içinde onay almamız lazım çıkamazsınız" denildi. Özel hastane seviyesinde paralar alıp hizmet yerlerde olan bir hastane

 • FUNDA Ö. (GEZİYORUM)

  Hastaneler konusunda doğru yorum yapma konusunda çok hassas biriyim o yüzden özellikle bu yorumu yapıyorum hastane büyük evet son teknolojik aletleri var evet , ama hastanede çalışan personeller ilgili değil kadın doğum için iyisi olsun diye doç doktora gelmek istedim ama ilgi ve alaka sıfır kan testi verdim alttan ultrason ile baktı haftaya kontrole gittiğimde sadece kan testi sonucun iyi bir şey yok dedi. Ben bunun için mi o kadar otobüsle mide bulantısı çekerek geldim hastaneye en azından tekrardan muayene edip bebeğimin kalp atışını duyabilirdim diye düşünüyorum 9 haftalık hamileyim hala kalp atışını duyamadık hiç ilgili bir hastane değil başka bir hastaneye gideceğiz.

 • Burak Küçükoğlu
  Burak Küçükoğlu
  bir ay önce

  Dün akşam saatlerinde hamile olan eşimi bel ağrısı ve öksürük için acil servise götürdük. Saçı protez olan genç bir acil doktorunun saçma sapan muamelesiyle karşılaştık. Eşim sorunlarını anlatırken yanında ki bayanlarla sohbet edip insanın suratına bile bakmıyor. Önünde ki kağıtta hasta 34 haftalık hamile yazdığı halde yazdıgı ilaç hamile birinin kullanmasına uygun değil. Bu durumu biz fark edip doktoru uyardığımızda kendi kendine söylenip baştan reçete yazdı. Hastane yönetimi personeline çeki düzen versin. Kimse bedava hizmet almıyor. Maaşlı personelleri etrafıyla çene yapacağına hastanın dertlerini dinleyip düzgün ilaç yazsın.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.