Üye Paneli

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Kartal ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Klinik araştırma ve Kardiyovasküler cerrahide Türkiye’de çağdaş gelişmeyi yakalama ve en karmaşık cerrahi tedavi yöntemlerinin yerleşmesinde ve koroner cerrahisinin ilk geniş uygulamasının başlatılmasında en aktif uygulayıcıları Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ekibi olmuştur.

Hastanemiz, 2005 yılı Haziran ayında Kartal’da bulunan 40308 m2 kapalı alana ve 441 yatak kapasitesine sahip yeni binasına taşınarak daha önce Kardiyoloji, Kardiyovasküler cerrahi Anestezi ve Reanimasyon dallarında verdiği eğitime, Cerrahi Gastroenteroloji eğitimini de ekleyerek Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. Hastanemiz halen 441 yatak kapasiteli olup 96 yoğun bakım yatağı mevcuttur. Hastanemizde 12 ameliyathane 6 angiografi kateterizasyon laboratuvarı mevcut olup kardiyovasküler hastalıkların tanı ve tedavisinde ülkemizin sayılı merkezlerindendir.

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Denizer Cad. Cevizli Kavşağı No:2 Cevizli Kartal, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
363 yorum
 • Yasemin Koç
  Yasemin Koç
  3 hafta önce

  06.05.2024 tarihinde Kalp Ve Damar Cerrahisi Doç. Dr. Taylan Adademir hocam riskli bir ameliyat olmasina ragmen ( aort kapak değişimi ile diger iki kapakcığımı değiştirmeden olabileceği en güzel en başarılı şekilde tedavi etmiş ) beni hayata yeniden başlamıştır. En başından beri hocama güvendim herşeyin çok guzel olacağına inadim oyle de oldu. Taylan hocayı tanıdığım için ve benim hocam oldugu için cok şanslıyım alanında çok başarılı ve hastasıyla ilgili güler yüzlü bir cerrah kendisine şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Çok teşekkür ediyorum.

 • büşra Öz
  büşra Öz
  3 hafta önce

  Kalp ve damar bölümüne gittim. Doktor aşırı ilgisizdi. Zar zor bir Ekg çektirdi. Kardiyolojiye gitmen gerek diyerek başından savdı resmen. Ekg isteyebilen Efor ve holter de isteyebilir. Kaç hasta ameliyetlık durum için muayene oluyor. O kadar yolu çektiğimle kaldım!!!

 • Edanur Şahin
  Edanur Şahin
  bir ay önce

  9 Mayıs 2024 tarihinde annemin anjiyo işlemi için geldik. Ve 3. katta günübirlik yatışımız yapıldı. Bütün ekip iş yoğunlukları olduğu halde bütün hastalara aynı ilgi ve özeni gösterdiler. Fakat bizimle ilgilenen ESRA ŞAFAK isimli hemşire hanım kusursuzdu. Bilgili, hastaya güven veren, tüm soruları dinleyip dikkatle cevaplayan, hasta takibini gerekli saatlerde atlamadan yapan, hastayı bir bütün olarak değerlendirip sorunlarına hemen çözüm bulup alternatifler sunan, güleryüzlü ve işinin ehli bir hemşireydi. Biz bir panik halindeydik ve Esra hemşire sayesinde hastaneden pozitif ayrıldık. Kendisine sonsuz teşekkür ederim iyi ki varsınız 🏻🏻

 • Game World
  Game World
  3 ay önce

  6 aydır çarpıntı, kendiliğinden yükselen tansiyonum, sırtımda göğsumde ağrıyla, kardiyolojiye, dahiliye gidiyorum. Bütün klap testlerini yaptılar ama biseyin yok dediler psikiyatriye yönlendirdiler. Şikayetlerim çok arttı bu zaman icerisinde. Taaki geçen hafta tekrar yine carpintim başlayıp Marmara Hastanesi'nde kardiyolojiye gidene kadar. Benim 7 aydır anlattığım ama ısrarla anlamadıkları akciğer embolisi çıktı ve çok ilerlemiş. Artık konuşacak kadar bile nefes alamıyorum. Kan sulandirici başladılar bunu anlamayan doktorlara şimdi ne demeliyim ben. Beni mahvettiniz. Ve kimbilir kaç insanın teşhisini koyamadiniz da süründürdünüz. Gittiğim diğer hastanelerde çapa tıp fakültesi kardiyoloji ve dahiliye öğretim üyeleri, Ersoy hastanesi göğüs hastalıkları, ... 7 aydır gitmedigim kalmadi. Sonunda bir tane doktora rastladım şükürler olsun.

 • Okan Doğan
  Okan Doğan
  4 hafta önce

  Annemin 20 yıldır tıkalı olan , Ankara Gata'da açılamayan riskli bulunan damarını Annemin uyarmasına rağmen açmaya çalıştılar. Şimdi kalbi daha da zayıfladı. Sanki 10 yaş yaşlandı. Hastaları eğitim materyali olarak görmeleri hiç etik değil.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.