Üye Paneli

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin temelleri, Sultan II. Mahmud’un eşi ve Sultan Abdülmecid’in annesi Bezmiâlem Valide Sultan tarafından 1845 yılında atılmıştır. Döneminin en modern, donanımlı, batıyla eş düzeyde sağlık ve eğitim hizmeti sunan hastanesi olma özelliğine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde sağlık alanındaki hizmetini sürdüren Bezmiâlem, 2010 yılında Üniversiteye dönüşerek sağlık alanındaki bilgi ve tecrübesini akademik alana taşımıştır.

Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Bezmialem, Vatan Caddesi’nde yer alan merkez hastanesi başta olmak üzere, Fatih Ek Hizmet Binası, Eyüp Sultan Yerleşkesi ve Dragos Hastanesi’nde tüm branşlarda hizmet sunmaktadır. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi’nin hasta yoğunluğu en fazla olan Vatan Caddesi’ndeki merkez hastanesinde, günlük ortalama 8.000 poliklinik muayenesi ve 100’den fazla ameliyat gerçekleşmektedir.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, donanımlı ve etik değerlere bağlı bilim insanları yetiştirmekte, ulusal ve uluslararası sağlık kuruluşları ile uzun soluklu ve kapsamlı iş birlikleri gerçekleştirmekte, sağlık biliminin gelişimine katkıda bulunan öncü bir kuruluş olarak yeni teşhis ve tedavi yöntemleri geliştirmeye devam etmektedir. Tüm bu gelişmelerle birlikte tarihi misyonuna uygun şekilde, ihtiyaç sahibi hastalara ücretsiz sağlık hizmeti sunmayı da sürdürmektedir.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İskender Paşa Mh. Adnan Menderes Blv. Fatih, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,7
933 yorum
 • HaLiL o
  HaLiL o
  bir ay önce

  Oldukça büyük olan hastanede sadece bir bölüm için yorum yapmak doğru olmaz. Genel anlamda memnun kaldığımız hastanede tabiki eksiklikler var. Tek bir tavsiyem olur oda personel hepsi birbirinden farklı. Bütün personelin eğitimsel olarak bir takım olması gerektiğini düşünüyorum.

 • esra sayar
  esra sayar
  geçen hafta içinde

  Randevu sistemini arıyorum bakın ben tel için sıraya girmek istiyorum yapmam gereken bir şey var mı, hayır gerek yok istediğiniz saatte gelin dediler. Saat 10 da geldim,1 den önce muayeneye almıyoruz dediler. 1 e kadar bekledim barkod aldım içeri verdim saat 3 oldu hala almadılar beni içeri. Bende sordum niye beni almıyorsunuz diye barkodum diğerlerine karışmış boş yere 2 saattir bekliyorum. Böyle is olur mu ya özel hastane burası istesek devlette de sürünürdük buraya geliyoruz bize duyduğunuz saygı bu kadar mı?

 • FUNDA Ö. (GEZİYORUM)

  Hastaneler konusunda doğru yorum yapma konusunda çok hassas biriyim o yüzden özellikle bu yorumu yapıyorum hastane büyük evet son teknolojik aletleri var evet , ama hastanede çalışan personeller ilgili değil kadın doğum için iyisi olsun diye doç doktora gelmek istedim ama ilgi ve alaka sıfır kan testi verdim alttan ultrason ile baktı haftaya kontrole gittiğimde sadece kan testi sonucun iyi bir şey yok dedi. Ben bunun için mi o kadar otobüsle mide bulantısı çekerek geldim hastaneye en azından tekrardan muayene edip bebeğimin kalp atışını duyabilirdim diye düşünüyorum 9 haftalık hamileyim hala kalp atışını duyamadık hiç ilgili bir hastane değil başka bir hastaneye gideceğiz.

 • Nergiz Taşkın
  Nergiz Taşkın
  2 ay önce

  On gündür anlaşmalı kurumlardan Büşra hanımın işini yapıp bana dönüş sağlamasını bekliyorum. Ameliyat olacağım daha önce başka hastaheye de gittim özel sigortadan faydalanacağım için gerekli tüm evraklar bana imzalattırıldı. Bezmialemde Büşra Ay Akpunar hanım bana kvkk imzalatmadı doğal olarak sigorta şirketim eksik evrak var diye bekledi sonra arayıp hastaneyi sormasam beni arayıp ya biz bir evrağı eksik imzalattık sizin bunu imzalamanız gerek demediler. Ben aradım kendilerine ulaştım ve evrağı öyle mail attılar sonra imzalayıp gönderdim gönderdikten sonra aradım maili sigorta şirketime göndermelerini rica ettim hem iş yapmayı bilmiyorlar hem de yapmak istemiyorlar. Sonra başka bir evrak daha eksik çıktı onu da ben ivedilikle Büşra hanıma mail attım fakat Büşra hanım iş yapmaktan hoşlanmadığı için maili neredeyse iki gün sonra sigorta şirketine iletmiş. Ameliyatım sigorta tarafından onaylanmış ama ben bunj hastaneden öğrenmiyorum sigorta şirketimi arayıp ögreniyorum. Çünkü 1342 ve 1377 dahili numaraları telefonlara cevap vermiyor. Defalarca söyledim ameliyatımın aciliyeti olduğunu ama kimse işini yapmadigi için umurlarında değil. Sigortam 3 gündür ameliyat onayını vermis ama hastahane beni arayıp bu konuda bilgilendirmedi ve üstelik ben hergün defalarca aramama rağmen hastaneden bu konuyla ilgili kimseye ulaşamıyorum. Kadın doğumda doçente göründüm çok mütevazı yardımsever bir doktordu ameliyatımı o yapsın istemiştim ama bu nedenlerden dolayı ameliyatımı bu hastanede yapmayacağım tıbbi sekreterlerdeki hava doçentlerde yok.

 • Ykm Sağlık
  Ykm Sağlık
  geçen hafta içinde

  Hasta yatış koordinasyon merkezinde sabah 6:30da geldim ve önümde 7 kişi olmasına rağmen 1 saat 20 dk beklemek zorunda kaldım 2 çocukla. öncelik rica ettiğimde aciliyet olan bir durum olmadığını ve tek personel çalıştıkları için beklemem gerektiği söyledi işlemleri yapan kişi. Gerçekten üzücü ve sinir bozucu bir durum

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın