Üye Paneli

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yılda ortalama 500.000 hastaya hizmet veren Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, Sağlık Merkezi olarak 1972 yılında hizmete açılmıştır. 16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40’a yakın hekim görev yapmaktadır.

24 Haziran 2010 tarih ve 25931 sayılı Sağlık Bakanlığı Makam onayı ile “Sait Çiftçi Kamu Sağlığı Merkezi” nin müstakil statüsü ve adı değiştirilmiş, 50 yataklı “Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi” adı altında hizmet vermesi kararlaştırılmıştır. 02.11.2012 tarihi itibarıyla Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul İli Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı olarak çalışmaktadır.

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Dikilitaş Mah. Barbaros Bulvarı No:109 Yıldız Beşiktaş, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
387 yorum
 • istanbul gezgin
  istanbul gezgin
  bir hafta önce

  Hasta başına 5 dakika zaman verildiği düşününce çok bir şey beklememek lazım. Ama işi ile ilgili olan doktorlar güven veriyor. İşleri hallettik. Ve sorun yaşamadık. Sonradan emekli olan göz doktoru hanım ilgilendi ve takip etti. Yine Dahiliye doktoru olan Dr. Ayşe Kulalı işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir hekim. Hastası ile ilgilenmeyen hekimlerde var.

 • Ece Cörüt
  Ece Cörüt
  2 hafta önce

  Ortopedi uzmanı Haydar beye işiniz düştüyse zaman kaybından başka bir şey değil. Ben her zaman özellikle devletteki doktorlara zor şartlarda çalıştıklarını bilerekten güler yüzle yaklaşırım ve bunun bilincindeyim. Suratınıza bakılmasını geçtim şikayetimi bile sormadı, zaten birçok kişi yorumlarda hep onun çok kaba birisi olduğunu söylemiş. Bırakın iş bilmeyi belli ki ondan da yoksun ama önce iletişim kurmayı öğrenmesi gerek. Şikayetimi anlatamadan sürekli lafımı alakasız şeylerle kesip beni direk geçiştirip göndermeye çalıştı. Cidden uğradığım şeye çok şaşırdım. 21 yaşında kız öğrenciyim belli ki ihtiyacım ağrım varki uğraşıp randevu alıp gelmişim ne zararım oldu hiç anlamadım, ayıp gerçekten

 • Cartoonist İRFAN
  Cartoonist İRFAN
  2 hafta önce

  Hastane Ramazan'da bile çok kalabalık ama herşeye rağmen doktorlar çok iyi niyetli. Özellikle İç Hastalıkları uzmanı Dr Ayşe..... işini çok güzel yapıyor. Bazı hastaların çok bilmişliği ve içerde hasta varken girmesine rağmen. Yalnız bu doktorun hastası diğer meslektaşlarına göre daha fazla oluyor

 • Nezahat Ongur
  Nezahat Ongur
  2 hafta önce

  Raporumun çıkması için Atillla beye ve hasta hakları birimi Fatma hanıma sonsuz teşekkürlerimisunarım Yaşamı güzelleştiren güzel insanlar,iyi ki varsınız !

 • Furkan
  Furkan
  4 ay önce

  Ortopedi polikinliğine yolunuz düşerse asla Haydar Doğanay’a gitmeyin. Hastasıyla asla ilgilenmeyen, bilgisayar ekranından gözünü ayırmayan, hiç bir şekilde tedavi etmeyen bir şahıştır. İki kez aynı doktora muayene olmak için gittim ikisindede anlayıp dinlemeden ilaç yazıp gönderdi. Bu adam hakkında yazılan yorumları okuduğumda düşüncelerimin ne kadar doğru olduğu ortaya çıkıyor zaten. Hastasına kaba davranıyor ve tersliyor. Benden önce bir kadın hasta girdi, acil buraya yönlendirmiş. Doktor ben buna bakamam eğitim hastanesine git diyip başından attı. Kadının eli öylece kaldı. Sağlık bakanlığına şikayet edeceğim. Hiç kimseye bu doktoru önermiyorum. Uzak durun.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın