Üye Paneli

Dikili Devlet Hastanesi, İzmir ili Dikili ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Temelleri 1997 yılında atılmış, inşaatı 19.03.2009 tarihinde bitirilmiş ve 2010 yılı mart ayında kesin kabulü yapılmıştır.10.05.2010 tarihinde acil sağlık hizmeti, 17.05.2010 tarihinde ise ayaktan poliklinik hizmeti ve yataklı tedavi hizmeti sunumuna başlanılmıştır.

Açılışı öncesinde ilçemizde ikinci basamak sağlık hizmeti verilememektedir. Bu ihtiyaç çevre ilçe ve il merkezi hastaneleri vasıtasıyla giderilmiş, acil durumlar 112 ambulanslarıyla çevre hastanelere sevk edilmiş, bunun dışındaki ihtiyaçlar ise Toplum Sağlığı Merkezince oluşturulan nöbet ekibince ve Aile Hekimlikleri ile giderilmeye çalışılmıştır.

5 uzman hekim, 7 pratisyen hekim, 37 hemşire, 11 ebe olmak üzere toplam 144 personelle hizmet verilmektedir. Yataklı servisimiz toplam 25 yatak kapasiteli olmakla birlikte 4 yatağımız Palyatif Bakım Hizmetleri için ayrılmıştır. Her oda içinde WC, duş, televizyon ve buzdolabı bulunmaktadır.

Acil servisimizde; hastaların ilk müracaatı ve triaj masasının yönlendirilmeleri ile ilk müdahale ve muayenelerinin yapıldığı 3 hasta kapasiteli 1 ilk müdahale ve muayene odası, ilk muayeneyi müteakip takip edilmesi gereken veya tedavi uygulanması gereken hastaların gözlendiği 6 yatak kapasiteli gözlem odası, 1 resüsitasyon ve 1 acil müdahale odası bulunmaktadır.

Poliklinik katımızda; 7 poliklinik odası, Hasta Hakları Birimi, Röntgen birimi ve ilk müracaat bulunmaktadır. Ameliyathanemizde iki adet salon bulunmaktadır. Ancak aktif olarak bir salon kullanılabilir durumdadır. Ameliyathanemizde genel cerrahi ve kadın doğum uzmanlarımızca cerrahi girişim yapılmaktadır.

Hastanemize bağlı hizmet vermekte olan Diş Semt Polikliniği Dikili Merkez ASM yanında hizmet vermektedir.Ek hizmet birimimizde 3 diş hekimi görev yapmaktadır.

Dikili Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Dikili Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Salimbey Mah. Reyhan Sok. No:4 Dikili, İzmir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,8
128 yorum
 • Zehra Yavuzer
  Zehra Yavuzer
  4 ay önce

  Berbat bı yer hastane falan değil nalet olsun onlara kapatılsın bı ise yaramiyolar mal gibi orada 3 5kisi duruyorlar

 • Önder ERCİYAS Official

  Uzman ortopedi dr yok. Bacak kırığı şikayeti ile gittik film vs çekildi daha sonra uzman dr yok Bergama’ya gidebilirsiniz dendi Bergama’devlet hastanesine gittik 1 saat önce çekilen filmleri PC de göremediler tekrardan aynı filmleri çektirdik. Ortopedi dr çok ilgilendi hatta alçıya da kendisi aldı. Çok teşekkür ediyorum.

 • Levent Afsar
  Levent Afsar
  6 ay önce

  Hastalanirsaniz sakin gitmeyin acilde acildeki hanife gulumser diye bi doktorumsu var cocugumu iğne yaparim sana diye korkuttu insanlar gelmesin diye bakıyor çocuk aglaya aglaya eve geldi hanife gulmuser adini gorurseniz hemen baska doktor isteyin

 • Neslihan Yılmaz
  Neslihan Yılmaz
  9 ay önce

  Ben hayatımda böyle bi yer görmedim hastane desen değil, postane desen değil. Sağlık ocağı burdan daha işlevsel. Burayı kütüphaneye, okula ne biliyim hayvan barınağına çevirseler ilçeye daha işe yarar bi yer olurdu. Bu haliyle sırf bi kısım insana istihdam sağlansın diye açılmış enteresan bi yer gibi duruyor benzeticek tanım da bulamıyorum.

 • Kadir Coşkun
  Kadir Coşkun
  6 ay önce

  Yazıklar olsun eşim mide sancısından gitti ne iğnesi vurdular belli değil insanın yüzüne bile bakmıyorlar köpeğe davranır gibi davranıyorlar insana saygı sıfır ilgi sıfır

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın