Üye Paneli

Özel Metropol Alsancak Kardiyoloji Tıp Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Metropol Alsancak Kardiyoloji Tıp Merkezi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (232) 465 15 55 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Metropol Alsancak Kardiyoloji Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Mimar Sinan Mah. Dr. Mustafa Bey Cad. No:37 Konak, İzmir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,8
27 yorum
 • Ekrem GÖZÜKARA
  Ekrem GÖZÜKARA
  bir ay önce

  Dost tavsiyesi ile annemi Uğur beye Ankaradan getirdim hızlı ve doğru teşhisi ile hemen derdimize derman oldu. Hasta ilişkileri ve mesleki kalitesi için teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

 • Çağla Akpınar
  Çağla Akpınar
  3 hafta önce

  İşlemlerim çok hızlı oldu ve başladığım tedavi sayesinde hızlı bir iyileşme sürecim oldu. Personelin, doktorumun ilgisi , güleryüzü için ayrıca teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum

 • Hülya Tan
  Hülya Tan
  bir ay önce

  Bugün muayene için uğramış olduğum klinikte çalışanların güzel yüzünden dolayı çok memnun kaldım Dr.Feray hanım işinde mükemmel olduğunu söyleyebilirim herkese tavsiye edebilirim hemşire çalışanlarından çok memnun kaldım her şey için teşekkür ederim.

 • Ezgi Rüya Tan
  Ezgi Rüya Tan
  bir ay önce

  Muayene olduğum bu klinikte çalışanlardan çok memnun kaldım.Dr.Feray hanımın işinde çok başarılı olduğunu ve hemşirelerin işini en güzel şekilde yaptığını söyleyebilirim.

 • aysun Solak
  aysun Solak
  8 ay önce

  Doktor uğur bey annem Asuman görmüş'ün 3 yıldır takiplerini yapmaktadır. Kendisinden çok memnunuz, bilgi , tecrübe ve insancıl yaklaşımıyla iyu ki varsınız diyebileceğimiz nadir hekimlerimizden, Allah razı olsun .

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.