Üye Paneli

Özel Metropol Alsancak Kardiyoloji Tıp Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Metropol Alsancak Kardiyoloji Tıp Merkezi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (232) 465 15 55 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Metropol Alsancak Kardiyoloji Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Mimar Sinan Mah. Dr. Mustafa Bey Cad. No:37 Konak, İzmir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,7
18 yorum
 • aysun Solak
  aysun Solak
  4 ay önce

  Doktor uğur bey annem Asuman görmüş'ün 3 yıldır takiplerini yapmaktadır. Kendisinden çok memnunuz, bilgi , tecrübe ve insancıl yaklaşımıyla iyu ki varsınız diyebileceğimiz nadir hekimlerimizden, Allah razı olsun .

 • Didem Eryüksel
  Didem Eryüksel
  2 ay önce

  Doktor Feray Hanım haricinde kurumla ilgili olumlu hiçbir yorumda bulunmak istemiyorum çünkü özel sigortali olarak gittiğinizde fark ödemesi olarak korkunç bir rakam çıkıyor ayrıca çalışanların yaklaşımı bir o kadar da saygısızca ve tamamen kurum menfaati odaklı doktor Feray Hanımi başka bir yerde görmek dileğiyle

 • ZEHRA ALABAY
  ZEHRA ALABAY
  9 ay önce

  Kurumunuza transfer ettiğiniz Kardiyolog Uğur HEPÇİVİCİ nin hastalarından biriyim. Uzun yıllardır kendimin teşhis ve operasyonlarını yapan, keza tavsiye ettiğim çevrem ve yakınlarımın da tedavisini üstlenen, çok büyük minnet ve saygı duyduğum Uğur beyin gerek insani, gerekse bir doktor olarak grubunuzda görev almasından dolayı çok mutlu oldum. Çok isabetli gördüğüm bu kararınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Uğur hocama her şey için çok teşekkür ediyorum. Tüm personelinizden de çok memnunuz. Sevgi ve saygılarımı sunarım.

 • Mega Agro Gübre
  Mega Agro Gübre
  5 ay önce

  Hemşirelerimiz Semra hanım ve Merve hanım çok ilgili ve güleryüzlü oldukları için çok teşekkür ederim güzel bir merkez

 • O. A.
  O. A.
  8 ay önce

  Tüsav'dı İlke oldu, şimdi Metropol olmuş. Vahşi kapitalizm küçükleri yok mu ediyor? Personel Tüsav zamanından beri güleryüzlü, yardımsever ve kaliteliydi. Hala öyle. Kültürpark Park alanına çok yakın. Park problemi yok yani. Randevu sistemi iyi çalışıyor. Sıra bekleme sorunu da yok. 2 Sene önceki kontrolünüzde neler konuşulduğunun bile hatırlanmasını, takip edildiğini görmek, önemsendiğinizi hissetmek istiyorsanız Feray Müjgan Koca Hocayı şiddetle öneririm.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın