Üye Paneli

Develi Devlet Hastanesi, Kayseri ili Develi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 3 blok halinde, 5 katlı inşa edilen ek hizmet binasında toplam 95 nitelikli hasta odası vardır. Bu odaların 12’si tek yataklı, 83’ü iki yataklı olarak planlandı. Hastane 5 ameliyathanesi, 40 polikliniği ile hizmet vermektedir. Yoğun bakımda 24 yatak, diyaliz ünitesinde ise 16 yatak yer almaktadır. Toplamda 150 yatakdır.

Hasta memnuniyetini temel politika olarak kabul eden, teşhis ve tedavilerin modern cihazlar ve deneyimli personellerle gerçekleştirildiği hastanemizde; ilçemize yakın ilçe, köy ve kasabalara da hizmet veren, örnek uygulamaları ve kaliteli hizmet sunumuyla tam teşekküllü bir ilçe hastanesidir.

Develi Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Dr. Ekrem Karakaya Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Mustafa Asım Köksal Mahalles Aşık Seyrani Caddesi Develi, Kayseri

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
40 yorum
 • sinan cifci
  sinan cifci
  bir ay önce

  Rezalet hastane hatta ötesi solunum sıkıntısı yaşayan hastaya kan tahlili dahi yapmayıp hava ve ağrı kesici verip yollamış hastamız 2 gün sonra ağırlaştı. Kan tahlili yapılsaydı kandaki enfeksiyon çıkacaktı hastalık ilerlemeyecekti. Canını seven bu hastaneden uzak dursun

 • Tolgahan Hasanoğlu

  İstanbuldan bir kaç günlüğüne geldim. Hava değişiminden dolayı kusma ve ishal şikayetiyle hastaneye girdim. Önce triyaj bölümünden nabzımı ve tansiyonumu ölçtüler. Sonra hasta kayıttan kaydımı açtılar 2 dakika içinde doktor çağırdı. Serumu bağladılar bitti ilaçlarımı yazdı gönderdi. Bütün çalışan personeller çok ilgili , hasta sayısı az olduğu için sıra çabuk geliyor. İçerisi yepyeni son teknoloji ürünlerle donatılmış. Açık ücretsiz otoparkı mevcut. Özel hastanelerde böyle ilgi alaka yok , İstanbulda çektiğimiz hastane çilesi bildiğimiz için burası Aqua Park gibi geldi.

 • SELMA DERİCİ
  SELMA DERİCİ
  7 ay önce

  Kbb uzmanının iyi olduğunu annem duymuş Bende annemin gönlü olsun diye götürdüm. Birçok özel doktora gitmiş, sağlık çalışanı biri olarak bu kadar mükemmel bir doktoru hiç görmedim. Muayene edişine, hastaya yaklaşımına, sakin sakin anlatıp, yapmamız gerekenleri tek tek bize göstermesine hayran kaldım. O günden beridir bol bol dua ediyoruz Allah öyle doktorları çoğaltsın inşallah.

 • Güneş
  Güneş
  8 ay önce

  Acil servisteki bayan hemşirelerin acilen aşı yapmayı öğrenmeleri lazım. Elleri kazma gibi, enjektörü resmen saplıyorlar. İğneyi nasıl yapıyorlar düşünemiyorum artık. Normalde bu aşıdan hiç ağrımayan kolum çok ve uzun süre ağrıdı.

 • mehmet yüceler
  mehmet yüceler
  11 ay önce

  Cildiye ve Dahiliye bölümü için iki defa gittim. Hastanede ne nerde hiç bilmiyorum ve her bölümüne ilk defa uğradım. Kime gitmek istediğim yeri sordu isem gayet sakin ve güzel bir şekilde yardımcı oldu. Danışmadaki arkadaşlar ve Hasta Kayıt ekibi bile çok anlayışlı davrandı. Hastane tıklım tıklım, nerdeyse her gittiğimde dört beş eş dost ile karşılaştım. Bu yoğunluğa rağmen işlerini sakin yapıyor olmaları takdiri hakediyor. İstanbul'da alışkın değiliz bu muamelelere. Cildiye doktoru Aslıhan hoca gördüğüm en ilgili doktor diyebilirim. İşini iyi yapması sayesinde gizli şekerim olduğunu erken öğrenmiş oldum. Dahiliye doktoruna elime özel not yazıp yönlendirme yaptı ve tahlil sonuçlarım da doktoru haklı çıkardı. Tüm hastane personeline teşekkür ederim

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.