Üye Paneli

Kayseri Şehir Hastanesi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 5 Mayıs 2018 tarihinde törenle hizmete açılan 464 bin 69 metrekare kapalı alanı bulunan Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü, 1607 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanede yüksek standartta fiziki, teknik imkanlar sunulmakta ve son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla hizmet verilmektedir.

Sağlık kampüsünde, branşlara göre genel hastane 480, kadın doğum ve çocuk hastanesi 261, kalp ve damar hastalıkları 412, psikiyatri hastanesi 120, fizik tedavi ve rehabilitasyon 200, yüksek güvenlikli adli psikiyatri 100, fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi 200 yatakla hizmet verilmektedir..

Hasta odalarının her biri ayrı tuvalet, banyo, televizyon ve buzdolabına sahiptir. Hastanede, 3 bin 33 araçlık kapalı, 220 araçlık da açık otopark bulunmaktadır.

Kayseri Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kayseri Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Şeker Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:77 Kocasinan, Kayseri

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
1.322 yorum
 • HALMAK “Halmak Bilgisayar” BİLGİSAYAR / Kayseri

  Eveeet; şimdi bizimde bir hastamız aracılığı ile hastaneye işimiz düştü ,nedense genelde iyilikleri değil hep karalamalı ,olaylı memnuniyetsizlikler duymuştum. Bu sebeple tedirgin olduğum acaba farklı adı çık duyulan özellerimi tercih etsem e onlarda başı sıkışınca ambulansla burayı tercih ediyor deyip hastamızı götürdük ,ağır rahatsızlık geçirdiğini yani kalp krizi ve atakları olan hastamızın sorunlarını dakikalar içinde bulup acil tedaviye geçtiler ,zaman kaybı hiç olmadı yoğun bakımdan müdahaleye kadar an ve an kontrolü ve tadavisi sağlanan hastamız mükemmel odada ise otel konforunda gözlem altına alındı burada özellikle muhteşem ilgisini eksik etmeyen HATİCE PENEKLİ isimli hemşire hanımdan eşim özellikle duacı işte durum gösteriyorki şehir hastaneleri insana insan değerini veren ve o yoğunlukda birazda doktorlara ve ekibine anlayışlı olmak gerekiyor.

 • Furkan NUR
  Furkan NUR
  4 ay önce

  İçerisinde iki şeritli yol var ve yolun hiçbir yerinde park edilmeyeceğine dair bi uyari levhası yok. Buna rağmen hemen güvenlik gelip tehdit ediyor, kameralar otomatik ceza yazıyor diye, hastam muayene olmuş gelmek üzere ben iki dakika için aşağıdaki otoparka inip çıkmak zorundaymışım. Hersey bitti fistigin yesilimi kaldi, devlet hizmet yapiyor, alttakiler zulum pesinde...

 • Saitama Sensei
  Saitama Sensei
  geçen hafta içinde

  Fakülte yoğun olduğu için mecburen geldik. Personeller karnından konuşuyor. Ultrason isteyen sivri zekalı hekim sağ bacaktan 2 tane istemiş. Sordum sol tarafta ağrı neden sağ istediniz iki tane? Hayır sol da çekildi dedikten 1 saat sonra sol bacak ultrasona gittik. Tedavi planını sordum, saturasyonu 100 olan hastaya oksijen verelim dedi. Bekliyoruz saturasyon hala 100. Ülkede işe yarar doktor kalmamış sanırım hepsi iltica etmiş.

 • Yunus Murat Tutum (yumutu)

  Babamın ameliyatı nedeniyle bulunduğum Ortopedi 3 Servisinin bütün personeline özellikle teşekkür ediyorum,hastane çok güzel çalışanları güleryüzlü ve yardımsever meslektaşlarım doktor kadrosuna zaten diyecek söz yok her şeyiyle mükemmel bir hastane sadece gece çevre aydınlatması çok zayıf etrafı kapkaranlık buna da sayın yöneticiler bir çare bulur elbette teşekkürler Sağlık Bakanlığı teşekkürler YDA Sağlık

 • Esra Değirmenciler
  Esra Değirmenciler
  2 hafta önce

  26 Ocak 2024 tarihinde bu hastanenin nöroloji yoğun bakımına babamı getirdik Kırşehir 'den beynine pıhtı atması sonucu burada 1,5 ay yoğun bakımda kaldı.Biz babamızı tekrar gördüğümüzde dünyamız başımıza yıkıldı.Çok bakımsız kalmıştı babamızın her yeri çok ciddi yatak yaraları olmuş.Ayrıca yetersiz bakım ve hijyen eksikliğinden dolayı çok ciddi ağır enfeksiyon kapmıştı babamız. Durumu iyi diyerek nöroloji servisine çıkardılar aynı şekilde servistede kimse babamla durumu ağır bir hasta olmasına rağmen ilgilenmedi.Babamız seviste bir hafta yattı ve durumu kötüye gitti tekrar yoğun bakıma alındı ve 21 Mart 2024 tarihinde hayatını kaybetti ne yazık ki anestezi reanimasyon yoğun bakımında. Bu hastane acilen denetlenmesi gereken bir hastane yetkililer biran önce ne gerekiyorsa yapsın.Bizim en değerli varlığımızı biz bunların yüzünden kaybettik. Allah büyüktür demek içimizi soğutmuyor cezasını çeksin orada çalışan tüm nöroloji yoğun bakım çalışanları ve nöroloji servisinde çalışanlar.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın