Üye Paneli

Felahiye İlçe Hastanesi, Kayseri ili Felahiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Felahiye Devlet Hastanesinin ismi değişerek Entegre İlçe Hastanesine dönüşmüştür. 1’i doğum gözlem olmak üzere toplam 5 adet gözlem yatağı bulunmaktadır. Ayrıca 24 saat nöbet tutularak acil sağlık hizmeti vermekte olup, İlçe Entegre Hastanesi ve Aile Hekimliği tarafından hafta içi 5 gün saat 08:00 ile 17:00 arasında poliklinik hizmeti verilmektedir.

Felahiye İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Felahiye İlçe Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Mah. 75. Yıl Cad. No:1 Felahiye, Kayseri

Şehir

Google Yorumları

3,9
11 yorum
 • Mustafa Sahin
  Mustafa Sahin
  8 ay önce

  Banka kartı ile ödeme imkanı yok Tüm para veriyoruz bozuk yok, banka kartı ile ödeyelim o imkan yok. Yok paranızı bozdurun gelin. Muhasebe bölümünde çalışan işçiler coook tecrübesiz Koskoca devlet hastanesi bir banka kartı ile ödeme imkanı olması gerekiyor

 • yusuf
  yusuf
  4 ay önce

  Hastane güzel ve temiz bir yer

 • hasan baş
  hasan baş
  2 yıl önce

  Hizmet kalitesi yeterli

 • ibrahim ergun
  ibrahim ergun
  3 yıl önce

  Diş çektireceğiz

 • Hakan Ucar
  Hakan Ucar
  4 yıl önce

  Sağlık şart

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın