Üye Paneli

Kayseri Devlet Hastanesi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 01.06.2018 tarihinde Kayseri Şehir Hastanesi ismi ile yeni kampüsüne taşınan Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinden boşalan 1.Blok, 2.Blok, 3.Blok, 4.Blok 10. Blok, 13.Blok ve Acil servis binaları ile ana kampüste Sağlık Bakanlığının Ruhsatlandırması ile toplamda 300 yatak kapasitesi ile yeniden Kayseri Devlet Hastanesi adı altında vatandaşlara hizmet vermeye devam etmektedir.

Kayseri Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi Merkez Kampüsü, Emel Mehmet Tarman Kadın Ddoğum ve Çocuk Kliniği, GETAT (Geleneksel Tamamlayıcı Tıp), AMATEM ve TRSM ve İldem Semt Polikliniği hizmet binaları ile sağlık hizmeti sunmaktadır.

Kayseri Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kayseri Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Sanayi Mah. Atatürk Bulvarı Hastane Cad. No:87 Kocasinan, Kayseri

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
239 yorum
 • T. A
  T. A
  bir ay önce

  Gitmeden Araştırın doktoru Dün nöroloji bölümünde doktora gittim şikayetimi anlattım hiç muayene bile etmeden kan ve mr istedi 1.5 ay sonrasına gün verdikleri için doktora gittim ağrıdan duramadigimi söyledim sadece ağrı kesici verebilirim ağrı çoksa fakülte acile git diye yönlendirdi ( MR için sıraya girdim 26 Nisan ve Mayıs ayına gün veriyor çoğuna 26 Nisan dedi önümde iki bayan vardı birliktelerdi tarih olarak 19 Mart verdi sıra bana geldi sorduğumda boşluk vardır oyuzden dedi o boşluk o bayanlardan önceki kişilerde yokmuydu 26 Nisan dediniz Mayıs dediniz bir sürü insana bana tutup 1.5 ay sonrasına gün veriyorsunuz. ALLAH KİMSEYİ DÜŞÜRMESİN agrıdan geberelim gözlerinin önünde düşüp bayılsak ama 1.5 ay sonra Mr 'n diyecekler öyle yani oyuzden gidenler bilinçli gitsin doktorunuzu araştırın yorumlarina bakın gidin içerde tanıdığınız varsa önünüzde kaç hasta olursa olsun demekki en yakın tarih size veriliyor bu nasıl bir sistem

 • Kemal Kantemir
  Kemal Kantemir
  2 ay önce

  Cildiye polikliniğiinden tam 13 gün oldu hala randevu alamadım. Sürekli dolu gösteriyor. Yorum yapmadan önce diğer bazı polikliniklerde bekleyen hastalara da sordum randevu almakta zorlandıklarını söylediler. Demek ki her poliklinik aynı. Hızmet yok. Vatandaş rahatsızlandığında tedevi için devletin hastanesinden faydalanamıyorsa. Bu kurumdaki sözüm ona yönetici ve doktorlara bir bakılması lazım. Sen kimsin ne iş yaparsın bulunduğun konuma nasıl geldin. Vatandaşa ne hizmetlerin oldu.

 • Ahmet Keleş
  Ahmet Keleş
  2 hafta önce

  Hastanenin yillarca hizmet verdigi. Hattat bloklari yikildi.umarim yerine daha guzel bir hastane blogu yapilir.sehrimize uzun yillar hizmet etmiş cemal hattat binasinin yikilisini üzüntü icinde izledim.

 • Neslihan Şanlı
  Neslihan Şanlı
  4 ay önce

  Acile gelmek zorunda kaldım ama pratisyen hekim sağolsun tansiyonuma bakıp kan vermek istediğimde biz yapmıyoruz aile hekimliğine git onlar yapıyor dedi koskoca devlet hastanesi kan tahlili yapmamak için yapmıyoruz diyor ya burdan çıkıp aile hekimliği mi arıyim başka ilden geldiğimi de söyledim sağlık bakanlığı şikayet edicem

 • Havvanur Kılınç

  Ağrı kesici vurdukları halde ağrım gittikçe artıyordu çok fenalaşmıştım ağrıdan saatlerce ağladım, doktor hamilelik ve kist testi yapti fakat gormedi kistimi, herseyin normal regl agrisi diyip taburcu ettiler, sonrasinda kendi imkanlarimla fakulteye gectim burda 2 organimda da birkac tane olmak uzere kist çıktı, kalp krizi riskim cok yuksek cikti, enfeksiyonum da fazlaydi ve yatış verdiler, yani devlet hastanesi zerre kadar hastayi umursamiyor ozellikle Remzi bey insan sağlığına zerre değer vermiyor, hicbirseyimin olmadığını soyluyen adam insallah okur ertesi gun en az 5 gun yatişim verildi baska bir hastanede ve Bir ton sorunum çıktı

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın