Üye Paneli

İncesu Devlet Hastanesi, Kayseri ili İncesu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İncesu Devlet Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (352) 691-3018 telefon numarasını arayabilirsiniz.

İncesu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için İncesu Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Bahçelievler Mah. Cumhuriyet Cad. No:10/1 İncesu, Kayseri

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
5 yorum
 • John James
  John James
  bir yıl önce

  07.09.2022 tarihinde acil servisten giriş yaptık , sonra çocuk servisine girdik. İçerde doktor insanın suratına bakmıyor . Ayak ayak üstüne atmış elinde kahve başka birşey yaptığı yok ... insan azarlıyor ... kendini beğenmiş sanırsam ilk doktorluğunu veya stajyerliği yapıyor ...

 • Mustafa Nalcaci
  Mustafa Nalcaci
  2 yıl önce

  Diş hekimi doktor Eda Doğrusöz hanımhanfendiye çok teşekkür ederim özel hasteneden farksız diş dolgusu Kanal tedavisi yaptı 🇹🇷👍

 • hazım İlhan
  hazım İlhan
  2 yıl önce

 • Ayşe Sencan
  Ayşe Sencan
  3 yıl önce

 • GÖKHAN KEKLİK
  GÖKHAN KEKLİK
  3 yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.