Üye Paneli

Aydıncık Devlet Hastanesi, Mersin ili Aydıncık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 2002 yılında Mersinin Aydıncık İlçesinde Gülnar Kavşağında hizmete açılmıştır. Uzun ve zorlu çalışmalar, emekler neticesinde 25 Yataklı bir Devlet Hastanesi olmayı hak kazanmıştır. İlçe Halkı için sağlık aşamasında çok büyük bir yatırımdır. Çevre ilçelere uzaklığı ve konumu bakımından çok gerekli bir hastane olması bu durumu daha net bir hale getirmiştir.

Hastanemizde 24 saat acil servis hizmeti ve dahiliye, genel cerrahi, çocuk polikliniği, aile hekimliği polikliniği, diş poliklinikleri ve 25 yataklı karma servis bulunmaktadır.

Aydıncık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Aydıncık Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mah. Kenan Evren Cad. No:1 Aydıncık, Mersin

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

1,9
8 yorum
 • Ferhat Koçoğlu
  Ferhat Koçoğlu
  3 ay önce

  AYDINCIK devlet hastanesi (acil servisi) yetkili kişiler tarafından acill❗❗❗ denetlenmesi, gerekiyor, ateşler içinde yanan üşütmesi titremesi olan hastaya serum veya iğne yapması gerekirken aferin hap yazıp gönderdiler, ilgilenmediler bile ve defalarca rica etmemize rağmen bakmadılar 🤬🤬 gecenin bir yarısı 80 km uzaklıktaki silifkeye gelmek zorunda kaldık

 • Yasemin
  Yasemin
  2 ay önce

  Pis ve aşırı ilgisiz bir hastane, ölseniz bile sadece serum takıp yollayacak kadar ilgisizler. Telefonları asla açmamalarıda cabası.

 • Hande Uzun
  Hande Uzun
  3 ay önce

  Aklı olan gelmesin bu hastaneye evde ölümü bekleyin siniriniz bari bozulmaz. Her konuda koca bir 0 !!! Özellikle acil servis

 • Alik Domdom
  Alik Domdom
  4 ay önce

  Boşuna devlet parasįni iyen kendine doktor diyen nalet bir insanlar.insanlara davranįşi ,ahlaki bi ogrensinler

 • Mehmet Gedik
  Mehmet Gedik
  2 ay önce

  Beyefendiler telefona bakmıyor

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın