Üye Paneli

Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 14 bin 500 metrekare kapalı alana kurulan Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi 150 yatak ile hizmet veriyor. 14 yataklı yoğun bakım ünitesi, 40 kişilik Kemoterapi ve Gündüz Tedavi Ünitesi, yetişkin ve çocuk için ayrı ayrı olmak üzere hematoloji ve onkoloji birimleri, ilgili laboratuvarlar ve diğer tedavi birimleri bulunan Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde ayrıca 20 odalı hasta yakınları misafirhanesi bulunmaktadır. Erişkin ve çocuk hemoterapi, onkoloji bölümleri, radyoterapi verilen ünite bulunmaktadır. Hastanede hem erişkin hem de çocuk hematoloji birimleri dahilinde kemik iliği ünitesi mevcuttur.

Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Mersin Üniversitesi Hastane Kampüsü Yenişehir Yenişehir, Mersin

Şehir

Google Yorumları

4,0
4 yorum
 • Ibrahim Kayan
  Ibrahim Kayan
  bir ay önce

  Özellikle hastalara olan yaklaşımları çok hoşuma gitti burada yatan hastaların en çok ihtiyacı olan şey moral ve motivasyon ve bunu hastalara veriyorlar çok teşekkür ederiz emeği geçen herkese

 • efsun
  efsun
  3 ay önce

  Sıra olayı çok fazla akşam 22.00 a kadar beklediğimiz oluyor onun dışında doktorlar çok ilgili

 • Ali Baran
  Ali Baran
  bir yıl önce

  rütin şekilde hastaların tedavisi yapılıyor

 • Ebrahem Shaabo
  Ebrahem Shaabo
  7 ay önce

  İyi

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.