Üye Paneli

Mersin Şehir Hastanesi, Mersin ili Toroslar ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sizlere en iyi tedavi hizmetini vermeyi amaçlayan Mersin Şehir Hastanesi’ne hoşgeldiniz. Hastanemizin amacı; uzman kadrosu, ekipmanı ve ileri teknolojisi ile sağlık sorunlarınıza çözüm getirmek, size en iyi tedavi ve bakım hizmetlerini sunmaktır.

Bilgi, tecrübe ve teknolojinin buluştuğu, çağdaş mimari özelliklere sahip, konforlu ve kaliteli tıp hizmeti alabileceğiniz hastane ortamının sağlanması ve korunması için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan bir çabayla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Mersin Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Mersin Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Korukent Mah., 96015 Sok. Toroslar, Mersin

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,8
1.038 yorum
 • sevval
  sevval
  2 hafta önce

  Anneannem anjiyo için ikinci defa hastaneye gitti bir hafta önce ilk anjiyosu oldu bu şeklide değildi ameliyathaneye girdi max 1 saat sürücek işlem girdi saatlerce çıkmadı soruyoruz hiç kimse açıklama yapmıyor normalde odaya alınan anneannem yogun bakıma alınıyor yine kimse birşey soylenmiyor anneannem yoğun bakımdan çıkınca soruyoruz bana da hiçbir şey söylemediler saatlerce ameliyata hazır şekilde beklettiler dedi anneannem soğuga karşı hassas bir insan hemen hasta olur yaşlı kadını saatlerce ameliyata hazır bir şekilde o soğuk ortamda üstsüz bekletmişler ne hastaya ne hasta yakınına verilen bir bilgi yok saatler sonra hastanede olan tanıdığımızdan bir bilgi aldıkta öyle öğrendik daha ameliyata girmediğini önünde 3 hastası olduğunu madem öyle bu kadını neden erken soktular ameliyathaneye hastanede tanıdığımız birileri olduğu halde böyle ya olmasa. Asla ne hastaya ne hasta yakınına bilgilendirme var ne ilgi var ne bilgi var kadın bir gün boyunca birsey yememiş içmemiş serum takılı serumu açmamışlar yemek gelmiş kadının biri yemiyceksin demiş bu nasıl hal asla düzgün yerinde giden birşey yok

 • Mehmet Kenan Güler

  Böyle bir hastaneye sahip olduğumuz için çok şanslıyız.yerler tertemiz ilgi alaka çok iyi.Geniş ve ferah.Standartların çok üstünde bir tesis.Ne kadar anlatsam eksik kalır.Allah eksikliğini göstermesin.

 • Tugba Dik
  Tugba Dik
  bir ay önce

  Tarsus kardiyoloji bölümüne giden annem kalp kapakcığının degismesi gerektigi teshisi konuldu.Doktoru tarafından Mersin sehir hastanesi kalp ve damar cerrahisine gitmesi gerektigi soylendi.Tarsus da 2 tane ozel hastaneye giden 1tane devlet hastanesine giden hekimler tarafından rahatlikla ameliyat olabilecegi soylendi.Esimin eski calistigi hastaneden tanidigi Opr.dr.Mehmet Ali Yılmaz tarafindan kapalı yöntem ile kalp kapakcıgi degisecegi icin 17.04.2024 tarihinde annemin yatışı yapıldı.Aynı gun konsultasyon sebebiyle muayeneleri yapildi.Ogleden sonra 6 ünite kan istendi ve bulduk.Aksam anjiyosu yapıldi.Daha sonra iki damarında tıkanıklık oldugu ve bypass yapilacagi ve acik ameliyat ile islemlerin surdurulecegi belirtildi.22.04.2024 saat 08:00 de annem Arzu Göçen ameliyata alındı.Saat 13:11 de Dr.Mehmet Ali Yılmaz eşimi aradi yogun bakimin önune gelmemizi söyledi..Ameliyatı kendisini zorladigini soyledi.%50 %50 risk ile cıktıgını belirtti ve "ben herseye hazırlıklı mı olalım hocam dedigimde ben oyle birsey demedim dedi..."Biz hastane bahçesinde bekler iken saat: 16:52 de doktor eşimi aradi ve Başınız sagolsun dedi...Biz hastanede olmamıza ragmen ki annemin ölüm saati 14:45 dir..2 saat sonunda telefonla aranıp ölüm haberini aldık annemin...Ertesi günü annemi topraga vermeden Mehmet Ali Yılmaz'ı esim aradı."Hocam ne oldu herhangi bir sorun mu oldu"diye sordugunda acınız taze başınız sagolsun 1 hafta sonra beni ara konusalim onur demistir kendisi...1 hafta sonra eşim aradiginda telefona cvp verilmedi.Whatsapp tan hocam musait oldugunuzda 2-3 dk gorusebilirmiyiz yazdı.Dönus olmadi.Aksam 17:00 da aradiginda "aradıginiz kisi su anda mesgul" teleksekreter konusmasında...Esimin numarasini opr.dr.Mehmet Ali Yılmaz engelledigini farketti...Benim numaramdan Doktoru aradı ve telefonu actiginda kendisini sadece 1 defa aramamiza ragmen beni neden 40 defa ariyorsun,neyin pesindesin bir sıkıntın varsa gider sikayet edersin dedi Doktor...Konusmamiza firsat bile vermemistir... Simdi size soruyorum annemin neden öldügune mi yanayım yoksa ölüm haberini bu sekilde almıs olup şok'u halen atlatamadigima mi?Yoksa epikriz bilgisinde farkli bilgiler yazdıgına mı? Tarafıma gerekli acıklamanın yapılmasini,anneme ameliyat esnasında ne oldugunu tarafıma aciklanmasini talep ediyorum...

 • Burçin Yılmaz
  Burçin Yılmaz
  bir ay önce

  Mersin şehir hastanesi ilgili yerlere ulaşır umarım bu msjimmm...Annem 1.5 ay önce felç geçirdi sol tarafı tutmuyor hastaneye sedyeli bisekilde götürülüp poliklinik fizik Dr nun o şekilde görmesine rağmen yatışini yapmadı sadece numara alıp dönüş sağlayacz dedi ve 1.5 ay geçti hala bize dönüş saglanmadi ..evde annem yatalak ve acil fizik tedavi görmesi gerekiyor..bu nasıl sağlık sistemi lanet olsun gerçekten bir çok ile bilmem kaç yataklı şehir hastanesi açtık demeyle olmuyor lütfen hasta içi birimlerlede ilgilenin yazık günah hastaları ölüme sevk ediyosunuz adaletiniz batsinnnn Hiçbir yıldızı hak etmiyorsunuz msjim görülsün diye veriyorum.

 • Tuğçe Baş
  Tuğçe Baş
  2 hafta önce

  Refakatçi olarak kaldım . Refakatçiye yastık vermiyorlar . Ve kaldığımız bölümde kantin yok içecek yiyecek makineleri bozuk . Doktor ve genel olarak temizlik anlamında güzel .

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.