Üye Paneli

Nevşehir Devlet Hastanesi, Nevşehir şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz Sağlık Bakanlığı, TOKİ, Nevşehir Belediyesi ve Maliye Bakanlığı ortak protokolü ile 45000 m2 kapalı alan üzerine 2008 yılında inşasına başlanmış ve 600 günde tamamlanmıştır. 2011 yılının Ocak ayında yeni hastanede 317 yatak ile hizmet vermeye başlamıştır. 2020 yılında ek binanın hizmete girmesiyle toplam yatak kapasitesi 500’e ulaşmıştır. Hastanemizinin kat servisleri tek ve çift kişilik odalar olmak üzere inşa edilmiş 300 yatak kapasiteli olup her odada lavabo ve banyo bulunmaktadır. Acil Servisinde 24 olmak üzere toplam 324 yatakla hizmet vermektedir.

POLİKLİNİK VE SERVİSLER:
ANA BİNA: Acil Hizmetleri, Ağrı-Anestezi ve Re-animasyon, Beyin Cerrahi, Biyokimya ve Klinik Biyokimya, Cildiye, Dahiliye, Endokrinoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İntaniye, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik Cerrahisi, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji bölümlerinin poliklinik ve servisleri mevcuttur. Ayrıca Beslenme ve Diyetisyen Birimi, Psikolog Birimi poliklinik hizmetleri de mevcuttur.

EK BİNA: Çocuk ve Kadın Doğum Acil Hizmetleri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümlerinin poliklinik ve servisleri mevcuttur. Ayrıca Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gelişimi, Konuşma ve Dil Terapisi, Çocuk Beslenme ve Diyetisyen poliklinik hizmetleri de verilmektedir.

YOĞUN BAKIM HİZMETLERİ:
ANA BİNA: 6 yataklı 1.basamak yoğun bakım, 27 yataklı 2.basamak yoğum bakım, 36 yataklı 3.basamak yoğum bakım servisi.

EK BİNA: 5 yataklı 2. basamak çocuk yoğun bakım; 10 yataklı 1.basamak yeni doğan yoğun bakım, 10 yataklı 2. basamak yeni doğan yoğun bakım, 5 yataklı 3. basamak yeni doğan yoğun bakım servisi mevcuttur.

Ana Bina ve Ek Binada iki ayrı ameliyathane mevcut olup, toplam 14 ameliyat salonu hizmet vermektedir.

ÖZELLİKLİ HİZMETLER: Anjiografi Ünitesi, Bebek Dostu Hastane, Diyaliz Ünitesi, Diyabet Okulu, ERCP, Evde Sağlık Hizmetleri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, ROP (Prematüre Retinopatisi) Tanı Merkezi, Uyku Laboratuvarı, Gebe Okulu, Nükleer Tıp, Odyoloji Birimi, Organ Nakli Birimi, Palyatif Bakım, Kan Merkezi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Yoğun Bakımlar.

DİĞER HİZMETLER: Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji Labaratuvarları, Bilgisayarlı Tomografi (BT), Elektroensefalografi (EEG), Elektronöromiyografi (EMG), EKG Ve Eforlu Elektrokardiyografi, Ekokardiyografi (EKO), Endoskopi-Kolonoskopi, Kemik Dansitometre, Manyetik Rezonans Görüntüleme (MRG), Mamografi, Röntgen, Ultrasonografi ve Doppler USG.

Nevşehir Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Nevşehir Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: 15 Temmuz Mah. 148. Sok. No:1 Merkez, Nevşehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,9
175 yorum
 • zuleyha efeyık
  zuleyha efeyık
  geçen hafta içinde

  Bizden 100 yıl geçsede bir cacık olmaz uygar medeniyetlere ulaşamayızın canlı örneğini, canım ülkemin bir çok kurumunda olduğu gibi uslupsuz seviyesiz daha insanlarla nasıl konuşulacağını sorulan basit bir soruya ego patlamasıyla cevap veren sosyal beceriden yoksun Ayşe nur hemşire bir kez daha hatırlattı bizlere. Üstelik kendisi yenidoğan yoğun bakımında, annelerin belkide hayatının en zor sürecini geçirdiği bölümde çalışıyor. Başta ekip arkadaşlarına olmak üzere sosyal çevresine kolaylıklar diliyorum.

 • Fadim Karakuş
  Fadim Karakuş
  2 ay önce

  Dün gece kadın doğum aciline gittim çok kötüydüm kayıt için kimliğimi verdim dediler önce içeri konuş öyle sıra verelim içeri girdim iki tane ebe vardı derdimi anlatmaya çalıştım ama çok galesizlerdi ve ikiside uyukluyor biri boynuna uyku yastığı takmış yamışmış bir şekilde ilgisiz ve umursamaz şekilde konuştular ilaçların gösterdim yapabilmemiz bişey yok dediler biz zaten bu ilacın serumunu yapıyorz dediler en azından ilgilenir serum yapardı çünkü ben can alıp can veriyordum sanki yapabilecek bişey yok dediler ve başlarindan savdılar bir insan gecenin köründe keyfinden gelmez zaten daha doğrusu bir insan keyfinden gelmez hastaneye oranın havasından kimsede hoşlaşmaz biz oraya canımiz acıyor yanıyor dayanamiyoruz ki geliyoruz o sırada eşim geldi en azından serum taksalar dedi bende tartışmamak için sessizce hadi gidelim bakmıyor dedim özel hastane gitmek zorunda kaldım diğer hastanede o kadar güzel ilgilendiler ki kendimde geldim azda olsa burda resmen insanlık ölmüş önce sağlık demişler demi hani nerde ölmemizmi gerekiyor illa bakmaları için okumak çok zor insan ne zorluklarla okuyor ama bu okumanın yanında insan merhameti ve vicdanı kendini o insanın yerine koymayı da kaybetmemeli biz bu ülkenin vatandaşlarıyiz bu degersizligi hak etmiyoruz ...

 • Ceren Yaşar
  Ceren Yaşar
  3 ay önce

  Halit muradoğlu isinli doktor uykusundan uyanma zahmetinde bulunup hastalara bakarsa çok daha iyi bir hastane olabilir. Acil de çalışmasına rağmen astım hastası olan ve nefes darlığı geçiren arkadaşımı keyfii bir şekilde hasta devir işlemi yaptığını idda ederek muayneye almadı ve bizim kibar bir şekikde ne kadar bekleyeceğimizi sormamıza karşılık aşırı bir tepkiyle bütün güvenlikleri çaprarak bizi haksız duruma düşürmeye çalıştı gerekli mercilerin eger bu yorumum dikkate alınırsa güvenlik kameralarını ve eger aynı kameralar ses kaydı alıyorsa ses kaydını da dinlemelerini talep ediyorum Halit Muradoğu isimli doktorun yüksek ateşli hastanın ateşi bile ölçülerden serum takılması için reçete yazarak müşadeye gönderilen hastanın serumunda ateş düşürücü bir ilaç olmadığını öğrendik ve ateş düşürücü bir ilaç yapılması için özel bir istekte bulunduktan sora sadece bu konuyla ilgilenildi hastaya alerjik bir durumunun olup olmadığını sormak dışında bir iletişim kurmadı.

 • İlknur Demirel
  İlknur Demirel
  3 ay önce

  30 Mart cumartesi sabahı trafik kazası ile acil servise kaldırıldım. Yaklaşık 7 8 saat hastanede kaldığım sürede tüm işlemlerde güler yüzünü eksik etmeyen tüm personel doktor ve hemşirelere saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Özenle takip edip defalarca kez tomografi, röntgen çekip iyice emin olduktan sonra taburcu ettiler. Cerrahi kısımda kafama 35 dikiş atan ismini bilmediğim pos bıyıklı doktora esprili ve babacan tavrından dolayı ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Bir de çoraplarım kaybolduğu için kendi yedek çorabını elleriyle giydiren hemşire ablaya da ayrıca teşekkürler. Ankara'dan tüm acil servis çalışanlarına saygılarımla

 • Meryem Özdemir
  Meryem Özdemir
  bir ay önce

  İki gün önce aşırı kanamalı enfeksiyonla acile geldim, şikayetimden daha iki kelime bahsettigimde al bunu iç geçer diyip beni dışarı çıkardılar. Ve verdiği ilaçda hiçbir işe yaramadı birde yan etkisiyle uğraşmak zorunda kaldım. Kendinize saygınız varsa hastanede iyi olan çok nadir insan var haberiniz olsun...

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.