Üye Paneli

Nevşehir Devlet Hastanesi, Nevşehir şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz Sağlık Bakanlığı, TOKİ, Nevşehir Belediyesi ve Maliye Bakanlığı ortak protokolü ile 45000 m2 kapalı alan üzerine 2008 yılında inşasına başlanmış ve 600 günde tamamlanmıştır. 2011 yılının Ocak ayında yeni hastanede 317 yatak ile hizmet vermeye başlamıştır. 2020 yılında ek binanın hizmete girmesiyle toplam yatak kapasitesi 500’e ulaşmıştır. Hastanemizinin kat servisleri tek ve çift kişilik odalar olmak üzere inşa edilmiş 300 yatak kapasiteli olup her odada lavabo ve banyo bulunmaktadır. Acil Servisinde 24 olmak üzere toplam 324 yatakla hizmet vermektedir.

POLİKLİNİK VE SERVİSLER:
ANA BİNA: Acil Hizmetleri, Ağrı-Anestezi ve Re-animasyon, Beyin Cerrahi, Biyokimya ve Klinik Biyokimya, Cildiye, Dahiliye, Endokrinoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İntaniye, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik Cerrahisi, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji bölümlerinin poliklinik ve servisleri mevcuttur. Ayrıca Beslenme ve Diyetisyen Birimi, Psikolog Birimi poliklinik hizmetleri de mevcuttur.

EK BİNA: Çocuk ve Kadın Doğum Acil Hizmetleri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümlerinin poliklinik ve servisleri mevcuttur. Ayrıca Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gelişimi, Konuşma ve Dil Terapisi, Çocuk Beslenme ve Diyetisyen poliklinik hizmetleri de verilmektedir.

YOĞUN BAKIM HİZMETLERİ:
ANA BİNA: 6 yataklı 1.basamak yoğun bakım, 27 yataklı 2.basamak yoğum bakım, 36 yataklı 3.basamak yoğum bakım servisi.

EK BİNA: 5 yataklı 2. basamak çocuk yoğun bakım; 10 yataklı 1.basamak yeni doğan yoğun bakım, 10 yataklı 2. basamak yeni doğan yoğun bakım, 5 yataklı 3. basamak yeni doğan yoğun bakım servisi mevcuttur.

Ana Bina ve Ek Binada iki ayrı ameliyathane mevcut olup, toplam 14 ameliyat salonu hizmet vermektedir.

ÖZELLİKLİ HİZMETLER: Anjiografi Ünitesi, Bebek Dostu Hastane, Diyaliz Ünitesi, Diyabet Okulu, ERCP, Evde Sağlık Hizmetleri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, ROP (Prematüre Retinopatisi) Tanı Merkezi, Uyku Laboratuvarı, Gebe Okulu, Nükleer Tıp, Odyoloji Birimi, Organ Nakli Birimi, Palyatif Bakım, Kan Merkezi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Yoğun Bakımlar.

DİĞER HİZMETLER: Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji Labaratuvarları, Bilgisayarlı Tomografi (BT), Elektroensefalografi (EEG), Elektronöromiyografi (EMG), EKG Ve Eforlu Elektrokardiyografi, Ekokardiyografi (EKO), Endoskopi-Kolonoskopi, Kemik Dansitometre, Manyetik Rezonans Görüntüleme (MRG), Mamografi, Röntgen, Ultrasonografi ve Doppler USG.

Nevşehir Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Nevşehir Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: 15 Temmuz Mah. 148. Sok. No:1 Merkez, Nevşehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,0
157 yorum
 • Kezban Ertaş
  Kezban Ertaş
  geçen hafta içinde

  5 Nisan 2024 tarihinde kardeşim bu hastanede doğum yaptı o kadar pişman oldukki insan canının, bi kadın için böylesine zor bi anın travmaya dönüştürülmesi çok büyük vicdansızlık. Beyza ebeyle birlikte 2 ebe daha doğumu gerçekleştirdiler.ilk doğumu olan bi kadına bu denli kötü ilgisiz davranilmamaliydi çünkü böyle bi anda kadının halinden en çok anlayacak yine başka bi kadın olur.Bebegin boynuna kordon dolanmış olmasına rağmen hiçbir şekilde bilgilendirilmedi. Doğumdan sonra ne bebekle ne anneyle ilgilenilmeyip 1 kez olsun vital alınmadı annenin kanamasi olmasına rağmen tansiyon takibi yapilmadi bebeğin nasıl emzirilecegi gösterilmedi. Bebegin ne kilosu ne boyu durumu hakkinda bilgilendirilmedi dogum kagidi verilmedi.Temizlik personeli dahil çarşaf önlük yenileme konusunda bıktım nasıl hastasın diyerek kardeşimin yüzüne önlük fırlatmış. Bunlar nasıl muameleler böyle bu kadar işinden bıkkınlık gösteren insanlar böylesine kutsal meslekler yapmamalı ya da denetlenmeli. Bu ülkenin vatandaşı olarak sağlık alanında böyle kötü hizmet almak gerçekten çok acı. Herkesin maddi durumu özel hastanelerde hizmet almaya elverişli olmayabilir ama özellikle devlet hastanesi personelleri işini layıkıyla yapmaya karşısındaki tüm hastalara insan gibi muamele yapmak zorundadır!

 • Ceren Yaşar
  Ceren Yaşar
  bir hafta önce

  Halit muradoğlu isinli doktor uykusundan uyanma zahmetinde bulunup hastalara bakarsa çok daha iyi bir hastane olabilir. Acil de çalışmasına rağmen astım hastası olan ve nefes darlığı geçiren arkadaşımı keyfii bir şekilde hasta devir işlemi yaptığını idda ederek muayneye almadı ve bizim kibar bir şekikde ne kadar bekleyeceğimizi sormamıza karşılık aşırı bir tepkiyle bütün güvenlikleri çaprarak bizi haksız duruma düşürmeye çalıştı gerekli mercilerin eger bu yorumum dikkate alınırsa güvenlik kameralarını ve eger aynı kameralar ses kaydı alıyorsa ses kaydını da dinlemelerini talep ediyorum Halit Muradoğu isimli doktorun yüksek ateşli hastanın ateşi bile ölçülerden serum takılması için reçete yazarak müşadeye gönderilen hastanın serumunda ateş düşürücü bir ilaç olmadığını öğrendik ve ateş düşürücü bir ilaç yapılması için özel bir istekte bulunduktan sora sadece bu konuyla ilgilenildi hastaya alerjik bir durumunun olup olmadığını sormak dışında bir iletişim kurmadı.

 • İlknur Demirel
  İlknur Demirel
  2 hafta önce

  30 Mart cumartesi sabahı trafik kazası ile acil servise kaldırıldım. Yaklaşık 7 8 saat hastanede kaldığım sürede tüm işlemlerde güler yüzünü eksik etmeyen tüm personel doktor ve hemşirelere saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Özenle takip edip defalarca kez tomografi, röntgen çekip iyice emin olduktan sonra taburcu ettiler. Cerrahi kısımda kafama 35 dikiş atan ismini bilmediğim pos bıyıklı doktora esprili ve babacan tavrından dolayı ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Bir de çoraplarım kaybolduğu için kendi yedek çorabını elleriyle giydiren hemşire ablaya da ayrıca teşekkürler. Ankara'dan tüm acil servis çalışanlarına saygılarımla

 • enes korkmazyurek
  enes korkmazyurek
  bir hafta önce

  Bizzat hastası olduğum HALİT MURADOĞLU acil serviste çalışmasına ve sırada kimse olmamasına rağmen beni muayeneye almadı yüksek ateş şikayeti ve nefes darlığıyla geldiğim hastahanede astım hastası olmama rağmen bekleyeceksiniz ben ben ne zaman çapırırsam o zaman geleceksiniz gibi bir tavırla karşılaştık bu durumu asla etik ve kabul edilir bulmuyoruz gerekli mercilerin adı geçen “HALİT MURADOĞLU” hakkında incelemede bulunmasını talep ediyorum.

 • o
  o
  3 hafta önce

  herkes somurtuyor azarlar gibi konuşuyor sanki zorla doktor hemşire ettik. insan gibi davranmayı bilmiyor musunuz anlamadım. çok kötü ben hayatımda hiç böyle bir hastane görmedim. hemşireler de çok ilgisiz ve beceriksiz deney faresi miyiz biz öğrenemediyseniz ne işiniz var hastanede insan canıyla oyun oynuyorlar ya.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın