Üye Paneli

Özel Versa Hastanesi, Nevşehir ili Ürgüp ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Versa Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (384) 214-3232 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Versa Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Güzelyurt Mahallesi Ürgüp Caddesi No:43 Ürgüp, Nevşehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,7
2.199 yorum
 • İdris Güzeller
  İdris Güzeller
  bir hafta önce

  Eşimin ameliyat olması gerekiyordu kadın doğum doktoru sezen hanımdan dolayı versa hastanesini tercih ettik doktorumuz sağ olsun ilgili ve alakalı idi ama herşey hastane yönetimi için para olmuş ameliyat 25 bin dedi hasta yatışdaki bayan. Herşey bu fiyatın içinde dedi ameliyat sonrası kontrolü ameliyatı tahlilleri herşey dahil 25 bin dedi. Ameliyat sonrası 1 gece hastanede kalmamız gerekiyordu ve ertesi gün çıkış yaparken dosya kapatmak için gittiğimde 750 TL extradan refakatcı parası çıkarttılar. Siz ödeyin sonra hasta yatışa itiraz edebilirsiniz dediler ödedim. kontrol için gittiğimizde itirazda bulundum size söylemeyi unutmuşum aklıma gelmemiştir dedi bayan zaten aradan kaç gün geçmiş iadesini yapamayız dedi şaka gibi.. sonra ufak bir araştırma yaptım herkese karşı böyle yapıyorlarmış. Siz siz olun süprizlerle karşılaşmamak için en ince ayrıntısına kadar konuşun

 • Gamze Kurt
  Gamze Kurt
  bir ay önce

  Merhaba 20 gün önce Eyüp Hocama bel fıtığı ameliyatı oldum hayatımın dönüm noktası Eyüp hocamla tanışmam oldu diyebilirim planlanmayan aniden gelişen bir ameliyat olmasına rağmen yaptığı işe inancı, kendisine olan inancı ve empati yeteneği ile anlaşıldığımı çok iyi hissettirdi bana.Mesleğindeki üstün performansı ,profesyonelliği,mütevazi tavrı ve sakin yaklaşımı insana güven veriyor.Eyüp hocanın enerjisinin bile insana iyi geldiğini tüm samimiyetimle söyleyebilirim .Eğer size ameliyat olmanız gerekiyor diyorsa bunu boşuna demiyordur lütfen sözünü dinleyin ve ameliyat olun pişman olmayacaksınız. Ben güler yüzü ilgisi ve güven veren tavrıyla çok rahat bir operasyon geçirdim. Kendisine çok teşekkür ediyor ve herkese içtenlikle öneriyorum.Ayrıca Eyüp hocamın sekreteri Hilal hanıma nezaketi ,zerafeti ,gülen gözleri ve samimi tavrı için çok teşekkür ederim.

 • Serkan Durmaz
  Serkan Durmaz
  3 hafta önce

  Özel hastane olmasına rağmen ilgi alaka ve nezaket yok. Radyolojide bulunan Yusuf AKSU isimli doktor yüzünüze bile bakmıyor. Detaylı ultrason için gitmiştik kendi bakıyor bir süre sonra bir kaç cümle birşey söylüyor ve sonrasında tamam çıkın sonucu yazıp verecem diyor. Böyle bir saçmalık olamaz. Önceki tarihlerde gelen tanıdığımız kişiler yaklaşık 1 saat kadar ultrosonla herşeyi tek tek inceledi bizede anlatarak gösteriyor diyor ve çevreden duyduğumuz detaylı ultrasonda aynı şekilde anlatılıyor fakat ne hikmetse biz gittiğimizde eşim içerde bana sen çık sonra çağıracam diyor ve söylerken kesinlikle yüzünüze bakmıyor. Bebeğin Ultrason fotoğrafını bile zar zor aldık. Onuda kendimiz istedik. 2500 TL verdik fakat 3 boyutlu bile göremedik ne var ne yok göremedik. Soruyoruz birşey yok diyip kestiriyor, rapor yazdım doktor bakar diyor. Hastaneye devamlı gidiyorum ve diğer doktorlar ilgili alakalı çalışanlarda öyle fakat bu doktora ilk defa gittik böyle seviyesiz saygısız keyfine göre hareket eden doktora rastladık.

 • Buğra BAYRAM
  Buğra BAYRAM
  bir hafta önce

  Eşim hamileliğinin ilk zamanlarından beri Versa Hastanesi'nden hizmet aldım. Eşim doğuma yakın zamanlarda; fakat hastane, bana bayram tatili döneminde hizmet veremeyeceklerini, doğum gerçekleşirse doğuma alamayacaklarını, anestezi uzmanı ve çocuk doktorunun bayramda izinli olduğunu söylüyor. Bayram döneminde doğum olsa, hiçbir şekilde hizmet alamıyorum. Bayram zamanında en azından icapcı nöbetçi doktorların olmaması çok saçma.

 • Mustafa B
  Mustafa B
  10 ay önce

  Anlaradan gelmiştik,Çocuk Doktoru Osman Fidanoğlu’na kızımızı muayene ettirdik.Doktorundan Hemşiresine temizlik görevlisinden müracaatına kadar bütün personelle tek tek çok teşekkür ediyoruz. Hastanenin otopark probleminin hiç olmaması genel durumunun temizliği ve hijyeni her şey mükemmel hastalara acil şifalar diliyoruz

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın