Üye Paneli

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Niğde şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Niğde ilinde, ağız ve diş sağlığı hizmetleri 1979 yılında kurulmuş olan Niğde Devlet Hastanesi bünyesinde başlamış 2005 yılında SSK Hastanelerinin Sağlık Bakanlığı ile birleşmesi sonucu kadrosu genişlemiş 2008 yılına kadar bu şekilde çalışmıştır. 2008 Şubatında bütün hizmetler idari mali olarak devlet hastanesinden ayrılarak Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurum, sağlıkta dönüşüm projesi ile de hizmet yelpazesini ve kalitesini geliştirmede daha atılgan hale gelmiş, çevreye saygılı, eğitimli ve teknolojik yeniliklere açık, iyileştirmelere gönüllü, Niğde halkının ağız diş sağlığı ihtiyaçlarına duyarlı duruşuyla ağız diş sağlığında gözde bir kurum olmuştur. Bor ilçesindeki diş hekimlerini de bünyesine alarak ek birim oluşturulmuş, böylelikle büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Merkezimizde Oral Diagnoz (teşhis), Cerrahi, Konservatif Tedavi (amalgam dolgu, kompozit dolgu), Protez (sabit, hareketli), Periodontoloji (diş taşı temizliği, diş eti hastalıkları), Pedodonti (konservatif tedaviler, fissur koruuyu, flor jel uygulaması, cerrahi) hizmetleri verilmektedir.

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Aşağı Kayabaşı Mah. Hastaneler Cad. No:4 Merkez, Niğde

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,5
47 yorum
 • Derya Aybar
  Derya Aybar
  bir ay önce

  Dr. Musa Selman Şengün e 3 dolgu diş bir de kırılan kaplama dişimi yaptırdım . Dolgu dişimin çoğu kırılmasına rağmen başka doktor Musa beye yönlendirdi ufak bir çürük vardı onu da Musa bey yapsın dedi resmen başından attı ama sağolsun Musa bey zor olmasına rağmen tekrar dolgu yaptı ve hiç sıkıntı yaşamadım. O kadar kibar beyefendi ve işini hakkıyla yaptı ki normal de ben başka diş için gitmeme rağmen diğer dişimin daha önemli olduğunu söyleyerek çürükleri temizleyip dolgu yaptı. Canı gönülden tavsiye ederim. Ayrıca yanında çalışan hanımefendi ve sıra veren memurlar da çok güler yüzlü teşekkür ederim... İşini severek yaparak insanları görmek güzel.

 • fatmanur turgut
  fatmanur turgut
  3 ay önce

  Gerçekten zor bı hasta gördükleri zaman hemen baştan savıyorlar, ilgi desen sıfır zaten. Neden bu kadar Güleryüz göstermekten yada ilgilenmekten çekiniyorlar anlamıyorum. Resmen kapıyı gösteriyorlar sagolsunlar.

 • Hüseyin Gedük
  Hüseyin Gedük
  4 ay önce

  Burak Şen hocamizdan Allah razı olsun cok memnun kaldim cok beyfendi cok kibar basarilarinin devamini diliyorum

 • Kübra Tatar
  Kübra Tatar
  9 ay önce

  3hafta önce doktor Begüm birgeye dişimi çektirdim üstünü çekmiş kökü duruyor nasıl yapabildiyse hâlâ onun ağrısını çekiyorum girdiğimde telefonla oynuyordu ben girince gec otur dedi dişimi doğru düzgün çekmeden bitti yarim saat bastir dedi bu kadar gecti tekrar telefonla oynamaya başladı insan biraz ilgilenir ya zaten doğru düzgün cekemedi daha onun ağrısını çekiyorum bu sever baska doktora gidicem

 • yasemin kocaman
  yasemin kocaman
  bir yıl önce

  Hastalara kibar davranan röntgen personeline çok teşekkür ediyorum. İsim vermek istemediğim özelden devlete geçen bir doktor hastalara daha kibar davranması gerekiyor agresif tavırlar sergilemesine gerek yok psikolojik tedavi alabilir. dişimi yaptirmadan çıktım

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.