Üye Paneli

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Niğde şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Niğde ilinde, ağız ve diş sağlığı hizmetleri 1979 yılında kurulmuş olan Niğde Devlet Hastanesi bünyesinde başlamış 2005 yılında SSK Hastanelerinin Sağlık Bakanlığı ile birleşmesi sonucu kadrosu genişlemiş 2008 yılına kadar bu şekilde çalışmıştır. 2008 Şubatında bütün hizmetler idari mali olarak devlet hastanesinden ayrılarak Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurum, sağlıkta dönüşüm projesi ile de hizmet yelpazesini ve kalitesini geliştirmede daha atılgan hale gelmiş, çevreye saygılı, eğitimli ve teknolojik yeniliklere açık, iyileştirmelere gönüllü, Niğde halkının ağız diş sağlığı ihtiyaçlarına duyarlı duruşuyla ağız diş sağlığında gözde bir kurum olmuştur. Bor ilçesindeki diş hekimlerini de bünyesine alarak ek birim oluşturulmuş, böylelikle büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Merkezimizde Oral Diagnoz (teşhis), Cerrahi, Konservatif Tedavi (amalgam dolgu, kompozit dolgu), Protez (sabit, hareketli), Periodontoloji (diş taşı temizliği, diş eti hastalıkları), Pedodonti (konservatif tedaviler, fissur koruuyu, flor jel uygulaması, cerrahi) hizmetleri verilmektedir.

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Aşağı Kayabaşı Mah. Hastaneler Cad. No:4 Merkez, Niğde

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
46 yorum
 • Kübra Tatar
  Kübra Tatar
  6 ay önce

  3hafta önce doktor Begüm birgeye dişimi çektirdim üstünü çekmiş kökü duruyor nasıl yapabildiyse hâlâ onun ağrısını çekiyorum girdiğimde telefonla oynuyordu ben girince gec otur dedi dişimi doğru düzgün çekmeden bitti yarim saat bastir dedi bu kadar gecti tekrar telefonla oynamaya başladı insan biraz ilgilenir ya zaten doğru düzgün cekemedi daha onun ağrısını çekiyorum bu sever baska doktora gidicem

 • Hüseyin Gedük
  Hüseyin Gedük
  bir ay önce

  Burak Şen hocamizdan Allah razı olsun cok memnun kaldim cok beyfendi cok kibar basarilarinin devamini diliyorum

 • yasemin kocaman
  yasemin kocaman
  10 ay önce

  Hastalara kibar davranan röntgen personeline çok teşekkür ediyorum. İsim vermek istemediğim özelden devlete geçen bir doktor hastalara daha kibar davranması gerekiyor agresif tavırlar sergilemesine gerek yok psikolojik tedavi alabilir. dişimi yaptirmadan çıktım

 • Gizem Erdoğan
  Gizem Erdoğan
  7 ay önce

  Doktor kutlu batmaz ve asistanı randevuyu yanlış saatlerde veriyorlar muaneye gelince de saat yanlış diyip bakmıyorlar ve hastayı hiç dinlemiyorlar dediğim dedikler hiç tavsiye etmiyorum

 • Ayşe Dinçay
  Ayşe Dinçay
  2 yıl önce

  Acil bölümü olan ancak bayram boyunca diş ağrısından kıvranırken diş filmi çekebilecek personel bulunmadığından hiçbirşey yapmayan, bayramdan sonra gelin diyen bir hastane.. Bunun içinde 1 eleman bulundurmak çok mu zor? Başka bir devlet hastanesine geçip ağrı kesici iğne yaptırıyoruz ancak o şekilde biraz olsun azalıyor ağrılar. Tatile geldik burnumuzdan geldi. Çözüm olabilecek tek bir yer yok. İnsanların problemleri bu kadar hafife alınmasın lütfen!

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın