Üye Paneli

Çamardı İlçe Hastanesi, Niğde ili Çamardı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Çamardı İlçe Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (388) 711-2273 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Çamardı İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çamardı İlçe Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Mah. Çamardı Devlet Hastanesi Çamardı, Niğde

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,3
11 yorum
 • ZÜBEYDE KIYAKAN
  ZÜBEYDE KIYAKAN
  2 yıl önce

  02.09.2021 tarihinde covid19 aşısı olmaya gittim dışarıda Bi stand kurulmuş aşı için. Aşı kaydı alan kişi o kadar kaba konuşuyor ki sanki onu oraya zorla oturtmuşlar. Öyle bir ses tonuyla konuşuyor ki azarlamak için yer arıyor adın? Soyadın? Tc ni söyle? Şurayı imzala tamam git falan böyle olmaz orda haddini bildirirdim ama acelem vardı. Bu ülkenin vatandaşı bu ilçenin vatandaşı ister yazlık ı olsun ister yerlisi bu muameleyi haketmiyor. Kimse kimseyi zorla çalıştırmıyor kibar olmak zorunda nazik davranmak zorunda orda 15 dk bekledim aşıdan sonra herkese aynı davranıyor. Git çalışma o zaman arkadaş yerinde olmak isteyen milyonlarca kişi var defol git o zaman. Aşı yapan hemşire gayet kibar ve nazikti.

 • İsmail Seriner
  İsmail Seriner
  4 yıl önce

  ÇAMARDI DEVLET HASTANESİ YENİ MH.DE ÇAMARINI ÇIKTIKTAN SONRA SAĞDA ÖZEL İDARE BUZHANE KARŞISINDA TOPRAKLI MEVKİ. DE BU HASTANEYİ ESKİ SAĞLIK BAKANI DOĞAN BARAN YAPTIRMIŞTIR. ÇOK GÜZEL BİR HASTANE HEM ÇAMARDI HALKININ HEM DE YAZLIK İÇİN GELEN YAYLACILARIN SAĞLIK SORUNLARINA İLAÇ OLMAKTADIR. DİĞER HASTANELERİN RESMİ VAR NEDEN BÖYLE BÜYÜK BİR ÇAMARDI HASTANESİNİN RESMİ KATALOĞUNUZDA YOK. GARİPSEDİM.

 • Mehmet Koc
  Mehmet Koc
  bir yıl önce

  Doktorlar hastalarla bir bir ilgileniyorlar hastahane steril ama daha temiz olabilir.Merkeze yakın çevre köylerden de ziyaretçileri ağırlamakta.

 • isa akpınar
  isa akpınar
  11 ay önce

  💦💦Çalışanlar güler yüzlü ortam temiz doktor beye çok çok teşekkürler.

 • عبدالإله كنجو

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.