Üye Paneli

Bor Devlet Hastanesi, Niğde ili Bor ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1937 yılından beri hizmet veren eski hastanemiz, artan hasta sayısı ile birlikte fiziki yönden yetersiz kalmaktaydı. Bu nedenle İlçemiz Mehmetçik Mahallesi’nde Mülkiyeti Maliye Hazinesi’ne ait arsa vasıflı taşınmaz üzerine 12.08.2014 tarihinde yapımına başlanılmıştır. Hastanemiz 23.03.2018 tarihinde taşınarak fiilen hizmete başlamıştır.

75 yataklı olarak hizmete açılan hastanemiz yapılan düzenlemeler ile yatak kapasitesi 100’e çıkarılmıştır. Hastanemiz Acil, Ameliyathane, Yoğun Bakım, Doğumhane, Radyoloji, Laboratuvar ile Ortopedi, Dahiliye, Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Göz, Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk ve Kadın Doğum Servislerinden oluşmaktadır.

Tüm çalışanlarımızla hastalarımıza doğru, güler yüzlü ve zamanında sağlık hizmeti sunmak her zaman öncelikli hedefimiz olmuştur.

Bor Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bor Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Mehmetçik Mah. Doğan Baran Cad. Bor, Niğde

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
32 yorum
 • Kymt Clskn
  Kymt Clskn
  3 ay önce

  25/12/2023 tarihi saat 22:40 sularında Niğde Bor Devlet Hastanesi'ne çocuklarımın iğnelerini vurdurmaya gittim. Ve acile giriş yaptigimizda bağırış cagris tartışma sesleri geliyordu.birde baktık ki yakın arkadaşım hemşire ve guvenliklerle tartışıyor tek bır bayanın üzerine 5-6 personel yükleniyor olaya bak.. ve bayanın suçu çocuğuna serum için kelebek takan hemşirenin damaryolu acamamasi 3 kez denemesine rağmen annede coxugunun ağlamasına dayanamayıp hemsireye belki elden elde değişir siz bulamadiysanis başka bı hemşire yardımcı olsun diye rica etmiş bunun üzerine hemsire kaale alıp cevap vermediği gibi yine damar yolu açmaya çalışmış tekrar bulamamış ve tekrar açmaya çalışmış işe bakın ya çocuk ağlaya ağlaya korkmuş bunun üstüne tartışma başlamış bende yakın arkadaşımın kızı olduğu için çocuğu yanıma aldım korkma gel canım diyerek oturttum sandalye ye o sırada yeşil alan da görevli olan Pratisyen Dr İrem Keziban DEViRAN çocuğa gel gel surda dur diye küçücük çocuğa azarlarcasina konustu bende ben bakıyorum burda dedim tanidigimisin dedi evet diye cevap verdim . Bunun üzerine Doktor İrem hanim bana ters bı üslup ve el kol kafa hareketleriyle burdaki herkes böyle komple baksin diye laf edip odasına girdi bende 5 gün önce annemi getirdim kadına 4-5 kez damar yolu acamadilar böyle olursa bende bakarım herkeste bakar diye cevap verdim .. neden verdim herkesin içinde afedersiniz it azarlar gibi azarliyorlar insanı ki ben orda çocuk korkmuş ve sürekli evine giren çıkan elimde büyüyen çocuğa yardım ettim korkmasın diye faktörün tavrına bakın .. Haberlerde görüyoruz doktoru dövdüler ettiler diye herkes sitem ediyo içini dışını bilmeden,,, böyle konuşmasını bilmeyen kibirli insanlar doktor oldum diye insanın dikine dikine laf konusurlarsa dayak yemeyi hakediyorlar demekki diye düşünmeden edemiyorum. Sonra caniler doktorlari dövdü etti diye son dakika haberlere konu. Doktorlar da insan olduklarını unutmasinlar bı zahmet. Hastalara adam akıllı konuşsunlar it azarlar gibi azarlamasinlar hiç bı doktorun hakkı yok karşısındaki hastayı azarlamaya etmeye... Biraz kurum içinde eğitim seminerleri olursa insanlık egitimi alsalar doktorlar vede hemşireler iyi olur.Ne zaman acile hastaneye gitsek insan gibi muamele eden doktor ve hemşire sayısı 10 parmağı geçmez ya.. inşaallah gerekli yerlere ulaşır ve gerekli mercii ler tarafindan da uyarirlar.Ayrıca atın dışarı diye kullanılan ifadeler hastayı veya yakınını şiddete tahrik edici kelimelerken nasıl olur da böyle ifadeler kullanırlar hastane çalışanlari maşallah özgüvenleri ve egoları tavan yapmış mübarek? Sen devletine milletine böyle mi hizmet ediyosun hakaret edip dışarı atın diyerek hastaya yada yakinina çare olmak varken derman olmak varken sakinleştirmek varken bu gibi tartışmalar üstelik küçük bı kış cocugunun önünde yaşanıyor bütün bu olanlar o çocuğun gözlerindeki korkuyu gorseydiniz emin olun hastaneyi baslarina yikardiniz emin olun lütfen gereği yapılsın ya lütfen.

 • Merve Dağlıoğlu
  Merve Dağlıoğlu
  bir ay önce

  kardiyolojide ki doktor herşeye sinir yapan sürekli of puf yapan bir adam . Bir daha tercih etmeyeceğim .Kimse sizi zorla doktor yapmadı

 • Fikret
  Fikret
  10 ay önce

  Annem Dürdane Özer'in kırılan diz ameliyatından sonra Bor evde sağlık ekibine başvurduk İki Ay'a yakın hizmet aldık ben bu kadar güler yüzlü,samimi,işinde profesyonel bir evde sağlık ekibiyle karşılaşacağımı hiç ummazdım şu an annem sağlığına kavuştu.Özellikle bu süreçte bize çok faydası olan emeğini hiçbir zaman esirgemeyen evde sağlık ekibinden GÖKHAN Bey'e ve diğer güler yüzlü personellere tek tek yürekten teşekkür ederim. Böyle güzel bir ekiple karşılaşmak bizim için çok büyük bir şanstı tekrar çok teşekkür ederim Allah hepsinden razı olsun

 • Rukiye Arslan
  Rukiye Arslan
  10 ay önce

  Hastalıktan dolayı iğne yaptırdım 2 hafta oldu ağrısı geçmedi.şişlik var apse yaptı. Nasıl bir stajyerse artık Allah elinize düşürmesin.

 • Ela Yaz
  Ela Yaz
  10 ay önce

  Kadın Doğum polikliniği,tam bir rezalet.Icerde hastalar ve sağlık çalışanları ile birlikte en az on kişi oturuyor,ve siz sağlık sorunlarını herkesin içinde anlatmak zorunda kalıyorsunuz,hasta mahremiyeti söz konusu bile değil,içeri erkekler bile girip çıkıyor, doktor hanım ise sizi içeride masada unutup dakikalarca beklettikten sonra gelip muayene yapma lutfunu gösteriyor,ben dahil çıkan bütün hastalar memnuniyetsizliğini ifade ediyordu.. Bir daha gitmek mi tövbeler olsun.. Bu arada randevulu gitmenize rağmen diğer polikliniklerde de,personel tanıdıklarını sizin hakkınızı gasp ederek onları öncelikli olarak muayene ettiriyor,hakkımı helal etmiyorum..

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın