Üye Paneli

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Niğde şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 300 yataklı yeni Niğde Devlet Hastanesi 30 Eylül 2013 tarihinde hizmete girmiştir. TC. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunun düzenlemesi ile Dr. Doğan Baran Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Niğde Devlet Hastanesi çatısı altında birleşmiştir.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak tecrübeli ve uzman kadrosundan aldığı güçle modern tıbbın imkanlarını kullanarak mümkün olan en iyi sağlık hizmetini halkımıza sunma gayreti içindeyiz.

Sağlığınızı korumak, sürdürmek, geliştirmek ya da yeniden kazanmak amacıyla başvurduğunuz kurumumuzda 585 yatak ve 133 yoğun bakım yatağı ile yataklı sağlık hizmeti, 94 poliklinikte ayaktan tedavi hizmeti ve 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri verilmektedir.

Hastanemizde poliklinik hizmeti verdiğimiz tüm branşlarda, yataklı tedavi hizmetleri de, doktorunuzun uygun görmesi durumunda verilmektedir.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Aşağı Kayabaşı Mah. Kumluca Mevki Merkez, Niğde

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
230 yorum
 • zeynep çetin
  zeynep çetin
  geçen hafta içinde

  *** Yetkililerin acil dikkatine sunmak istiyorum. Çocuk servisinde hiçbir çöp kovasının pedalı çalışmıyor elle açmak zorunda kalınıyor, bu durumun çözüme kavuşmasını rica ederim.

 • Merve Dağlıoğlu

  Kadın doğum doktoru Ömer Faruk gerçekten çok iyi bir doktor fakat yardımcıları çok enteresan randevu saatinizden 1 saat sonra içeriye çağrıldığınız yetmez gibi sizden sonrakiler sizden önce görünüyorlar Buna lütfen bir son verin . Sinirlenmemek elde değil. İsinizi yaparken de lütfen birde suratsizlik yapmayın.Kimse size zorla o mesleği sectirmedi .

 • Nur Esmekaya
  Nur Esmekaya
  bir ay önce

  Perinatoloji doktoru yok hayat hastanesine yönlendirdiler dalga geçer gibi.. 2050 TL detaylı ultrason ücreti istiyorlar ne anladım gittiğim ÜNİVERSİTE DEVLET HASTANESİNDEN???

 • Gazi İlkan
  Gazi İlkan
  4 ay önce

  beynine pıhtı atıp dakikalar içinde ambulansla ciftlikten sevkle getirilen eşimi, saatlerce acilde sarı alanda bekletip, zorlamamizla 3 saat sonra nöbetçi norologu arayan acil dr a sahip hastane. sonucu ise nobetci norolog "3. saati gecirmis , pıhtı açıcı yapamam" diyerek yogun bakıma yatırdı eşimi ve 7. gun sonunda hakkın rahmetine kavuştu yogun bakim köşelerinde... ihmal sonucu ölümüne sebebiyet veren, saatlerce acilde bekletip, pıhtı acicinin yapılmamasını sebebiyet veren dr hanımı Allah a havale ediyorum. getirmeyin ciddi hastamızın buraya, cansız bedenini elinize teslim ederler nihayetinde....

 • Fatma Altindag
  Fatma Altindag
  3 hafta önce

  Burası nasıl bir hastane çok kötü yataklar kokuyor kokudan yatamadım çağın çok gerisınde kalmış hemşireler suratsız gece boyu bir kere tansiyon ölçmeye gelmediler sabaha kadar uyudu hemşire

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.