Üye Paneli

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi, Niğde ili Ulukışla ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Ulukışla Devlet Hastanesi olarak başladığımız sağlık çalışmalarına Sağlık Bakanlığı’nın 18-04-2007 tarihli ve 3452 sayılı makam onayı ile entegre Ulukışla İlçe Hastanesi olarak başlamıştır.

30 yataklı Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi 2018 yılında tamamlanarak hizmet vermeye başladı. Eski hastanenin bulunduğu arsa üzerine kaliteli sağlık hizmeti verecek düzeyde ekipmanlarla donatılmış olarak yapılan yeni bina hizmete sunuldu. Hastanemiz 16 oda olacak şekilde yapılmıştır. Ayrıca 3 yataklı diyaliz ünitesi, ameliyathane, 8 poliklinik, diş laboratuarı ve modern acil servisi ile ilçemizin sağlık alanındaki ihtiyacını büyük ölçüde karşılamasının yanında sağlık hizmetlerinin erişilebilirlik oranını artacağı gibi hizmet kalitesini yükseltecek ve ulaşılan standartların da sürdürülebilirliğinin önünü açacak şekilde yapılmıştır.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Doğu Mah. Hastane Cad. Ulukışla, Niğde

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
17 yorum
 • Umit Gok
  Umit Gok
  8 ay önce

  Suan acilde tedavi görüyoruz ve acil doktoru gayet ilgili bi doktor sagolsun yakından ilgilendi ama acilin her tarafı toz yani yatagın alt taraflari filan tozdan geçilmiyo daha dikkatli olunmalı lütfen rica ediyorum daha dikkatli ve titiz olmaya dikkat edilmeli

 • Mahmut Doğan
  Mahmut Doğan
  7 ay önce

  Ulukışla ilçe devlet hastanesi Diş Tabibi Elif MAZLUM hanımefendi ile çalıştığı için çok şanlı bir ilçe, mesleki deneyimi ve çözüm odaklı olması diş ile ilgili sıkıntılarımı kısa sürede hallettiği için kendisine çok teşekkür ederim.

 • Hamiyet Ates
  Hamiyet Ates
  3 yıl önce

  Maalesef sıfır yok, bir yıldızı bile haketmeyen doktorların bulunduğu bir hastahane. Masada boş oturup, "şu anda yoğunuz" deyip, "reçete yazmakla sorunlu olmadığını" ve benim şansımı sağlık olacağında denememi yüzüme bakmadan söyleyen kişilerin aldıkları maaş haram.

 • Lowins
  Lowins
  bir yıl önce

  Oğlumu getirdim çok ilgililiydiler,tahlil serum ne gerekitorsa yaptilar ,kadrosuda deneyimli ve yeterli 2 saat izledim 20-30 civari kisi geldi acile hicbirine bir olumsuz davranislarini gormedim herkese cok ilgiliydiler

 • Mahmut Akın
  Mahmut Akın
  7 ay önce

  Hijyen değil. Bahçesi sigara izmariti dolu.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Misafir 1
Misafir
Rezervasyona Giriş Yapın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.