Üye Paneli

Perşembe İlçe Devlet Hastanesi, Ordu ili Perşembe ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Ordu Perşembe İlçe Devlet Hastanesi 15 Eylül 2021 tarihi itibariyle hasta kabulüne başlamış olup Aile Hekimliği Polikliniği, Diş Hekimliği Polikliniği, 1. basamak Acil Servis Ünitesi ve 10 yatak kapasiteli servisi ile Perşembe ilçesi ve çevre halkına kesintisiz sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Perşembe İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Perşembe İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kacalı Mah. Kültür Cad. No:2 Perşembe, Ordu

Şehir

Google Yorumları

3,8
12 yorum
 • Vona Emlak
  Vona Emlak
  bir hafta önce

  İstifra ederken yan döndürmek yerine sırt üstü durdurdular bobreklerime indi önermem

 • S T
  S T
  3 ay önce

  santral telefona bile bakmıyor inanılmaz bir ekip tarafından işletiliyor insanlar bir birine böyle davrandığı sürece asla kimsenin işi gücü düzelmeyecek iyi olmayı seçmeniz dileklerimle

 • Kaan Aydın
  Kaan Aydın
  9 ay önce

  Geldik hastahaneye 12 öğle arasiymiş bekle dediler bekledim doktorlarin hakkı tabikide sonra saat 1 oldu ebe hanıma sordum camide dedi eyvallah ibadet tabikide yapicak ama mehet adam yukarda çay keyfi yapıyormuş birde yemeğede 11 50 çıkıyor Recep güler diye bir bey efendi doktor yani senin acelen olmaya bilir ama insanların acelesi var doktor bey

 • Olgür Gürol
  Olgür Gürol
  bir yıl önce

  Her yer temiz ve Doktorlarımız başta olmak üzere tüm personeller ilgili alakalı. Teşekkürler. Sağolsunlar hepsi.

 • İlhan Kara
  İlhan Kara
  bir yıl önce

  güzel ve güncel teklonoji kullanılıyor

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın