Üye Paneli

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Ordu ili Altınordu ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 31/03/1978 tarihinde Ordu Doğum ve Çocuk Bakımevi adıyla bugünkü binasında hizmete açılmıştır. 15/08/1981 tarihinde hastane idaresi bu günkü Devlet Hastanesi ile iki binanın yakınlığı nedeniyle (o tarihte Ordu Devlet Hastanesi bugünkü Sağlık Müdürlüğü binasında hizmet vermekte idi) birleştirilmiştir. Daha sonra 25/01/1988 tarihinde Ordu Devlet Hastanesinin bu günkü yerine taşınması nedeniyle tekrar Ordu Doğum ve Çocuk Bakımevi olarak 125 Standart 138 Fiili yatak kapasitesi ile hizmetine devam etmiştir.

Ekim 2005 tarihinde Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 26 Eylül 2005 tarihi ve 7997 sayılı yazısı ile Ordu Nuri Beşer Kadın-Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile faaliyetleri birleştirilmiş, yatak sayısı 175’e çıkarılmış ve adı Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi TC. Sağlık Bakanlığı – Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde mevcut bulunduğu bina ve konumda hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemiz Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri branşları ile ilgili polikliniklerde Randevu sistemi ile bütün hastalarımıza hizmet vermektedir.

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Bucak Mah. İbni Sina Cad. No:16 Altınordu, Ordu

Şehir

Google Yorumları

2,9
58 yorum
 • yasemin Yilmaz
  yasemin Yilmaz
  4 ay önce

  1 buçuk aylık bebeğim ameliyat oldu bize bize verdikleri odada petekler yanmıyordu biz söyledik öyle baktılar hemşireler çok ilgisiz tuvalet berbat bi şekilde kokuyor ve pis erkek personel sadece tuvalete su tutup çıkıyor asla yıkama yok odaya geldiğimizde çöp kovası azına kadar doluydu ve 1 gün sonra gelip boşaltılar o kada hastane gördüm bu kadar pis ilgisiz berbat bi hastanede kalmadım 1aylık bebek hastayla bile biz çağırınca ilgilendiler oda yarım yamalak birşey soruyoruz doğru düzgün cevap bile vermiyorlar bu pislikle bu hastanede bu çocuklar bebekler nasıl kalıyor bebeğim bu hastane yüzünden enfeksiyon olursa cimere şikayet edicem

 • Öykü AĞSARAN
  Öykü AĞSARAN
  bir ay önce

  14 gün önce acilden giriş yaparak doğum yaptım. Nöbetçi doktor Büşra Şahin hanım gerçekten çok ilgili ve çok kibar bir doktordu. Bilgisi ve tecrübesiyle beni çok rahatlattı. Sağlıklı bir doğum gerçekleştirdim. Hastane özellikleri olarak evet eksikler var. Temizlik dört dörtlük değil fakat yapılıyor. Personellere gelince gerçekten çok ilgili güler yüzlü personeller de var soğuk, tersler gibi cevap verenler de var. Onu da insanların karakterleri olarak yorumluyorum. Genel olarak memnun kaldım

 • Beyza Akdi
  Beyza Akdi
  2 ay önce

  Annem ve babam bu akşam saat 7 buçukta iğnelerini yaptırmak için gitmişler ve acilde yetişkin hastalara igne vurulmadigini söylemişler halbuki dün vuruldular ve ondan önceki günlerde de vuruldular neye göre ve kime göre karar veriliyor bu işlemlere bir gün yapılıyorkeb diğer gün neden yapılmıyor madur ediliyor en yakın hastane orası olduğu için gidiliyor hizmet alımı keyfe keder olmuş durumda bu şikayetim burada dursun cimere de ileteceğim.

 • Ahmet Kılıç
  Ahmet Kılıç
  2 ay önce

  Bebekler için sabah 8 de sıra aliyoruz öğleden sonraya kalıyoruz temizlik desen yok havalandirma desen içerisi hamam gibi hasta olmayan da hasta olarak çıkıyor tebrik ediyorum halka verdiğiniz hizmetler için.....

 • Süleyman Hilmi Taştemir

  Ateşi olan çocuğa çocuk doktoru bakmıyormuş acil bakıyormuş uzman sekreter bey öyle dedi..

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.