Üye Paneli

Ordu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ordu ili Altınordu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Ordu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Ordu Devlet Hastanesi bağlı olarak kas-iskelet sistemindeki ağrı ve hareket kısıtlılğı gibi sorunlarla ilgili sağlık hizmeti sunmaktadır. Kliniğimizde yapılan tedaviler:
El Rehabilitasyonu (Kırık, Ezilmeler, Tenisçi Dirseği, Tendon Yaralanmaları, Yanık Sonrası, Tuzak Nöropatileri, Brakiyal Pleksus Lezyonları İçin Rehabilitasyon)

Ortopedik Rehabilitasyon (Kırık Sonrası, Kas/Tendon Yırtıkları Cerrahisi, Tümör Cerrahisi Sonrası, Kalça, Omuz, Diz, Protezleri Sonrası Rehabilitasyon

Bel, Boyun, Sırt Fıtığı Vecerrahi Sonrası Rehabilitasyon

Osteoporoz (Kemik Erimesi Tedavisi)

Osteoartrit (Bel, Boyun, Diz Kireçlenmeleri

Eklem /Tendom Kılıfı Enjeksiyonları

Kas Spazmları Medikal Tedavileri Ve Tetik Nokta Enjeksiyonları

ESWT (Topuk Dikeni Tedavisi)

Akupunktur

Ordu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ordu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Şahincili Mah. 578 Sok. No:2 Altınordu, Ordu

Şehir

Google Yorumları

3,5
15 yorum
 • Yusuf Öztürk
  Yusuf Öztürk
  bir ay önce

  Bu hastanede 2 aydir her iki ayagimdan topuk dikeni kirdirma işlemi icin hizmeti aliyorum, öncelikle tüm calisanlar cok ilgili ve güleryüzlü. Her hasta uygulamasinda carsaflari degistiriyorlar, pırıl pırıl ve mis gibi ter temiz bir yer..Gönül rahatligi ile bu hastaneyi tercih edebilirsiniz..

 • fatma demir
  fatma demir
  10 ay önce

  Her yıl bi kere fizik tedavi alırım.fizyoterapistlerde, çok ilgili ve kibardı.Simdi yine alıyorum ama Gül ismindeki fizyoterapist ten hiç memnun değilim. Azarlayarak konuşması,elektriği birden verip beni hoplatması, özensiz mesaj yapması, daha bunun gibi.... şeyler

 • Murat Gökmen
  Murat Gökmen
  11 ay önce

  Güzel

 • Erdal Erdal
  Erdal Erdal
  6 yıl önce

  Çok kolay buldum tşk

 • Murat Üstün
  Murat Üstün
  5 yıl önce

  Şifalar diliyorum

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.