Üye Paneli

Korgan Devlet Hastanesi, Ordu ili Korgan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Korgan Devlet Hastanesi 2018 yılında yapımı biten yeni hizmet binasında hizmet vermektedir. Hastanemiz son sistem teknoloji ile vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Yeni Devlet Hastanesi binası 6 bin 625 metre kare arsa alanı ve toplamda 8 bin 225 metre kare kapalı alana sahip ve 38 nitelikli yatak, 4 adet yoğun bakım yatağı, 12 adet acil müşahede yatağı, 2 müdahale yatağı, 2 tane ameliyathane, 5 yataklı diyaliz ünitesi, 9 poliklinikle hizmet ediyor.

Korgan Devlet Hastanesi olarak hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak; modern tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek amacındayız. Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarını saygılı, güler yüzlü yaklaşarak hasta ve çalışan memnuniyetini maksimum arttırmak misyonumuzdur.

Korgan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Korgan Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Tepe Mahalle Sağlık Ocağı Sok. No:30 Korgan, Ordu

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,6
20 yorum
 • Seydi Ahmet Beyazkılınç

  Hastanede ilgi alaka muhteşem, özellikle Kerim Karaca, ne istersem onu yapıyor. Harika bir doktor. Serum taktırmamam gerektiğini bile özenle anlattı çok teşekkür ederim.

 • Büşra PAÇARIZ
  Büşra PAÇARIZ
  6 ay önce

  O kadar ilgisiz ki doktorlar acilde Ahmet doktor özellikle boğazım ağrıyor dedim iki defa gittim ağzını aç bakayım bile demedi ağrı kesici yazdı yolladı işinizi sevmiyorsanız yapmayın kardeşim !

 • Aydın Dur
  Aydın Dur
  3 ay önce

  Hastane güzel havadar yerde hastane personeli Hasan Sanuk a ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz

 • Alev Duman
  Alev Duman
  bir yıl önce

  Korgan devlet hastanesine yeni gelmiş kadın doğum doktoru sevda özdeşe muaye olmak için gttim gtmez olaydım . Suratsız ilgısiz alakasız gebeliğim ile ilgili hiç bi bilgı vermedi. Allahım kimseyi oraya düşürmesin. Mecbur olanlar var üzülüyorum. Sakın sakın imkanı olan özele gtsin.

 • ercan çalılık
  ercan çalılık
  10 ay önce

  Bir hastanenin telefonuna neden bakılmaz bu nasıl bir sistem kaç defa aradım tel çalıp kapanıyor.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.