Üye Paneli

Baykan Devlet Hastanesi, Siirt ili Baykan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2004 yılında hizmete açılan hastanemiz, Siirt il merkezine 45 km mesafede, uluslararası öneme sahip Diyarbakır-Van yolu üzerinde kurulmuştur. Baykan Devlet Hastanesi Karşıyaka mahallesinde Baykan Lisesinin yanında bulunan binasında hizmet sunmaktadır. İlk etapta sadece acil servis bünyesinde hizmet vermiştir. Ancak ilerleyen dönemlerde ihtiyaca uygun olarak dahiliye servisi, çocuk servisi, kadın doğum servisi ve diyaliz ünitesi açılmıştır.

Hastanemiz sadece Baykan ilçe ve çevresine değil, Bitlis’in yakın ilçe ve köyleri de dahil yaklaşık 30.000 nüfuslu bir populasyona hizmet sunmaktadır. Hastanemize bütünleşmiş 112 istasyonu Diyarbakır yolu üzeri, Bitlis Siirt, Batman Siirt il sınırına kadar olan bütün vakalara hizmet vermektedir.

Baykan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Baykan Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Karşıyaka Mah. 305. Sok. No:2 Baykan, Siirt

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
9 yorum
 • Ömer Faruk Gişi
  Ömer Faruk Gişi
  2 ay önce

  Çok çok çok basit bir rahatsizliginiz varsa gidin derim . Bı tık üstüyse eczaneden siz temin edin , durumunuzun ağır olacağını hissediyorsanız en yakın batman - Siirt özel hastaneye gidin

 • dilara
  dilara
  2 yıl önce

  Annem pozitif olduğu için karantinaya alındık . Eve gelen görevlilere belirti olduğunu söylememize rağmen test yapılmadı. Covid geçirdiğim aşikar buna rağmen o zaman test yapılmadığı için şimdi korunmuş sayılmıyorum ve tekrar karantinaya alındım. Temaslı olduğum için. Bilgileri düzgün verseniz o zaman test olurdum ve şu an Covid atlatmış sayıldığım için tekrar karantinaya girmezdim. Güme gittim resmen. Düzenleyin şu sistemi ya.

 • el asham
  el asham
  7 yıl önce

  Ufak yer hastanesi hastane degilde gelismis saglik ocagi gibi denilse yanlis olmaz

 • Cumali Görgün
  Cumali Görgün
  4 yıl önce

  Süper bir hastane tşkler

 • BAYKAN TV
  BAYKAN TV
  2 yıl önce

  Baykan devlet Hastanesi'ne slm lar

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.