Üye Paneli

Eruh Devlet Hastanesi, Siirt ili Eruh ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Eruh Devlet Hastanesi yeni binası 30 yatak kapasiteli olarak 2018 yılında hizmete girmiştir. Eruh İlçe Devlet Hastanesi olarak ilkemiz, hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak; modern tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet sunmak, halkımızın ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerine cevap vermektir. Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmak temel hedefimizdir. Kurumumuzdan hizmet veren personel ve hizmet alan tüm hastaların sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmeleri temennisi ile.

Eruh Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Eruh Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Fatih Mah. Emniyet Amirliği Yanı. No:3 Eruh, Siirt

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,6
10 yorum

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.