Üye Paneli

Pervari Devlet Hastanesi, Siirt ili Pervari ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Mevcut hastanemizin binası 2004 yılında inşa edilmiş olup aynı yıl tek blok olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2011, 2016, 2018 yıllarında çeşitli tadilat ve değişiklikler yapılarak bina daha verimli ve etkin kullanılır hale getirilmiştir. 3217 metrekare olan kapalı kullanım alanında 2 adet yataklı servis ve toplam 19 hasta odası, 6 adet poliklinik odası, 1 adet doğum salonu, 1 adet biyokimya laboratuvarı, 1 adet röntgen odası, 1 adet eczane ve genel depo, 3 kişi kapasiteli morg, birinci basamak acil servisi ve serviste; 2 adet müşahide odası, 1 adet resüsitasyon odası ve kan alma odası bulunmaktadır. 2006 yılında açılan diyaliz ünitemiz 3 adet cihazla hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca 2019 yılında 4 yataklı Yeni doğan Yoğun Bakım ünitemiz açılmış olup hizmet vermeye devam etmektedir.

Pervari Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Pervari Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Aydın Mah. Beyazıt Cad. No:11 Pervari, Siirt

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
10 yorum
 • Bellissimoo
  Bellissimoo
  4 yıl önce

  İlgi alaka sıfır! Acil hastası olarak gelmişiz önce poliklinikleri alıyor, onlar bitmeden size almam diyorlar. İnsan sağlığı burda şaka herhalde.

 • Yamaç Erdoğan
  Yamaç Erdoğan
  2 yıl önce

  Hastane değil sağlık ocağı gibi çalışıyor.

 • Seyyid Abdulhamid
  Seyyid Abdulhamid
  6 yıl önce

  Hizmetinden hiç memnun kalmadim

 • Mehmet YILMAZ
  Mehmet YILMAZ
  6 yıl önce

  Doktor az

 • Erd Atel
  Erd Atel
  7 yıl önce

  Güzel değil

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.