Üye Paneli

Kurtalan Devlet Hastanesi, Siirt ili Kurtalan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 100 yataklı Kurtalan Devlet Hastanesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında yeni binasında hizmet vermektedir. Kurtalan Devlet Hastanesinin; ana misyonu önce insan ilkesi ve tıp ahlakı çerçevesinde sunulan sağlık hizmetlerinin mükemmel olmasını sağlamaktır.

Hastanemiz, her insanın hak ettiği sağlık hizmetlerini en güvenilir ve kaliteli biçimde uygulamak ve geliştirmek için çalışmaktadır. Hastanemiz yöneticileri ve çalışanları bu ilkeyi sürdürmek ve geliştirmek için tüm emeklerini, tecrübelerini, eforlarını hasta ve hasta yakınlarının huzuru ve sevinci için sarf etmektedir.

Kurtalan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kurtalan Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mh. Recep Tayyip Erdoğan Blv. No:112 Kurtalan, Siirt

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,5
30 yorum
 • Sude Aksoy
  Sude Aksoy
  2 ay önce

  Ne doktorlarından memnun kaldım ne başka bir şeyinden. Kesinlikle berbat bir hastane. Ne bir steril ortam var ne başka bir şey. Her şey pislik içerisinde şehir dışından gelen biri olarak hiç hoş değildi.

 • Sevgi Aksal
  Sevgi Aksal
  bir yıl önce

  Asırı pis .Sağlam giren birinin bile hasta olacağı hastane.Pislikten yataklar çer çöp içinde kanlar içinde duvarlar.Koronayken bile hastanenin leş gibi kokusunu alabiliyorsunuz . Aşırı hasta var doktorlar napsin yazık günah .Poliklinik girişinde duran tıbbi sekreter orta yaşlı kimlik kartıma bir balgamini atmadigi kaldı üstüne saol dayı kimliğimi temizlemekten yazıları silindi.

 • ömer bilen
  ömer bilen
  bir yıl önce

  Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese çok geçmiş olsun size başımızdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum Dr Ömer Polat diş doktoru orda görev etmekte dir. Adam iltihapli dişi çekmiş miletin ordaki halkın canını hiçe sayarak hareket etmekte dir herşeyin bir kaydı usulü var iltihap lı dişi çekmekte nedir devlet hastanesinde kesinlikle dış için gitmenizi tavsiye etmem... Allah belasını versin ölümden döndü hasta ...

 • Erdoğan Ş.
  Erdoğan Ş.
  2 ay önce

  Temizlik Sıfır

 • Baran Akkurt
  Baran Akkurt
  2 yıl önce

  Hastane sürekli bomboş ama sorduğunda sıra yok acil doktorundan başka hiç bir işe yaramiyo

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.