Üye Paneli

Yerköy Devlet Hastanesi, Yozgat ili Yerköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yerköy Devlet Hastanesi iletişim ve adres bilgileri alt da verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz.

Yerköy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Yerköy Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Ali Vehpi Pandır Mah. Hastane Cad. No:1 Yerköy, Yozgat

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,0
46 yorum
 • Gül
  Gül
  4 ay önce

  Yerköy devlet hastanesine güler yüzlü,mütavazi kadin dogum doktor u istiyoruz.Suanki mevcut doktor Gökçe Aykanat tan memnun kalmadik.Hasta yakini olarak güler yüzlü konusmak istedim fakat ters ters cevaplar verdi.Lutfen iletisimi duzgun doktorlara yer verirsiniz seviniriz...... Yerköy e yeni hastane yapıldı yenilendi ama doktorlarinida yenilerseniz iyi bi hizmet alirsak güzel yorumlar yapariz.suan guzel yorumlar yapamayacagim.İlk kez yerkoyde kadin dogum doktoruna gittim tepkilerine cok şaşırdım.....Sanki ameliyat ediyorlar alt ustu iki ilac yazip gönderiliyor

 • Ecrin Melis Yılmaz

  Hastane güzel ama doktorları ilgili değil baştan sağma için beni muyane etmeden iğne yazdılar ne kalp atışıma nede tansiyonuma bakmadılar güler yüzlü deyillerdi

 • Kadir Şahin
  Kadir Şahin
  3 ay önce

  Diş polikliniğe gidiyorum dişim için ilaç yazıp gönderiyorlar üstüne koca hastanede röntgen cihazı nasıl olurdu yok şimdi Yozgat'a git diyo ben Yozgat'a hastaneye gideceksem bu hastane ne işe yarıyor.......

 • İsmail Deha Hiçyılmaz

  Ben bu kadar bakımsız,hijyen olmayan bir hastane görmedim.Buranın müdürü yokmu?Temizlik diye bir şey yok.İdare edilemiyor bu hastane.

 • HAKTAN YANA
  HAKTAN YANA
  2 yıl önce

  Yeni yapılacak yerköy devlet hastanesi tamamen brokrasinin kurbanı olmuş, eski hastane 99 yataklı yeni hastane 100 yataklı, 100 yatak ve altındaki hastanelere çoğu poliklinik verilmiyor. Yerköy ,çicekdagi, köseli ve çevre köyler için hastane en az 200 yatak olmalıdır. Sorgunun yarısı kadar hizmet alamıyor yerköy. Unutulan yerköy.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.