Üye Paneli

Beştepe Devlet Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık Bakanlığı’na devredilen Beştepe’deki Turgut Özal Üniversitesi Hastanesi 11.11.2016’da SBÜ Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beştepe Ek Hizmet Binası olarak vatandaşlarımızın hizmetine açıldı. 27.09.2022’den itibaren ise Beştepe Devlet Hastanesi olarak vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.

Beştepe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Beştepe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Beştepe Mah. Alparslan Türkeş Cad. No:57 Çankaya, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
393 yorum
 • Nilgün Zirek
  Nilgün Zirek
  2 hafta önce

  İlk gidişimdi bugün. Hasta karşılamasından (ismini bilmediğim renkli gözlü bayan, güler yüzünüzle günümü aydınlattınız) başlayarak hemşiresinden hekimine (özellikle Dr Hasan bey) güleryüzlü, anlayışlı ve bilgili. Özele mi geldim devlet hastanesine mi diye düşündürüyor. Bir sağlıkçı olarak beni gururlandırdınız çok teşekkür ederim.

 • Taner DEMİRAY
  Taner DEMİRAY
  bir hafta önce

  Çok işlevsel bir hastane sanki özel bir işletme havası var. Kalabalik değil bu yönü çok iyi. KBB Dr. Hilal E.DÖNMEZ hocam boğaz ağrıma daha randevu saatim gelmeden baktı, boğaz ağrımı dindirdi ve rahatlattı sağ olsunlar...

 • Barış Özdemir
  Barış Özdemir
  geçen hafta içinde

  MHRS üzerinden 8.40'a randevu alabiliyorken doktor HÜLYA BİTLİSLİ 9.20'de gelip muayeneye başlıyor. Sekreterine sorduğumuzda "ulaşamadım gelir ama" cevabını alıyoruz. Hocaya durumu sorduğumuzda azar yiyoruz. Herkes geç kalabilir ama bir bilgi verilse bir 'kusura bakmayın' dense.. kimsenin kimseden haberi yok bahaneler de içler acısı..

 • Dss
  Dss
  geçen hafta içinde

  Tertemiz. Ilgili saygılı elemanlar ve pırlanta gibi doktorların bulunduğu bu hastanede göz randevunuzu almanız çok kolay. Nazik doktorlarımıza teşekkür ediyorum kötü yorum yapanları anlamıyorum. Göz için uzaklara gitmenize gerek yok

 • Hakan Alptekinoglu
  Hakan Alptekinoglu
  2 hafta önce

  Hasta kabul işleminden başlayarak son derece kibar ve kusursuz bir hizmet aldım. Devlet hastanelerinde alışkın olmadığımız güleç ve nezih personel ve Dr Hasan Mullaoglu'nun ( Göz Hastalıkları) yakın ilgisiyle neticelenen muayenesinden son derece memnun olarak ayrıldım. Minnet ve şukranlarimla...

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.