Üye Paneli

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1995 yılında SSK bünyesinde kurulmuş olan hastanemiz, 2005 yılından itibaren Sağlyk Bakanlığına devredilmiş olup, halen Sağlık Bakanlığı bünyesinde Ankara Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Hastanemiz Türkiye de bir referans hastanedir. Bu nedenle bilgi birikimi yüksek ve deneyimli bir hekimin kadrosuna sahibiz. Ankara dışından ve yurt dışından bir çok hastamız gelmektedir. Referans hastane olmak; sürekli eğitim, ölçme, iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan ve bu yenilikleri takip etmeyi gerektirmektedir. Zaten hastane olarak ta biz bu misyonu benimsiyoruz. Bizim için de önemli olan çok sayıda hasta bakmak değil, başvuran her kişiye nitelikli ve bilimsel hizmet sunmaktır.

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kale Mah. Ulucanlar Cad. No:59 Altındağ, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
325 yorum
 • Ezgi Kaya
  Ezgi Kaya
  2 ay önce

  05.01.2024 tarihinde annem (58) gözkapağı düşüklü sebebi ile Op. Dr. Şule YENİGÜN tarafından ameliyat edildi. Birazdan annemin gözüne atılan dikişin görselini ve herhangi bir gözkapağı ameliyatında atılan dikişin görselini ekleyeceğim. 1,5 ay geçti üstünden leke tedavisi görüyoruz. Gerek yaptığı iş gerek yönlendirmeleri ( krem kullanmayın demiş) diplomasından şüpe ettirdi. Annemi gören diğer doktorların yapılan işe yorumlarını duysanız sizde bizimle mental çöküş yaşarsınız. Lafa değil icraata bakmak gerektiğini düşünüyorum ve görselleri gördükten sonra yorum sizindir. Size ilk ameliyat günü ve 12 gün sonraki halinide ekliyorum. Yapılan iş vasat çok vasat. Çok üzgünüm keşke hiç karşılaşmasaydık annemi aşırı üzdü.

 • Fidan Baysan
  Fidan Baysan
  geçen hafta içinde

  İki gözümdende Ekim 2023 ve Ocak 2024 de sn Dr Özcan Keskin 'e katarakt ameliyatı oldum. Doktorumdan ve ameliyat günü hastanede gördüğüm hizmetten çok memnun kaldım . Ameliyat öncesi , özel hastanelerde bile olmayan alaka beni şaşırttı. Temiz çarşaflı yatak , tek kullanımlık kıyafetler . ilgili Dr ve hemşireler , ameliyattan sonra yiyeceği kumanya . Daha ne olsun? Zorlu fiziki şartlarda ve yoğun kalabalıkta yapılabilecek her şey yapılıyor. Yapılan olumsuz yorumlara hayret ettim. Özel hastaneler de bile ne muamelelere maruz kalınıyor. .Biraz empati, biraz hoşgörü ...

 • Mehmet recep Ak
  Mehmet recep Ak
  bir ay önce

  Süper ilgi temiz hijyen dakik hizmet Güler yüzlü personeli ile mükemmel bir hastane

 • ꇙꏂꋊꋬ
  ꇙꏂꋊꋬ
  2 hafta önce

  Eski bir mahallede 1995'ten kalma bakımsız,rutubetli hastane denmeyecek bir yer.Akrabamız göz ameliyatına girdi 4 saatlik bir operasyon geçirdi son dakika da etkisinin geçtiğini ve acıya dayanmaya çalıştığını söyledi.Personeller biraz ilgisiz geldi, verilen nevresimler o kadar temiz değil.Bunun dışında asansörlerin çoğu bozuk.Oda bir yatak ve küçük bir dolaptan ibaret.Bu da hastalar için iyi bir refah düzeyi sağlamıyor. Ama ameliyatı yapan Hilal Hanım'a ilgisinden dolayı teşekkür ederiz

 • Faruk tepgeç
  Faruk tepgeç
  bir ay önce

  Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetim kuruluna ve çalışanlarına özellikle de Doç. Dr. Pınar KÖSEKAHYA hocama ve Dahiliye doktoruma ve Dermotolog Hilal Hanıma, tüm kayıt memurlarına, 3.Kat hasta yatış bölümüne, pratisyen ve uzmanlara, emeği geçen bütün doktor ve hemşirelere, temizlik görevlileri ve yemek servisine çok teşekkür ediyoruz. Başarı hayatlarından, sağlık bedenlerinden eksik olmasın. Teşekkürlerimizin de ilgililere iletilmesini istiyorum. Türkiye'nin 1 numaralı göz hastanesi gerçektende.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın