Üye Paneli

Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yenimahalle Belediyesi ve Sağlık Bakanlığı işbirliği içerisinde yapımı gerçekleştirilen hastanenin temel atma töreni 09 Haziran 2008 de yapıldı. 60022 metre kare arsa üzerine kurulmuş olup, 36.000 metre karelik kapalı alana sahiptir. Hizmete 1 Haziran 2010 yılında girmiştir. 01 Haziran 2010 yılında hizmete giren hastanemiz 17.07.2014 tarihinden itibaren afiliasyon protokolü imzalamış olup Eğitim Araştırma Hastanesi statüsü kazanmış ve ismi Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak değiştirilmiştir. Klinik yatak kapasitesi 264 olup hasta odaları bir ve iki kişiliktir. 102 kişilik bir konferans salonu, 400 araç kapasiteli ziyaretçi otoparkı ve 250 kişilik personel otoparkı mevcuttur.

Batıkent Semt Polikliniği Haziran 2012’de, Toplum Ruh Sağlığı Şubat 2012’de ve Gimat Semt Polikliniği de Haziran 2012’de hastanemize bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Çocuk İzlem Merkezi(ÇİM), Otizm Mükemmeliyet Merkezi ve Çocuk Ergen Psikiyatri Poliklinikliği 2013 yılından itibaren hastanemiz bünyesine bağlı olarak sağlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Acil servisimiz 24 Mart 2021 tarihi itibariyle tedavi kullanım alanı 900 m2’den 1500 m2’ye çıkarılarak hem hasta kapasitesi hem de hizmet kalitesi artırılmıştır.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren sağlık hizmetlerine devam etmektedir.

Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Batı Mah. 2367. Sok. No:4 Yenimahalle, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
956 yorum
 • KAZİM KONRAT
  KAZİM KONRAT
  2 ay önce

  Endoskopi için sıradayız,yoğunluk epey fazla.Bayram sonrası normal bence.Görevli hemşire arkadaşlar deneyimli, işlerini gayet iyi ve sistemli yapıyorlar.

 • serdar şen
  serdar şen
  bir ay önce

  Bugün 04/06/2024 tarih, saat 08.30'a ürolojiden randevu almıştım mhrs üzerinden. 65 yaş üstü olduğum için onay da gerekmiyordu. Ancak, giriş kaydında görevli bayan "randevunuz yok" dedi, cep telefonumun ekranından randevuyu teyit etmeme rağmen giriş yapmadı. Beni çok mağdur etti. Sağlıkta yeni sisteminiz bu mudur:) Çalıştırdığınız kişileri seçerken işbilirliğine dikkat etmeniz gerekmez mi? Dikkatinize sunarım. Not: Geleceğimizden umudumuzu her geçen gün kesiyoruz. ÖNEMLİ EK: Bugün hastaneden dönüş yapıldı. Bu ilgi bizi memnun etti. Demek ki bir şeyler yapılmalı... Hastane başhekimliğine çok teşekkür ederiz.

 • Tülin Akıncı
  Tülin Akıncı
  geçen hafta içinde

  Çocuk ve Ergen Psikiyatri yataklı servisinde 2,5 ay kaldık oğlumla. Hemşirelerin her biri anne şefkatiyle yaklaştı. Profesör hekimlerimiz Sn. Mehmet Fatih Ceylan ve Sn. Selma Tural Hesapçıoğlu’na ve Doktor Sevda Hanım’ a sonsuz teşekkürler. Sayelerinde büyük yol kat edip taburcu olduk

 • Osman TÜRKMEN
  Osman TÜRKMEN
  bir ay önce

  Hastaneyi hekim olarak değerlendirecek olursak, Ankara'daki diğer hastanelere kıyasla daha iyi ve sabit hekimler mevcut. Hastane olarak değerlendirecek olursak eskimiş, küçük ve bunaltıcı bir hastane. Özellikle acil servis alan kullanımı olarak çok kötü. Aşırı kalabalık olması sıkıntılı. Araç park yeri bulmak çok fazla sorun değil. İçeride olmasa bile, cadde üzerine park edilebiliyor. Benim oturduğum semte uzak olmasına rağmen, poliklinik muayenelerinde bu hastaneyi tercih ediyorum. Acil durumlarda en yakında olan hastaneyi mecburen tercih etmekteyim.

 • Zeliha Sari
  Zeliha Sari
  geçen hafta içinde

  Safra kesesi ve göbek fıtığından ameliyat oldum genel cerrahi ameliyat ekibinden servisinden çok memnun kaldım Hasan Hakan Özden hocama da çok teşekkür ederim

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.