Üye Paneli

Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yenimahalle Belediyesi ve Sağlık Bakanlığı işbirliği içerisinde yapımı gerçekleştirilen hastanenin temel atma töreni 09 Haziran 2008 de yapıldı. 60022 metre kare arsa üzerine kurulmuş olup, 36.000 metre karelik kapalı alana sahiptir. Hizmete 1 Haziran 2010 yılında girmiştir. 01 Haziran 2010 yılında hizmete giren hastanemiz 17.07.2014 tarihinden itibaren afiliasyon protokolü imzalamış olup Eğitim Araştırma Hastanesi statüsü kazanmış ve ismi Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak değiştirilmiştir. Klinik yatak kapasitesi 264 olup hasta odaları bir ve iki kişiliktir. 102 kişilik bir konferans salonu, 400 araç kapasiteli ziyaretçi otoparkı ve 250 kişilik personel otoparkı mevcuttur.

Batıkent Semt Polikliniği Haziran 2012’de, Toplum Ruh Sağlığı Şubat 2012’de ve Gimat Semt Polikliniği de Haziran 2012’de hastanemize bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Çocuk İzlem Merkezi(ÇİM), Otizm Mükemmeliyet Merkezi ve Çocuk Ergen Psikiyatri Poliklinikliği 2013 yılından itibaren hastanemiz bünyesine bağlı olarak sağlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Acil servisimiz 24 Mart 2021 tarihi itibariyle tedavi kullanım alanı 900 m2’den 1500 m2’ye çıkarılarak hem hasta kapasitesi hem de hizmet kalitesi artırılmıştır.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren sağlık hizmetlerine devam etmektedir.

Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Batı Mah. 2367. Sok. No:4 Yenimahalle, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
929 yorum
 • KAZİM KONRAT
  KAZİM KONRAT
  geçen hafta içinde

  Endoskopi için sıradayız,yoğunluk epey fazla.Bayram sonrası normal bence.Görevli hemşire arkadaşlar deneyimli, işlerini gayet iyi ve sistemli yapıyorlar.

 • Dilek Karatürk
  Dilek Karatürk
  bir ay önce

  Teyzemin ameliyatıni burada yaptirdik, personel gayet ilgili ve guleryuzluydu, hastamla ilgili bilgi almak istedigimde yogun bakim surecinde ve sonrasinda serviste personele kolaylikla ulasabildim. Birkac ay oncesinde annem de sehir hastanesinde ameliyat oldu, yarim saat surer denilen ameliyat icin hastam gitti ve 6 saat haber alamadim hastamdan. Kimsenin ne olduguyla ilgili bilgisi yok, ne servis doktorlari ne hemsireler bilgi veriyor, resmen ufacik bir bilgi alabilmek icin çırpındık. Yorumlarda Yenimahalleden sikayet edenleri hic anlayamiyorum, baska her yerde tum kapilar onlar icin sonuna kadar aciliyor ve her istedikleri doktora her istedikleri an hic beklemeden ulasabiliyorlar herhalde, herkes guleryuzle kapida onlari bekliyor galiba. Ya da insanlar şuursuzlar, baska yerleri bilip bilmeden yorum yaziyorlar.

 • Murat Karabay
  Murat Karabay
  bir ay önce

  Cafer Doğan Hacıosmanoğlu hoca hakkında Daha 7 yıllık hekim ama sanki prof. Daha odaya girer girmez. Beş dk sonra diğer hasta gelecek çabuk olun diye karşılıyor. Neyse gelişim testi istedi 10 gün sonraya sıra aldık. O gün geldi test oldu rapor çıktı sonuç için gittik sonra randevu al tekrar dedi ve 15 gün sonraya randevu. Dedik doktor bey sonuçlar elimizde sadece değerlendireceksiniz. Olmaz 5 dk sonra diğer hastam gelecek dedi. Boşa bu doktordan radevu alıp bir ayınızı heba etmeyin. Okumuşluk doktorluk farklı adam olmak kibar olmak naif olmak farklı söz sizin. Gerçi uzak durmanız onun işine bile gelir de neyse. Allah öğrencilerine sabır versin.

 • burcu alan
  burcu alan
  bir hafta önce

  Kadın doğum bölümüne gidiyorum gebelik takibi yapılıyor fakat ultrason makineleri nuh nebiden kalma Yenimahalle belediyesi ve Mansur Yavaş tan rica ediyorum makineleri yenileyin 🏻

 • Sibel Elbasan
  Sibel Elbasan
  2 ay önce

  Tek kelime ile berbat bir hastane. Güvenliğinden tutun temizlik personeline kadar özellikle göğüs cerrahi servisinin hemşireleri bilgisiz ukala ve azarlayıcı tarzda konuşuyorlar.Temizlik diye bir kavram aramayın çünkü yok . Hasta 3-5 gün yatıp çıkıyor ama hastanın çıktığı yatak silinmeden enfeksiyon varmı yokmu demeden sadece çarşaf alınıp yeni hastayı enfekte yatağa yatırıyorlar. Göğüs tüpü olan genç(23) hastanın yanına ,yoğun bakımdan başka bir yoğun bakıma sevk olacak fakat yer olmadığı için serviste 15 gün yatması planlanan, pnömonili (solunum yolu enfeksiyonu) yatak yaraları olan bezlenip altı değişen hastayı yatırıyorlar. Enfeksiyon riski yüksek olan hastanın genç hastaya bulaştırması an meselesi çünkü oda da yataklar dip dibe. Ufacık odada ağız ağıza yatıyosunuz. Bir hasta yakını oturuyor diğeri ayakta çünkü koltuk sandalye hiç bişi yok. Boş odalarda var tabiki ama hemşire hanımların birinin, ateşi olan eşine tahsis edilmiş acilde yatamazlar Çünkü Onların yakını hastası değerli. Genç hastanın yanına neden aldınız enfekte hastayı kateteri var enfeksiyona açık başka odaya alsanız diye rica ettiğinizde aldığınız cevap şu Doktor'un haberi var yapacak bişi yok! Disiplinsizlik hat safhada.Tedavide de size ne yapıldığına dikkat edin . Antibiyotikler 1 saat geçmeden tekrar tekrar yapılıyor ki hemşire hanımların işi bitsin video izlesinler👍 Bahsettiğim hastaya 3 gün boyunca yakınları yemek yediremedi.çünkü durumu ağır 2.- 3. Basamak yoğun bakım hastası. Hasta yakını hemşire hanımlardan doktora bildirmesi (Paranteral)damar yolundan beslenmesi veya (enteral)ng sonda ile beslenme yapılabilir mi diye ricada bulundular ama 3 gün boyunca doktora bildirilmedi. Sonra hasta serviste vefat etti.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın