Üye Paneli

Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (312) 538-0707 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Şefkat Mah., Doktor Besim Ömer Cad. 5/A Keçiören, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,6
241 yorum
 • Fezayir Utku Utlu
  Fezayir Utku Utlu
  2 ay önce

  Özel bir cocuk hastalığı polikliniğinde bu kadar ilgisiz alakasız ve de suratsız personelleri nasıl bir araya getirdiniz. İlgi alakanın olmadığı hastanın umursanmadığı rezil bir poliklinik burası boşuna cocuğunuzu buraya götürmeyin. En kötü Devlet hastanesi bile burdan kat ve kat iyidir. Ayrıca yapılmayan testler için para alınan bir poliklinik burası. Muayene yok ama ücret var dolandırıcı gibiler bir yıldız bile çok…

 • MUHAMMED İZZETTİN ELMAS

  Referans ile çocuğumuzu götürdük. Önce idrar tahlili ve kültür için idrar istediler. Çocuğumuz yapamayınca tahlil için beklemeyin isterseniz kültür de yeterli olacak dediler. Madem önemsiz birsey ya da kültür yeterli neden istendi ve o kadar bekledik. Çok ön plana çıkan birer olduğunu düşünmüyorum. Aile sağlığı merkezine gitmekten farkı yok.

 • Kenan yüksel
  Kenan yüksel
  3 ay önce

  Mustafa Hocam çok ilgili. Her gittigimizde detayli muayene edip, hangi durumla karsilasilirsek ne yapmamiz gerektigini tek tek anlatip aynı zamanda kagida yazarak bize veriyor. Aceleye getirme yada hizli muayene ve tanı asla yok, sakin sakin, yavaş yavaş anlatiyor, dinliyor ve sonuca ulasiyor. Biz memnunuz. Tabi Mustafa hocama sıra bulmak zor olabiliyor, ozamanda yanındaki diger arkadaslara gidiyoruz onlarda aynı derecede ilgili. Biz memnunuz.

 • Merve Özer
  Merve Özer
  4 ay önce

  Ben çocuklarımı doğduklarından itibaren hep oraya götürdüm ve götürüyorum da. Merve Hocayla tanıştıktıktan sonra sadece ona götürmek istiyorum. Çok ilgili çocuklara sevecen yaklaşan bir doktor ve bizleri de rahatlatan bir doktor iyi ki Merve Hocamız geldi herkese de tavsiye ediyorum.

 • Gül Kaya
  Gül Kaya
  4 ay önce

  Oğlumu 2 yıldan beri hastalandığı zaman Akbak'a götürüyorum.Hep farklı doktorlara denk geldim hepside cok ilgiliydi bugün yine Akbak'a gittim muayenemizi Dr.Elnara hoca yaptı inanilmaz tatlı,sevecen ve ilgiyle yaklaşan bi doktor muayenemizden çok memnun kaldık.Diğer çalışan arkadaşlarda herzaman olduğu gibi ilgililerdi.Danışmadaki hanimefendide oldukça kibar ve ilgili(salih k.)

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.