Üye Paneli

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bölgeye 45 yıldır sağlık hizmeti sunan Ankara’nın köklü hastanelerinden biri olan Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi özellikle acil sağlık hizmetlerinde ön plana çıkıyor.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplam 800 yatakla bölge halkına hizmet veriyor.

1957 yılında 300 yatak olarak temeli atılmış olan yataklı tedavi servisler 25-06-1964 tarihinde hizmete açılmıştır. Şu an 772 yatağımız mevcuttur. Poliklinik hizmetlerinde kaliteyi artırmak daha geniş kitleye hizmet vermek amacıyla Etlik’te bulunan arazide eğitim hastanemize bağlı Etlik Semt polikliniğimiz 60 poliklinik odasıyla 1996 yılında hizmete açılmıştır. 2005 yılında hastanemizin Sağlık Bakanlığına devrinden sonra bünyemize dahil edilen semt poliklinikleri ve hastane binasındaki 48 poliklinik hizmete açılmıştır. Acil servisteki 11 poliklinik hariç toplam 139 branş poliklinik odası ile hizmet verimliliğimiz artmıştır. Hastanemiz kurulduğunda SSK Ankara Hastanesi iken, devir sırasında Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini almıştır. Diğer kurumların Ankara EAH. ile karıştırmaları, hastalarımızın da hastanemizi hala SSK bağlısı sanmaları nedeniyle Dışkapı Yıldırım Beyazıt EAH adı bakanlıkça uygun görülmüştür.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Ziraat Mah. Şehit Ömer Halisdemir Cad. No:20 Altındağ, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,5
15 yorum
 • Vedat AKTAŞ
  Vedat AKTAŞ
  bir yıl önce

  Doktorlara ulaşabildiğiniz zaman sorun yok. Ellerinden geleni yapıyorlar sağolsunlar. Yukarıdaki dört yıldızı da sağlıkçıların hatrına verdim. Ancak bakımsız, kirli duvarlar..Eski binanın yorgunluğu her daim göze çarpıyor

 • Reyhan Yılmaz
  Reyhan Yılmaz
  2 yıl önce

  Çok güzel bir hastane ilgi alaka 2 haftadır burdayızbir yıldız kırdım çünkü lütfen d blok 4 kat bayan wc iç kapılarını tamir edip orayada düş yeri yatırırsanız müteşekkir oluruzz

 • Abdullah Yildirim
  Abdullah Yildirim
  2 yıl önce

  İki ayrı yerleşkesi vardır.mevki yerleşkesi daha sakin ve yeşil alanı daha fazla.diger merkez yerleşkesi daha kalabalık.merkez yerleşkesinde yeterli araç park alanı yok.

 • Tevfik Ertem
  Tevfik Ertem
  bir yıl önce

  Doktorlar ⭐⭐⭐⭐⭐ Sağlık personeli ⭐⭐⭐⭐⭐ Bina durumu ve odalar ⭐ Park yeri ⭐

 • volkan dönmez
  volkan dönmez
  2 yıl önce

  Hastane işte ne anlatılabilir ki 🤷🏻‍♂️

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.