Üye Paneli

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 26 Aralık 1995 tarihinde Ankara-Beytepe’de 100 Yataklı Jandarma Asker Hastanesinin inşaatı başlamış, 05 Mayıs 2003 tarihinde hasta bakımına yönelik hazırlıklar tamamlanmış, ilk hasta yapılan törenle kabul edilerek kayıtlara işlenmiştir.

Beytepe Asker Hastanesi Baştabipliği, 17 Ekim 2005 tarihinden itibaren TSK Sağlık Komutanlığı bağlısı olarak faaliyetlerine devam etmiş olup; 19 nisan 2016 tarihinde şehit olan sağlık astsubay Murat Erdi Eker in adını alarak, 26 ağustos 2016 tarihinden itibaren sağlık bakanlığına devir edilmiş ve Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi ismiyle 1. basamak 4 yataklı yoğun bakım ünitesi, 1. basamak acil servis ünitesi, poliklinik hizmetleri, diş hekimliği hizmetleri, laboratuvar hizmetleri, radyoloji hizmetleri, ameliyathane ve sterilizasyon hizmetleri ve 100 yatak kapasiteyle hizmete devam etmektedir.

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Ahlatlıbel Mah. 1746. Sok. Çankaya, Ankara

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,6
417 yorum
 • Mehmet Akkaya
  Mehmet Akkaya
  5 ay önce

  Muayeneye randevu alarak ilk defa gittim hemen poliklinikler önünde ücretsiz ihtiyaca fazlasıyla cevap veren otoparka aracımı park ettim ilk müracaatta kimlik kartı elektronik olarak okutulup hemen polikliniğe yönlendirildim kısa sürede muayenemi oldum. Doktoruma ve tüm görevlilere teşekkür ederim.

 • Y. Ç.
  Y. Ç.
  2 hafta önce

  Çok sevdiğim bir hastane. Uzun süredir Melis Altuğ İnan hocaya senelerdir geçmeyen bir şikayetim için başvurdum ve şikayetim artık yok. Ne zaman bi sorunum olsa hiç çekinmeden giderim. Kendisi çok nazik bir hanımefendi. Her kadın gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

 • mollys lips
  mollys lips
  geçen hafta içinde

  Kadın doğum uzmanınız Melis Altuğ İnan ve asistanı ile geçirdiğim deneyimden inanılmaz memnun kaldım. Çok ilgili ve çok pozitif bir enerjiyle yaklaştılar, hem annemi hem beni içtenlikle dinleyip gerekli muayeneyi eksiksiz yaptılar onlara çok teşekkür ediyor ve kadın doğum muayenesi konusunda şüphesi olan herkese tavsiye ediyorum.💗

 • Burcu Bilgi
  Burcu Bilgi
  bir hafta önce

  Diş hekimi Dr Gökhan Şüyün hoca Kendisi gerçekten işini çok düzgün yapan bir hekim. Beytepe Murat erdi Eker diş polikliniğindeki en mükemmel tek hekim. Günlerdir çektiğim ağrılar onun sayesinde geçti. Minnettarım. Söylenmeden insanlıkla tedavi ettiği için sonsuz teşekkürler.

 • Eray Tutak
  Eray Tutak
  bir ay önce

  Bu hastaneye ve Psikolog GAMZE ER hocama yolum tamamen tesadufen dustu. Kendimi cok caresiz ve umutsuz hissettigim bir donemde Gamze Hoca gunes gibi dogup bana umut oldu. Bu zamana kadar gittigim hicbir psikiyatrist veya psikolog ( ozellikle ozel klinikleri bulunanlar ve sırf bu işi para icin yapan ticarethaneye dondurenler malesef!!! ) benimle bu kadar ilgilenmedi. Kendisi hicbir cikar gozetmeden isini cok iyi yapan, devlet hastanesinde ne kadar ilgilenebilir ki ön yargisini kesinlikle kiran cok tatli bir hanimefendi. Bu degerlendirmemi lutfen dikkate alin ve kendinizi iyi hissetmediginiz donemde suphesiz basvuracaginiz kisinin GAMZE ER hoca oldugunu bilin. Kisa suredir tanimama ragmen kendisine cok cok saygi duyuyorum ve isine olan ozverisinden dolayi kendi adima cok tesekkur ediyorum. Bunu da her zaman her yerde dile getirecegim.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın