Üye Paneli

Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kliniğimiz Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinin, 1980’lerin sonunda açılan Trafik hastanesinin Ortopedi ve Travmatoloji ekibinin 2004 yılında bu hastaneye taşınması ve burada hem akademik hem de hasta tedavisi anlamında güçlenerek devam etmesi ile oluşan köklü ve tecrübeli kliniğin, 1950’lerden itibaren Türkiye’de birçok ilke imza atmış, ortopedinin gelişiminde önemli rol oynamış, birçok akademisyen ve uzman yetiştirmiş güçlü Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ortopedi ve travmatoloji kliniği ile Ankara Şehir Hastanesi’nde birleşmesi sonucu kurulmuştur.

Kliniğimizde 9 profesör, 10 doçent, 2 eğitim görevlisi, 4 başasistan, 16 uzman doktor, 1 el cerrahisi uzmanı, 39 uzmanlık eğitimi öğrencisi asistan, 58 servis hemşiresi, 30 ameliyathane hemşiresi, 9 ortopedi teknisyeni, 3 fizyoterapist görev yapmaktadır. Kliniğimiz yataklı servisimiz 2 kat, 6 adet servis kanadı ve 132 yataktan oluşmaktadır. Yatakların yarısı tek kişilik ve diğerleri ise çift kişilik odalarda bulunmaktadır.

Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği hastanemiz giriş katında bulunmaktadır. Burada hafta içi hergün hem numaratör sıralı hem de MHRS randevulu poliklinik hizmetleri sunulmaktadır. Haftanın belli günlerinde el cerrahisi, çocuk ortopedisi, ortopedik onkoloji, ayak ve ayak bileği hastalıkları ve omurga hastalıkları poliklinikleri yapılmaktadır. Ayrıca hastanemiz acil servisinde 7 gün 24 saat Ortopedik travma ekibi görev yapmaktadır.

Hastanemizde kliniğimiz kullanımında 12 ameliyathane odası mevcuttur. Ameliyathanelerimiz modern ekipman ve tıbbi cihazlar ile donatılmış ve enfeksiyondan korunma anlamında en üst düzey güvenlik önlemleri ve yapıya sahiptir. Hastalarımızın ameliyat öncesi, sonrası ve takiplerde gerekli egzersiz ve rehabilitasyon protokolleri ortopedik rehabilitasyon ekibimiz tarafından uygulanmaktadır.

Kliniğimizin hedefi hastalarımıza kanıta dayalı tıp eşliğinde en iyi ve yeni tanı ve tedavileri sunmak, ülkemiz tıbbına katkıda bulunacak bilimsel çalışma ve projeler yapmak ve geleceğimizi güvenle emanet edeceğimiz ortopedi ve travmatoloji uzmanları yetiştirmektir.

Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ankara Şehir Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Üniversiteler Mah. 1604. Cadde No:9 Bilkent Çankaya, Ankara

Şehir

Google Yorumları

2,8
169 yorum
 • Bay Kalite
  Bay Kalite
  bir ay önce

  Giriş katı yatan hasta servisi için kontrollü geçişlerin yapıldığı yer mevcut ve ziyaretçi saatleri dışında hasta almadıklarını söylüyorlar fakat güvenliğin haberi olmadan yukarı çıkmanın bir çok yolu var bu yüzden güvenlik hizmeti 0/5 1.kat yoğun bakım katı bu kata gelen hasta yakınları genel de bilgi verilmemiş ve stresli oluyor bu kattaki güvenlik görevlisinin tutumu çok önemli, denk geldiğim güvenlik görevlilerinden kimisi çok yardımcı olurken kimisi de çok kötüydü. Doktorların ise bilgi verme hizmeti çok yetersiz, hasta sayısına göre doktor sayısı az ve duruma göre saatlerce bekleyebiliyorsunuz.Bu kat için güvenlik hizmeti 3/5, doktor hizmeti 2/5. 4.kat servis için güvenlik hizmeti yok. Doktorlar sayıları az olmasına rağmen ilgili ve güler yüzlü. Bu katta bulunan yangın merdivenlerinde insanlar gizlice sigara içiyor çok net bir kural ihlali var. Refakatçi konusunda çok ciddi abartan insanlar da oluyor ama herhangi bir güvenlik durumu söz konusu değil.Temizlik hizmeti yok bütün temizlik personelleri mutsuz ve aşırı sinirli bir şey istediğiniz de sizi tersleyen tipler. Ellerinde sürekli bir malzeme eksikliği var ne istiyorsanız yok kalmadı malzeme yok diyor. Güvenlik hizmeti 0/5, doktor hizmeti 4/5, Temizlik hizmeti 0/5.

 • Abdurrahman Kabave

  Doktorlar 11:55te öğlen arasına çıkıyor, merdivenler çalışmıyor, randevu alıp hastaneye taksiyle gelip randevuma yetişmeye çalışmama rağmen muayenem yapılmadı 1 saat beklemek zorunda kaldım sebebini sorduğumda da sistemsel bi hata dediler. Sistemler bozuk. Disiplin yok. Merdivenler bozuk. Tavsiye etmem

 • A B
  A B
  8 ay önce

  Merhaba .. Çok güzel tertemiz bir hastane .. Geri hizmet çalışanları olsun , hemşire ve hemşir arkadaşlar olsun .. Doktor ve asistanlara kadar çok iyi bir hastane .. Nöroloji ve ortopedi hastanesi .. Odalar güzel ve ferah .. Lavabo ve WC ler sürekli kontrol edilip temiz tutuluyor .. Hemşireler sürekli kontrol ediyorlar ve güler yüzlü yaklaşıyorlar … Refakatçi için Çek yat şeklinde açılan tekli koltuk var .. Mini buzdolabı, Televizyon ( Bir oda iki kişi hasta yatıyorsa bile herkesin ayrı ayrı ) var .. Allah tüm şifa bekleyen hastalara şifa versin .. Park sorunu az da olsa oluyor .. Büyük şehir hastanesi olduğu için genelde kalabalık oluyor .. Tek büyük problem cafe ve restoranlar .. Çok çok yüksek fiyat uyguluyorlar .. Berbat bir durum , bu kadar yüksek fiyatlar gerçekten şu sıkıntılı dönemde halkın bütçesini yoracak derecede .. Güzel günler diliyorum ..

 • Sinem
  Sinem
  2 hafta önce

  Nöroloji bölümünün hemşireleri ve hemşire bile olmayan kasta kabul çalışanları kadar kibirli kaba insanlar görmedim. Asla nezaket sahibi kişiler değiller. Doktorlarda olmayan kibir var şu kesimde. İlginç

 • ahmet unen
  ahmet unen
  bir ay önce

  selamlar,annemin parkinson hastalığı sebebiyle doktorunun yönlendirmesi ile ameliyat amaçlı nöroloji kliniğine yatırıldı mide ile bağırsak arasına cihaz yerleştirildi. gerek ameliyat öncesi gerek.ameliyat sonrası doktorlarından hemşirlerine görevli personellerine varana kadar gerekli ilgi.guleryuz ve hassasiyet muazzamdi.Annemin ne sıkıntısı olduysa anlık ilgilenildi.Ne bir asık sürat ne herhangi bir olumsuz düşünmeye itecek mimik....devlet hastanesi fobisi olan biri olarak gördüğüm.ilgi alaka hoşgörüden dolayı özellikle.noroloji kliniğinde görev yapan tüm arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum.son.olarak görevli personellerden zeynep abla ve nurcan hanim in bir erkeğin yetişemeyeceği yerde anneme yardımlarından dolayı sonsuza dek minnetle anacağım insanlar.Allah hatırınızı etsin...Hepinize kolaylıklar dilerim...saygilarimla

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.